پلت فرم سلامتی سنگاپور Plano از طریق آخرین همکاری وارد بازار آفریقا می شودPlano ، یک پلت فرم سلامتی چشم مستقر در سنگاپور ، تفاهم نامه ای با شرکت اجتماعی فناوری Tech Era از غنا برای مقابله با مشکل نزدیک بینی آفریقا امضا کرده است.

چه چیزی در مورد

عصر فناوری با تمرکز بر رفع شکاف های دسترسی ، فناوری را ایجاد می کند. مشارکت های استراتژیک را تسهیل می کند ؛ و برنامه های مداخله پایدار را برای اطمینان از دسترسی بخش های آسیب پذیر در قاره آفریقا به محصولات ، خدمات و برنامه های مداخله طراحی می کند. این شهر به دلیل ابتکارات خود برای افراد دارای معلولیت و ارائه ابزارهای آموزشی به مدارس و محصولات قابل دسترس برای خانوارها شناخته شده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، همکاری آن با Plano با هدف ایجاد نگرانی فزاینده در مورد سلامت چشم در آفریقا با ایجاد ابتکارات آموزش پایدار نزدیک بینی و آگاهی رسانی به خانواده ها ، معلمان و سایر ذینفعان مهم انجام می شود. آنها همچنین قصد دارند با تشویق به استفاده از وسایل دیجیتالی در بین کودکان آفریقایی ، میزان استفاده از راه حل های سلامت پلانو را که عوامل خطر نزدیک بینی را کاهش می دهد ، افزایش دهند.

همچنین به عنوان بخشی از مشارکت آنها ، Plano برنامه تلفن همراه خود را در اختیار دستگاه های تلفن همراه در غنا قرار داده است.

چرا مهم است

امسال ، Plano و Tech Era یک مطالعه آزمایشی در آفریقا انجام دادند که نشان داد 85 درصد از کودکان هرگز چشم خود را توسط متخصص بررسی نکرده اند. آنها اشاره کردند که جذب کم در معاینه چشم در بین کودکان به عنوان یک “مسئله مهم” است که ممکن است یکی از دلایلی باشد که باعث کمبود تشخیص مشکلات چشمی در این قاره می شود.

یک 2016 مطالعه ای که در آکادمی چشم پزشکی آمریکا منتشر شد ، نشان داد که تقریباً از هر 6 کودک آفریقایی که دبیرستان را ترک می کنند ، یک نفر نزدیک بینی دارد.

در سطح جهان ، نزدیک بینی یا کوته بینی بر یک نفر از هر سه یا حدود 2.6 میلیارد نفر تأثیر می گذارد و بیشتر موارد در کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا گزارش شده است. پیش بینی می شود تعداد آنها تا سال 2050 به 5 میلیارد نفر برسد. تخمین زده می شد که نزدیک بینی برای اقتصاد جهانی هزینه دارد تا 244 میلیارد دلار از دست دادن بهره وری سالانه.

روند بزرگتر

در اوایل ماه گذشته ، Plano اعلام کرد که برنامه تلفن همراه خود به گالری برنامه های اسبابک های تلفن همراه و برندهای پوشیدنی غول لوازم الکترونیکی چینی اضافه شده است. هواوی این به عنوان بخشی از مشارکت آنها در مورد نزدیک بینی است.

استارتاپ سنگاپوری ، که از موسسه تحقیقات چشم سنگاپور استفاده می شود ، همچنین با پلت فرم آموزش نزدیک بینی مستقر در ایالات متحده همکاری کرد. مرور مدیریت نزدیک بینی برای ارائه آخرین مطالب آموزشی برای متخصصان چشم در سراسر جهان.

در ماه فوریه ، پلانو وارد همکاری استراتژیک شد تامسون ایکس ، واحدی از گروه پزشکی تامسون در فهرست SGX ، برای ارائه راه حل های مراقبت از چشم خود به بیماران کودکان گروه بیمارستان.

روی ضبط

دریک عمری ، مدیرعامل Tech Era ، گفت: “مشارکت Tech Era با Plano برای اطمینان از دسترسی والدین و کودکان در آفریقا به مداخله علمی مبتنی بر علم در جهان است که از ایمنی چشم کودکان و دستگاه تلفن همراه آنها جلوگیری می کند ، بسیار مهم است.”

محمد Dirani ، مدیر عامل Plano نیز اظهار داشت: “ما خوشحالیم که با Tech Era همکاری می کنیم ، زیرا برنامه های بلند مدت در حال انجام است تا اکوسیستم Plano برای خانواده های آفریقایی قابل دسترسی و مرتبط باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید