پیروزی ایران در عملیات مرصاد حقانیت جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داد


به گزارش خبرنگار دفاع پرس از مشهد، سردار سرتیپ پاسدار حسینعلی یوسفعلی زاده مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی در نشست بصیرتی به مناسبت سالگرد برنده. عملیات مرصاد در جمع کارکنان سپاه ناحیه سبزوار بیان کرد: سازمان منافقین برای اجرای عملیات فروغ جاویدان با اعلام فراخوان در سطح گسترده، ۱۵ هزار عنصر و حامی از سراسر جهان در اشرف تجمع کردند. آلونک ها و پس از ساماندهی و تجهیز آنها به تجهیزات مدرن به سمت ایران حرکت کردند.

وی افزود: منافقین پس از عبور از مرز و حضور در اسلام آباد و ارتکاب جنایات فجیع در این شهرستان تا تنگه چهار زبره پیشروی کردند. شوشتری این منطقه را به کشتارگاه خود تبدیل کرد.

آن مسئول ادامه داد: عملیات مرصاد پاسخ دندان شکنی به حمله منافکین فروغ جاویدان بود. با شکست منافقین در عملیات مرصاد و حفظ جبهه های جنوب و مرکز و شکست خیال خام صدام مبنی بر اینکه در نهایت می تواند در جنگ پیروز شود، به سرعت عقب نشینی کرد و به مواضع قبلی خود بازگشت و قطعنامه ۵۹۸ را پذیرفت. . .

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی تاکید کرد: جمهوری اسلامی با مقاومت هشت ساله و همه جانبه مردم و نیروهای مسلح به ویژه در برابر تهاجم، حقانیت خود را به جهانیان ثابت کرده است. . منافقین در عملیات فروغ جاویدان.

یوسف علیزاده گفت: امام خمینی (رضی الله عنه) در آن زمان دارای رهنمودهای نبوی مختص آن دوران بودند و خروش حسینی روحیه و انگیزه بسیاری از فرماندهان نظامی را در دفاع از انقلاب اسلامی بالا برد.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در روزهای پایانی جنگ در مناطق مختلف عملیاتی، یادآور شد: مردم در آن دوران که کشور روزهای حماسی را سپری می کرد مردانه و فراتر از تصور به میدان آمدند. این حضور و احساس وظیفه باعث شد که ایران اسلامی پس از گذشت بیش از چهار دهه از آغاز دفاع مقدس روز به روز قدرتمندتر شود و نظام حاکم از فداکاری و ایثار امت حزب الله هراس داشته باشد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی تصریح کرد: ملت در صحنه ایران اسلامی هیچ گاه متوقف نمی شود و در برابر فشارهای شدید واکنش های شدیدی نشان می دهد و تسلیم ظالمان ایران نمی شود. جهان

انتهای پیام/