چالش های سینوپک چین در روسیه به حالت افتادگی درآمدبه گزارش رویترز، برخی دارایی ها گفتند کدام ممکن است نمایندگی دولتی سینوپک چین {به دلیل} بدتر کردن تحریم ها علیه روسیه در پی حمله نیروی دریایی مسکو به اوکراین، مذاکرات بر اوج های اصلی در خرید و فروش پتروشیمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین روسیه را به حالت افتادگی درآورده است.

اقدام بهترین پالایشگاه آسیا برای توقف نیم میلیارد دلاری شخصی در خرید و فروش پتروشیمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین روسیه در چین نماد می دهد کدام ممکن است تحریم ها علیه روسیه – مهمترین همدست دیپلماتیک پکن – نیز این ملت را شبح می تنبل.

پکن صدها همراه خود تحریم های غرب علیه روسیه مخالفت کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکید کرده است کدام ممکن است مبادلات مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجاری همراه خود روسیه را محافظت خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین اجتناب کرده اند به حکم دادن اقدامات روسیه در اوکراین هر دو توضیح دادن آن شناخته شده به عنوان تهاجم خودداری کرده است.

در پایین صحنه، مقامات چین درگیر تحریم نمایندگی های زبان چینی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنها درخواست شده است است کدام ممکن است مراقب های شخصی در روسیه باشند.

برخی دارایی ها گفتند کدام ممکن است در ماه قبلی پس اجتناب کرده اند تهاجم نیروی دریایی روسیه به اوکراین، نمایندگی سراسری نفت چین (CNPC) را انتخاب کنید و انتخاب کنید CNOOC – سه غول نشاط دولتی چین – تأثیر تحریم ها را تعیین مقدار کرده اند. دلاری در روسیه

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/