چرا منیزیم ترانس درمال بسیار موثر است؟

به لطف تحقیقات انجام شده، مشخص شده است که تجویز دارو و مکمل ها از طریق پوست بسیار مؤثر است. بسیاری از شرکت هایی که منیزیم می فروشند به همین دلیل منیزیم ترانس درمال را می فروشند. اعضای عمومی همه از قدرت استفاده از مکمل ها یا داروها در این راه آگاه نیستند.

اغلب، داروها و مکمل هایی که به صورت خوراکی مصرف می شوند، به مقدار لازم وارد جریان خون نمی شوند. دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. اسید معده بسیار قدرتمند است و اغلب بسیاری از مواد موجود در مکمل ها یا داروها را از بین می برد. منیزیم که به صورت خوراکی مصرف می شود نیز ملین است و این بدان معنی است که بسیاری از مواد معدنی قبل از اینکه فرصتی برای انجام هر کار مفیدی در بدن داشته باشد از بدن دفع می شود. مردم نمی دانند که مفهوم استفاده از مواد معدنی به صورت موضعی برای سال ها مورد استفاده قرار گرفته است، زیرا منیزیم در دریا یافت می شود و مردم از این طریق منیزیم را از طریق پوست دریافت می کنند.

در حالی که اکثر مردم به مصرف خوراکی دارو یا تزریق آن به بدن خود عادت دارند، مشکلاتی در این مورد وجود دارد. برخی از افراد، به ویژه نوزادان و افراد مسن اغلب قادر به قورت دادن برخی از قرص های بزرگتر نیستند. افرادی هم هستند که ترس ذاتی از سوزن دارند. برای این افراد منیزیم ترانس درمال گزینه فوق العاده ای است.

با منیزیم ترانس درمال، این مسائل برای مصرف کننده نهایی نگران کننده نیست. از آنجایی که پوست بسیار بزرگ است، منیزیم می تواند به سرعت وارد بدن شود. برخی از مردم بر این باورند که این یک راه بسیار قدرتمند برای مردم است تا آنچه را که از این ماده معدنی نیاز دارند به دست آورند.

مبتلایان به پسوریازیس می توانند تا حد زیادی از منیزیم ترانس درمال سود ببرند. این افراد به شدت از این عارضه رنج می برند و برخی از آنها به حدی که معمولاً سر تا پا لباس می پوشند زیرا نسبت به این عارضه بسیار خودآگاه هستند. استفاده موضعی از این ماده معدنی به این افراد اجازه می دهد تا نتایج فوق العاده ای را تجربه کنند.

استفاده از منیزیم از طریق پوست اجازه می دهد تا مقادیر کافی از این ماده معدنی به جریان خون منتقل شود بدون اینکه اسیدهای معده یا اثر ملین مانع آن شوند. منیزیم تأثیر مثبتی بر سیستم ایمنی دارد و فواید مهم دیگری نیز دارد. همچنین برای استفاده هر کسی مناسب است.

افراد مبتلا به درد هنگام استفاده از منیزیم ترانس درمال می توانند از مزایای فوق العاده ای بهره مند شوند. با این کار مواد زائد از بدن خارج می شود و پس از استفاده از ماده معدنی گردش خون بسیار بهتر می شود. این به این دلیل است که بین کلرید منیزیم و گرما واکنش مثبت وجود دارد. مردم متوجه می شوند که با استفاده از ماده معدنی موضعی، درد تقریباً بلافاصله ناپدید می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر