چرا S Water بهترین برند دستگاه تصفیه آب است؟


از دستگاه تصفیه آب چه انتظاری دارید؟ آب آشامیدنی محل سکونت یا محل کار خود را به بهترین نحو تمیز کنید. فلزات سنگین، نمک ها و مواد آلی، کلر و مشتقات آن، مواد معدنی، میکروب ها، باکتری ها و قارچ ها و سایر آلاینده ها را حذف کنید. اما آیا این همه در مورد خرید یک دستگاه تصفیه آب است؟ خیر مهم ترین نکته اطمینان از صحت ادعای فروشنده در مورد دستگاه است و در بازار آشفته امروزی که گنجشک های رنگ شده به جای قناری به فروش می رسد، این اطمینان تنها با خرید مستقیم از تولیدکنندگان معتبر و یا خرید از خرده فروشان معتبر امکان پذیر است. . SWater دقیقاً سازنده ای است که می تواند نیازهای شما را برآورده کند. اما مزیت SWater چیست که آن را به بهترین برند تبدیل می کند؟

تجربه و شهرت در صنعت پالایش

آتیه کاوش افتخار با بیش از ۱۲ سال سابقه در فروش و تولید دستگاه های تصفیه آب، قطعات و فیلترها یکی از قدیمی ترین فعالان این صنعت می باشد. این شرکت بیش از یک دهه از فعالیت ویژه خود در این زمینه و از زمان معرفی دستگاه های تصفیه آب کلاسیک تا به امروز که دستگاه های این لاین معرفی شدند، برای دسترسی به آب سالم مطابق با آخرین تکنولوژی ها، با خانواده های ایرانی همکاری می کند.

اس واتر تنها نماینده رسمی ایزیول در ایران و منطقه در دوران پیش از تحریم بود. اس واتر با همکاری ها، آموزش ها و بازدیدهای ویژه از کارخانه و خط تولید ایزیول که یکی از برندهای مطرح جهانی در زمینه تصفیه آب می باشد، توانسته است محصولاتی با همان کیفیت محصولات وارداتی به صورت کشت تولید کند. بهترین نیروی داخلی

این شرکت در حال حاضر با افتخار محصولات خود را با نام تجاری S-Water ساخت ایران با شرکتی حدود ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم عرضه می کند.

کیفیت محصول و تامین آب استاندارد

سواتر که تحت لیسانس Easywell نیز فعالیت می کرد دارای کلیه مجوزها و گواهینامه های لازم است که تضمین کننده کیفیت و سلامت دستگاه و آب آن می باشد. شامل گواهینامه ISO 9001، استاندارد ملی ISIRI1053، گواهینامه NSF و برتری تایوان ۲۰۱۳.

SWater گارانتی و خدمات پس از فروش

SWater به دلیل اعتماد به عملکرد دستگاه های تصفیه آب خود و همچنین احترام به مشتری، این محصولات را تا ۳۰ ماه گارانتی می کند. همچنین همکاران فنی این شرکت در تمامی استان ها مستقر هستند تا بدون نگرانی مشتریان اقدام به نصب، تعمیر و تعویض فیلترها نمایند. یکی دیگر از خدمات پس از فروش S Water Calendar یادآور تعویض فیلتر است. از آنجایی که برای حفظ کیفیت و بهداشت آب، هر یک از فیلترهای دستگاه باید در فواصل زمانی معین تعویض شوند، همکاران ما در سواتر با هر مشتری برای دسترسی به برنامه تعویض فیلتر در بازه زمانی مورد نظر تماس می گیرند و در صورت تمایل علاوه بر یادآوری، آنها را دریافت خواهند کرد. فیلترها را ارائه و جایگزین کنید.

مشاوره رایگان و تست آب

خرید دستگاه تصفیه آب یک امر پیچیده است و نیاز به اطلاعات زیادی دارد. سواتر با ارائه مشاوره رایگان تمامی جوانب خرید این دستگاه را ذکر می کند و دستگاهی را ارائه می دهد که دقیقا مطابق با نیازهای شما و خانواده شما باشد. بیماران کلیوی، مادران باردار، کودکان، روستائیان و … هر کدام دارای ویژگی ها و محدودیت های خاصی در استفاده از انواع فیلتر تصفیه آب هستند و انتخاب دستگاه مناسب جز با مشاوره امکان پذیر نیست. همچنین در صورت درخواست، SWater آزمایش آب را قبل از خرید یا در طول دوره تعویض فیلتر انجام می دهد تا در شناخت آلاینده ها و میزان آلودگی تصمیم بهتری بگیرد.

انواع محصولات آب S

Swater انواع دستگاه های تصفیه آب چهار تا هفت مرحله ای را ارائه می دهد. همچنین فیلترهای پلی پروپیلن ۱ و ۵ میکرون، کربن گرانول گیاهی، کربن بلوک، پست کربن، فیلتر معدنی، فیلتر قلیایی و فیلتر ممبران از جمله محصولاتی هستند که می توانید برای دستیابی به بهترین کیفیت آب در سبد خرید خود داشته باشید. پیش فیلترها به صورت جداگانه و در بسته های سه گانه برای هر مرحله تعویض تحویل می شوند.

ارسال و نصب رایگان S Water

شما می توانید در صورت خرید مستقیم از فروشگاه اینترنتی سایت اس واتر از امکان ارسال و نصب رایگان دستگاه تصفیه آب استفاده نمایید.