چگونه با ورزش کردن انگیزه داشته باشیم


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه تمرین کرده باشید ، ممکن است در دورانی مواجه شوید که انگیزه شما در طول سفر تمرینی شما پایین می آید. وقتی می خواهید با روال خود سازگار باشید ، با انگیزه و متعهد بودن ضروری ترین چیزها هستند. اما وقتی بی انگیزه می شوید ، دلسرد نشوید ، این برای بیشتر ما اتفاق می افتد ، اما اگر جلوتر از بازی بمانید ، بازگشت به واگن آسان است. اگر انگیزه شما رو به اتمام است ، به خواندن ادامه دهید تا به روال خود پایبند باشید!

در اینجا نکاتی برای انگیزه ماندن در برنامه تمرین وجود دارد:

تمرینات خود را زود انجام دهید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ شود و شروع به دور شدن از شما کند ، سعی کنید یک تمرین را انجام دهید. حتی اگر تمرین شما کوتاه مدت است ، هنوز هم مهم است که زودتر فعالیت خود را شروع کنید اما بعدا در روز بهانه نمی آورید. همچنین نشان داده شده است که تمرینات زودهنگام شما را با گذشت روز پربارتر و پرانرژی تر می کند.

عکسهای قبل و بعد بگیرید

اگر برای رسیدن به هدفی خاص تلاش می کنید ، عکس گرفتن انگیزه بزرگی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. هر هفته ، دو هفته یا ماهانه یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی عکس ها را بگیرید. ساخت کلاژ از همه عکس های شما پیشرفت شما را در کنار هم نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً هر آهنگی را با تلفن های هوشمند در اختیار داریم. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر شدن تمرینات شماست و با وجود هزاران لیست پخش تمرین به صورت آنلاین ، می توانید به راحتی روی گزینه دلخواه خود کلیک کرده و تمرین خود را شروع کنید.

همکاران پاسخگویی

به اشتراک گذاشتن سفر تمرینی خود با شخص دیگری به شما انگیزه می دهد و شما را از پایبند ماندن به روال تمرین پاسخگو می کند. برای اطمینان از اینکه هم کار خود را به کار می گیرید و هم ثابت قدم می مانید ، بررسی های هفتگی را با شریک مسئولیت پذیری خود برنامه ریزی کنید. برنامه های زیادی برای استفاده وجود دارد که برای برقراری ارتباط با شریک پاسخگو بودن مفید است ، و برخی از آنها حتی در ساعت های تناسب اندام نیز موجود است.

دریافت عضویت در باشگاه بدنسازی

داشتن یک عضویت در باشگاه بدنسازی به شما انگیزه می دهد تا به باشگاه بروید زیرا شما روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. هنگام پرداخت هزینه عضویت در باشگاه ، ماشین ها ، کلاس ها و گروه های زیادی در دسترس است ، بنابراین اگر تازه شروع می کنید یا به چیزی چالش برانگیزتر نیاز دارید ، نگران نباشید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای داشتن انگیزه هستید ، Fitness را با 10 دلار ببینید! بسته به موقعیت مکانی شما ، چندین طرح عضویت ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما www.fitnessfor10.com مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید