چگونه “گوشت” گیاهی می تواند به شما کمک کند و محیط زیست را نجات دهید


او می گوید: “این می تواند خیلی آسان باشد.” کنسرو لوبیا ، کره بادام زمینی ، عدس پخته ، برنج قهوه ای ، بلغور جو دوسر ، میوه های فصل ، تن سبزیجات (یخ زده ، کنسرو شده ، تازه).

پالمر می گوید یکی دیگر از دلایل عمده ای که افراد پس از امتحان رژیم غذایی گیاهی با مشکل مواجه می شوند یا ترک می کنند.

“شما نمی توانید به طور ناگهانی بدون هیچ گونه آماده سازی گیاهی بخورید ، مانند انبار کردن یخچال و یخچال خود به طور مرتب ، دانستن اینکه غذاهای شما چگونه خواهند بود ، درک اینکه به چه غذاها و وعده هایی تکیه می کنید و کجا می تواند محصولات را در جامعه شما پیدا کند ، “او می گوید.

مک دوگال رژیم غذایی حاوی بیشتر نشاسته مانند سیب زمینی ، برنج و لوبیا را همراه با سبزیجات ، میوه ها ، چربی های سالم در حد متعادل و بدون محصولات حیوانی یا روغن های اضافی ترویج می کند.

او می گوید که انسان ها “مواد غذایی نشاسته خوار” هستند.

“اکثر افرادی که تا به حال روی این کره خاکی قدم زده اند رژیم غذایی مبتنی بر نشاسته را مصرف کرده اند. مایاها و آزتک ها در آمریکای مرکزی به عنوان “مردم ذرت” شناخته می شدند. اینکاهای آمریکای جنوبی سیب زمینی می خوردند. “

بر اساس یک مطالعه در ، تمدن آسیایی در اطراف کشت محصولاتی که امروزه به عنوان برنج می شناسیم شکل گرفت طبیعتبه

نیل بارنارد ، دکتر ، رئیس کمیته پزشکان پزشکی مسئول و عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه جورج واشنگتن ، مرکز پزشکی بارنارد ، کلینیک مراقبت های اولیه در واشنگتن دی سی را اداره می کند.

او می گوید که او همیشه رژیم غذایی گیاهخواری را به بیماران توصیه می کند ، به ویژه کسانی که از بیماری های جدی مانند چاقی ، دیابت و فشار خون بالا رنج می برند.

بارنارد می گوید ، بسیاری از بیماران با دنبال کردن یک فرایند ساده ، تغییر را ایجاد می کنند.

در مرحله اول ، به بیماران گفته می شود لیستی از غذاهای مورد علاقه خود که محصولات حیوانی ندارند تهیه کنند.

بارنارد می گوید: “بیمار یک هفته دیگر برمی گردد و صبحانه را یادداشت کرده اند ، مانند جو دوسر با دارچین و کشمش.” ناهار ، چیلی به جای چیلی گوشتی. شام ، اسپاگتی با سس مارینارا. “

گام بعدی این است که بیماران 3 هفته متوالی از لیست خود غذا بخورند.

بارنارد می گوید: “پس از 3 هفته ، اگر آنها واقعاً این کار را انجام داده باشند ، دو چیز اتفاق افتاده است.” “از نظر جسمی ، آنها در حال تغییر هستند ، وزن خود را از دست می دهند ، قند خون آنها پایین است ، کلسترول آنها پایین است ، انرژی آنها بهتر است ، هضم آنها بهتر است. اما جدا از تغییرات فیزیکی ، طرز فکر آنها بسیار متفاوت است. “دیدگاهتان را بنویسید