ژرژ مندز تسلیم نمی شود/ نهایت تلاش برای جدایی رونالدو از منچستریونایتد و یافتن تیم جدیدخورخه مندس، سرمربی کریستیانو رونالدو تمام تلاش خود را می کند تا منچستریونایتد را متقاعد کند که فوق ستاره پرتغالی را ترک کند.

رونالدو پس از یک فصل حضور در منچستریونایتد، درخواست خود برای جدایی از شیاطین سرخ را به مسئولان اولدترافورد اعلام کرد. با این حال مدیران یونایتد با جدایی این بازیکن موافق نیستند و گفته اند که تحت هیچ شرایطی اجازه جدایی کریس را نمی دهند.

رونالدو به شدت می خواهد در فصل جدید برای تیمی بازی کند که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد. البته این بازیکن ۳۷ ساله هیچ پیشنهادی از تیم های مطرح اروپایی ندارد و با این شرایط احتمال جدایی او از منچستریونایتد بسیار اندک است.

با این حال، خورخه مندز، سرمربی رونالدو، به هر حال تلاش می کند تا سران یونایتد را متقاعد کند و سپس تیم جدیدی برای او پیدا کند. روزنامه انگلیسی «دیلی میل» در گزارشی این مطلب را نوشت و گزارش داد که با وجود بازگشت رونالدو به تمرینات و حضور ۴۵ دقیقه ای او در بازی دوستانه مقابل رایو وایکانو، تلاش ها برای جدایی او همچنان ادامه دارد و مندز و کریس هنوز دست از تلاش برنداشته اند. . .

این در حالی است که در جریان بازی منچستریونایتد مقابل رایو وایکانو، رونالدو خیلی زود ورزشگاه را ترک کرد و تقریباً ناراحتی خود را از حضور در این تیم نشان داد.