ژیمناست های آمریکایی درباره سوء استفاده جنسی توسط لری نصار شهادت می دهند


16 سپتامبر 2021-چهار ژیمناست آمریکایی برنده مدال روز چهارشنبه داستانهای خود را در مورد سوء استفاده جنسی توسط پزشک سابق ژیمناستیک ایالات متحده لری نصار به اشتراک گذاشتند.

به گزارش ان بی سی نیوز ، آنها هنگام بازگو کردن جزئیات دردناک و گرافیکی در جلسه استماع سنا در مورد سوء استفاده اف بی آی از تحقیقات درباره اقدامات ناصر ، ناامید شدند.

سیمون بیلز می گوید: “من نمی خواهم یک ژیمناست جوان یا ورزشکار المپیکی یا هر فردی وحشتی را كه من و صدها نفر دیگر قبلاً ، حین و تا به امروز در پی سوء استفاده از لری نصار متحمل شده ایم ، تجربه كند.” ، که 25 مدال قهرمانی جهان و هفت مدال المپیک برای تیم ایالات متحده آمریکا کسب کرده است ، در بیانیه آغازین خود گفت.

او گفت که سازمان هایی که برای محافظت از ورزشکاران ایجاد شده اند ، مانند ژیمناستیک ایالات متحده و کمیته المپیک و پارالمپیک ایالات متحده ، “در انجام وظایف خود کوتاهی کردند”. او همچنین گفت که FBI “چشم خود را بست”.

او گفت: “ما رنج می بریم و می کشیم ، زیرا هیچ کس در FBI ، USAG یا USOPC آنچه را که برای محافظت از ما لازم بود انجام نداد.” “ما شکست خورده ایم و مستحق پاسخ هستیم.”

جلسه استماع کمیته قضایی مجلس سنا پس از آن صورت گرفت که گزارش بازرس کل وزارت دادگستری در ماه ژوئیه جزئیات نحوه سوء استفاده FBI از پرونده علیه نسار را اعلام کرد. این گزارش نشان داد که ژیمناست ها در سال 2015 با FBI در مورد تجاوز جنسی تماس گرفتند ، اما او تا سپتامبر 2016 به درمان ژیمناستیک در دانشگاه ایالتی میشیگان ، دبیرستان و باشگاه ژیمناستیک ادامه داد.

به گزارش ان بی سی نیوز ، ناصر در سال 2017 به دلیل سوءاستفاده از 10 نفر از بیش از 265 زن و دختر که برای ابراز آزار و اذیت به میدان آمده اند ، گناهکار شناخته شد. وی در حال حاضر در زندان است و تا 175 سال محکوم خواهد شد.

ژیمناست ها مک کیلا مارونی ، الی رایسمن و مگی نیکولز نیز در جلسه استماع روز چهارشنبه صحبت کردند. به گزارش NBC News ، آنها خواستار پاسخگویی نهادها و افرادی شدند که باید از آنها محافظت می کردند.

قانونگذاران از ژیمناست ها پرسیدند که دوست دارند چه نوع پاسخگویی را ببینند. رایسمن گفت که تحقیقات مستقل باید به بررسی ارتباطات FBI ، ژیمناستیک ایالات متحده و کمیته المپیک و پارالمپیک ایالات متحده بپردازد.

“هیچ کس نباید از محدودیت خارج شود. هیچ چیز نباید خارج از محدودیت باشد. ” “من شخصاً دوست دارم هر سه سازمان به طور کامل مورد بررسی قرار گیرند.”

کریستوفر ری ، که در سال 2017 مدیر FBI شد ، از عدم تحقیق در مورد ادعاهایی که آژانس در حال تغییراتی مانند آموزش اجباری است ، عذرخواهی کرد. او همچنین گفت که مامور FBI متهم به عدم تحقیق در مورد این اتهامات اخراج شد.

“این غیر قابل توجیه است. این هرگز نباید اتفاق می افتاد و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که دیگر هرگز تکرار نمی شود. “

“من می خواهم قولی به زنانی که امروز در اینجا ظاهر شده اند و به همه بازماندگان سوء استفاده بدهم. من علاقه ای ندارم که به سادگی به اشتباه بپردازم و ادامه دهم. ” “این تعهد من به شما است که من و کل تیم رهبری ارشد خود اطمینان حاصل کنیم که همه در FBI به یاد داشته باشند آنچه در اینجا اتفاق افتاده است با جزئیات دلخراش.”

اخبار سلامت WebMD

منابع

NBC News: “ما شکست خورده ایم”: سیمون بیلز با بازگو کردن سوء استفاده جنسی از نسار اشک می ریزد. “

دفتر بازرسی کل وزارت دادگستری ایالات متحده: “بررسی و بررسی اداره تحقیقات فدرال درباره ادعاهای سوء استفاده جنسی توسط لورنس جرارد نسار ، پزشک سابق ژیمناستیک ایالات متحده”.


© 2021 WebMD ، LLC. همه حقوق محفوظ است.دیدگاهتان را بنویسید