کارخانه نوآور پیشران توسعه اقتصاد دیجیتال در استان البرز است


سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان البرز در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز گفت: کارخانه نوآوری توانایی خوبی برای گسترش فعالیت های نوآوری و فناوری در استان البرز، همجواری این مجموعه با استان تهران دارد. و موقعیت آن در مسیر ارتباطی غرب کشور، افزایش فعالیت فعالان نوآور اکوسیستم با استفاده از توانمندی های این کارخانه، یکی از مزیت های آن است.

وی همچنین مهارت های فرهنگی ایجاد شده برای برگزاری دوره ها و رویدادهای آموزشی با موضوعات مرتبط با صنایع خلاق و بنگاه های کوچک و متوسط ​​نوآور در استان را نشان داد و افزود: استان البرز در حال حاضر رتبه چهارم توسعه فیبر نوری در کشور و دیجیتال را دارد. توانمندی های ایجاد شده در شهرها و روستاهای استان فرصت مناسبی را برای عرضه و فروش محصولات و خدمات گروه های کوچک فراهم کرد که با توجه به سیاست کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز می تواند در گسترش اقتصاد دیجیتال هم افزایی ایجاد کند. مثبت و رشد اقتصادی استان و ایجاد اشتغال دانش بنیان و زمینه سازی تحول فرهنگی مناسب در راستای گسترش دولت دیجیتال.

سرپرست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز

محمدحسین شاهینی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم برای حمایت از استارت آپ ها و شرکت ها. دانش محور وی بیان کرد: آمادگی داریم علاوه بر رفع مشکلات زیرساختی کارخانه، رویدادهای آموزشی و انگیزشی را با مشارکت این مجموعه برگزار کنیم و از شرکت ها و استارت آپ های مستقر در کارخانه برای رسیدن به محصول و جذب حمایت کنیم. سرمایه گذاری کنید و محصولات را بفروشید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟