کاپیتان سابق استقلال به فولاد پیوست


جمعه ۷ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۱:۴۵

وریا غفوری

تهران (پانا) – واریا غفوری، مدافع و کاپیتان فصل گذشته استقلال به فولاد پیوست.

به گزارش “ورزش سه”، واریا غفوری که پس از جدایی از استقلال مورد توجه فولاد قرار گرفت، پس از مذاکرات طولانی با مدیران آن باشگاه به جمع شاگردان نکونام پیوست.

غفوری ۳۴ ساله که پیش از این تصویر حضورش در تمرین فولاد منتشر شده بود در حالی که در اردوی ترکی شاگردان نکونام حضور نداشت به این تیم پیوست اما در نهایت مذاکراتش با این تیم به پایان رسید و قراردادش را امضا کرد.

نکته مهم این است که حمیدرضا گرشاسبی دلیل تاخیر در انتقال واریا را «مذاکره بر سر مسائل مالی» خواند و شایعه عدم اجازه امضای قراردادش را رد کرد.

وریا پیراهن استقلال لیگ شانزدهم را بر تن کرد و شش فصل در این تیم بازی کرد و اخیرا به عنوان کاپیتان این تیم محبوبیت زیادی در بین هواداران استقلال پیدا کرد اما با آمدن ریکاردو ساپینتو از این تیم کنار گذاشته شد. این در حالی است که غفوری فصل گذشته به خصوص در نیم فصل دوم اغلب نیمکت نشین بود. با این حال بسیاری از هواداران استقلال دلایل مختلفی را برای جدایی او عنوان کردند.

انتقال غفوری از استقلال به فولاد در حالی اتفاق افتاد که پس از جدایی اش از استقلال شایعات زیادی پیرامون او وجود داشت اما این بازیکن در نهایت تصمیم گرفت شاگرد جواد نکونام شود.

مهدی شیری دیگر مدافع راست شناخته شده فولاد است و به این ترتیب دو دفاع راست فصل گذشته پرسپولیس و استقلال فصل آینده در فولاد خواهند بود.

فولاد خوزستان پیش از آن در بازار تابستانی عملکرد خوبی داشت و افرادی مانند احسان پهلوان، سعید آقایی، مجید علیاری، علی قربانی و… را جذب کرد اما بدون شک حضور وریا غفوری در این باشگاه بمب نقل و انتقالات بود. از این تیم