کلینیک مجازی 9 صبح. سلامت با 3.7 میلیون دلار برای مقابله با پیش دیابت ، دیابت نوع 2 راه اندازی می شودکلینیک مجازی دیابت ساعت 9 صبح سلامتی روز دوشنبه با 3.7 میلیون دلار بودجه بذر راه اندازی شد. سرمایه گذاران در مرحله بعدی شامل Funders Fund ، Define Ventures ، Speedinvest و iSeed Ventures هستند.

“در چند دهه گذشته ، فناوری ها و داروهای فوق العاده ای توسعه یافته است که به بسیاری از ما مبتلا به دیابت کمک کرده است. اما ، اگر به استاندارد مراقبت های متوسط ​​برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 توجه کنید ، تصویر بسیار تیره و تار است. فرانک وسترمن ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، در بیانیه ای گفت هزینه ها به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، اما نتایج بهتر نشده است. وقت آن است که از خود بپرسیم چرا؟ “

“در ساعت 9 صبح. سلامتی ، ما یک تجربه جدید ، بهتر و کاملاً مجازی برای مراقبت از دیابت ایجاد می کنیم. ما آن را برای همه مقرون به صرفه می کنیم ، استفاده از آن بسیار آسان است و یک تیم مراقبت باورنکردنی داریم … در آنجا برای افراد هر زمان که نیاز به حمایت دارند. “

چکار میکند

این شرکت نسخه های آنلاین ، تحویل داروهای خانگی ، برنامه های مراقبت شخصی ، دسترسی مجازی به تیم مراقبت و آزمایشات آزمایشگاهی در خانه را برای افراد مبتلا به پیش دیابت یا دیابت نوع 2 ارائه می دهد.

9 صبح سلامتی در حال حاضر از داروهای تزریقی مانند انسولین پشتیبانی نمی کند ، اما این شرکت گفته است که قصد دارد به افزودن داروها به پلت فرم مراقبت ادامه دهد. این دارو برای شرایطی که معمولاً با دیابت رخ می دهد ، مانند فشار خون بالا یا کلسترول بالا ، ارائه می دهد.

برای چیست

شرکت مجازی مراقبت از دیابت گفت که قصد دارد از سرمایه اولیه برای مقیاس بستر خود ، از جمله افزودن خدمات برای غربالگری دیابت و پیش دیابت در خانه ، و افزودن داروهای جدید استفاده کند.

اسکات نولان ، شریک Funders Fund ، در بیانیه ای گفت: “با توجه به مراقبت های بهداشتی در خانه بیش از هر زمان دیگری ، ساعت 9 صبح. سلامتی نیاز عظیمی را که ارائه دهندگان مراقبت های سنتی و مجازی آن را نادیده گرفته اند برطرف می کند.”

“تیم بهداشت 9 صبح از تخصص و روابط دارویی خود برای بهبود زندگی مصرف کنندگان مبتلا به دیابت از طریق مراقبت های جامع ، اختصاصی و مجازی استفاده می کند.”

اسنپ ​​شات بازار

بر اساس گزارش ، بیش از 34 میلیون نفر در ایالات متحده به دیابت مبتلا هستند ، یعنی حدود 10.5 درصد از مردم گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در سال 2020

مراقبت از دیابت نیز گران است و گران تر می شود. بین 2012 تا 2017 ، هزینه های اضافی پزشکی برای هر فرد مرتبط با دیابت از 8،417 دلار به 9،601 دلار افزایش یافته است. بر اساس CDC.

سایر شرکت های بهداشت دیجیتال در مراقبت و مدیریت دیابت شامل ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی چند منظوره Carbon Health است که اخیراً با خرید Steady Health در ماه ژوئن به فضا رفت و Glooko که در مارس 30 میلیون دلار بودجه برای سری D جمع آوری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید