کمیسیون اخلاق دولتی جنجالی JCOPE اجازه می دهد تا در خارج از خانه درباره معامله کتاب Cuomo تحقیق کند


کمیسیون اخلاق در ایالت نیویورک قرار است یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام کند تا در مورد چگونگی رسیدگی به درخواست فرماندار سابق اندرو کوومو برای اجازه برای نوشتن خاطرات دوران پاندمی خود تحقیق کند. بحران آمریکابه

تأیید وکیل از کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ایالت در تابستان 2020 به کوئومو اجازه داد تا قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با گروه انتشارات تاج ، علاوه بر حقوق بیش از 200 هزار دلار مالیات دهندگان ، تأمین کند.

اما این روند تأیید برای ماه ها محرمانه بود ، مانند معامله کتاب. گروه های دولتی خوب پرچم های قرمز در این باره برافراشتند و این نگرانی ها پس از آنکه گزارش های مختلف نشان داد که منابع دولتی در حین تدوین و ویرایش مورد استفاده قرار گرفت ، تشدید شد.

معامله کتاب کوئومو همچنین در حال انجام تحقیقات جنایی از سوی دفتر لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت ، و همچنین از مجلس ایالت است.

در طول بیش از دو ساعت جلسه اجرایی طولانی بعد از ظهر سه شنبه ، کمیسیون های JCOPE به استخدام مشاور خارجی برای بررسی این موضوع رای دادند ، پس از آن رئیس جدید JCOPE خوزه نیوفس این توافق را با شرایط مبهم توصیف کرد.

نیوکس گفت: “کمیسیون به تصویب حفظ مشاور مستقل برای انجام تحقیقات در مورد عملیات قانونی و رویه ای کمیسیون رای داد.” نیتس توسط فرماندار کتی هوچول روز دوشنبه مورد استفاده قرار گرفت تا از سمت منصوب کومو که به طور موقت در حال تکمیل پست بود ، استفاده کند.

دیوید مک نامارا ، نامزد جمهوریخواه در کمیسیون ، تا جلسه غیرعلنی ماراتن تلاش کرد تا این موضوع را در پرونده عمومی تعریف کند و از رهبران کمیسیون در مورد بررسی یک تحقیق که چگونه به کوئومو اجازه می دهد اظهار نظر کند ، بیانیه ای درخواست کرد. در فعالیت های بیرونی شرکت … انتشار برای سود شخصی کتاب بحران آمریکا. »

قبل از اتمام کار ، مک نامارا توسط Nives قطع شد و کمیسیون بلافاصله بدون هیچ گونه اظهارنظر عمومی در کمتر از پنج دقیقه وارد جلسه غیرعلنی شد. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر بیشتر از آنچه نیوز در جلسه عمومی گفته بود خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین Cuomo در پاسخ به رای سه شنبه JCOPE ، گفت: “اگر JCOPE می خواهد JCOPE را بررسی کند ، آن را در اختیار داشته باشید.”

رای گیری JCOPE می تواند نشان دهنده تلاش کمیسیون برای بازیابی بخشی از استقلال و اعتبار خود پس از اتهامات اعمال شده توسط کوئومو بر آن باشد. سرنوشت هیئت مبهم است و هوچول اعلام کرده است که می خواهد برای اصلاحات اخلاقی گسترده تری تلاش کند.

این همچنین دومین بار در ماه های اخیر است که کمیسیون درخواست بررسی اقدامات خود را می کند. در رأی گیری ماه آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز درخواست کرد تا نشت احتمالی اطلاعات محرمانه به کومو را در مورد دستیار عالی و دوست نزدیکش جو پرکوکو ، که اکنون به اتهام فساد در زندان فدرال به سر می برد ، بررسی کند.

گری لاوین ، یکی از نمایندگان جمهوری خواه در کمیسیون JCOPE و منتقد دیرینه روند تصویب کتاب کوئومو ، گفت: “پیشرفت در حال پیشرفت است” ، اگرچه خوش بینی او اندازه گیری شد. س Theال این است ، “آیا پیشرفت آنقدر کند است که به یک کشش مبهم تبدیل می شود و همه چیز در آن کشیده شده است؟”

از آنجا که بهار سال گذشته به دنبال تعدادی از ادعاهای مربوط به قلدری و آزار جنسی علیه کوئومو جلب رضایت شد ، معامله کتاب سودآور او ، که در اوج محبوبیت همه گیر او تأمین شد ، مورد بررسی فزاینده ای قرار گرفت.

برای اینکه کوئوم تابستان گذشته خاطرات همه گیر خود را بنویسد ، ابتدا به امضای JCOPE ، داور احتمالی قوانین اخلاق ایالتی ، نیاز داشت. اما کمیسیون کامل هرگز به این درخواست رای نداد.

در نامه نگاری هایی که ماه ها بعد از طریق درخواست آزادی اطلاعات منتشر شد ، جودیت موگول ، وکیل اتاق اجرایی در ژوئیه 2020 درخواست مجوز کرد ، اما هیچ اشاره ای به میزان سود استاندار نکرد اما قول داد که از منابع دولتی استفاده نخواهد شد. این درخواست یک هفته بعد توسط مارتین لوین ، معاون مشاور عمومی JCOPE ، در بین جلسات کمیسیون کامل و بدون رای کمیسیونر در این مورد تأیید شد ، موضوعی که اعضای جمهوری خواه این کمیسیون ماههاست از آن انتقاد کرده اند. کارکنان JCOPE از طریق سخنگوی خود اعلام کرده اند که به طور منظم درخواست های خارج از کشور را بدون رای کمیسیون کامل بررسی و تأیید می کنند.

مک نامارا ، پس از رای. “این موضوعی است که باید قبل از کمیسیون کامل مطرح می شد.”

فرماندار سابق از بازپرداخت 5.1 میلیون دلار خودداری کرد تا اینکه سرانجام اظهارنامه مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار این خاطرات ، منتشر کرد. همانطور که حرفه سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری منفجر شد ، فروش کتاب او کاهش یافت. به گفته نیویورک تایمز ، کمتر از 50،000 نسخه تا کنون فروخته شده است.

تقریباً در همان زمانی که کوومو در تابستان سال گذشته قرارداد خرید کتاب را تأمین کرد ، دولت او انتشار اطلاعات مربوط به مرگ و میر افراد مبتلا به COVID-19 در سالمندان را به تعویق انداخت ، از جمله تغییر گزارش وزارت بهداشت برای کاهش تعداد مرگ و میر.

دیدگاهتان را بنویسید