کیت عبدو توسط باب آروم روی صورت وایلدر-فیوری کشیده شد


باب آروم ، مotسسه تبلیغاتی ، کیت عبدو ، مجری بریتانیایی را به دلیل نحوه برگزاری کنفرانس مطبوعاتی تایسون فیوری-دونتای وایلدر در روز چهارشنبه مورد انتقاد قرار داد.

عبده میزبان این رویداد بود – قبل از سه گانه سنگین وزن این زوج شنبه – و اروم او را متهم کرد که “کاملاً تعصب دارد” و “تمام کنفرانس مطبوعاتی را به وایلدر کج کرده است”.

آروم همچنین عبده را به دلیل تشویق فیوری و وایلدر به مقابله با وی مورد انتقاد قرار داد – که گفته می شود او از صندلی خود بیرون رفت و فریاد زد: “نه! نه! نه! ”

مروج کهنه کار بعداً اظهار داشت که نگران است که فیوری و وایلدر به دلیل عدم وجود امنیت در صحنه کنترل نشوند.

“این هنوز یک ورزش است. در رینگ ، آنها می توانند یکدیگر را بکشند و s -t را از یکدیگر بکوبند. به گزارش یاهو اسپورت ، آروم گفت ، اما قبل از مبارزه باید آنها را کنترل کنید تا آنها چنین کاری نکنند. بخشی از ناسزاگویی او در فیلم ضبط شد.

تایسون فیوری در 6 اکتبر 2021 کنفرانس مطبوعاتی قبل از مبارزه Deontay Wilder.
گتی ایماژ

“شما می دانید که اگر آنها اینجا روبرو شده بودند ، یکدیگر را به هم می زدند. آنجا امنیت وجود نداشت. این وسیع وجود داشت [Abdo] مثال زدن آنها از آنجا که او با فاکس است ، به طور کلی تعصب داشت [for Wilder]، اما تایسون به او اجازه نمی دهد که از این کار خلاص شود. چه کسی قصد داشت چیزی را متوقف کند؟ ” او پرسید.

آروم ادعا کرد مقامات برتر رتبه و PBC قبل از کنفرانس مطبوعاتی توافق کردند که جنگجویان روبرو نشوند. وی افزود که عبده “می دانست که این تفاهم بدون رویارویی نیست.”

اروم مدعی شد: “F -k her و F -k آنها و ما نبرد را نجات دادیم.”

عبده اما گفت که به او دستور دیگری داده اند.

کیت عبده در کنفرانس مطبوعاتی وایلدر-فیوری در 6 اکتبر 2021.
کیت عبده در کنفرانس مطبوعاتی وایلدر-فیوری در 6 اکتبر 2021.
گتی ایماژ

او در توئیتر خود نوشت: “در رابطه با رویارویی – من کاری را انجام می دادم که ما معتقد بودیم صدا و سیما بر سر آن توافق شده بود.” عبده کلیپی از سخنان آروم را در توییت خود قرار داد.

“من چیزی جز احترام به باب آروم و امپراطوری ای که او ایجاد کرده ، ندارم. من می دانم منظور او از بوکس چیست و این ورزش چه بدهی به او دارد. ”

دئونتی وایلدر در 6 اکتبر 2021 کنفرانس مطبوعاتی پیش از مبارزه تایسون فیوری.
دئونتی وایلدر در 6 اکتبر 2021 کنفرانس مطبوعاتی پیش از مبارزه تایسون فیوری.
گتی ایماژ

“من فکر می کنم زبان در این مصاحبه کاملاً نامناسب بود. البته ناامید کننده است که مورد بی احترامی کسی که برایش احترام قائل هستم ، باشیم. اما این زندگی است ، همه به شما ادب و احترامی را که سزاوار آن هستید ، نمی دهند. “

روز شنبه ، فیوری و وایلدر سرانجام پس از آنکه دعوای سه گانه آنها در اثر کووید -19 متوقف شد ، در رینگ دیدار خواهند کرد. اولین مبارزه دو نفره در سال 2018 با تصمیم گیری جداگانه به پایان رسید. دومین دیدار آنها هفت دور به طول انجامید و فیوری با KO برنده شد.

دیدگاهتان را بنویسید