گارد ریکرز با اتهام قاچاق اسلحه به زندانیان روبرو می شود


دادستانی منطقه برانکس علیه نگهبان زندان متهم به قاچاق با تیغ تیغ برای یک زندانی زندانی در جزیره رایکرز است.

هفته گذشته ، تراویس سیمز ، 33 ساله ، پس از آنکه دستیار معاون سرپرست متوجه شد که مامور اصلاحی به جاناتان سانچز ، بازداشتی 31 ساله که در مرکز جورج آر ویرو در جزیره رایکرز نگهداری می شد ، دست می زند ، دستگیر شد. پس از مشاهده مبادله ادعایی ، سرپرست زندان دستور بازرسی از زندانی را صادر کرد ، که به گفته اداره تحقیقات و اصلاحات شهر ، تیغی که در داخل کلاه قلم مخفی شده بود ، مشخص شد.

مارگارت گارنت ، کمیسر اداره تحقیقات گفت: “یک معاون مراقب و سریع عمل کننده معاون و تیمش به جلوگیری از قاچاق کالا در زمان بحرانی و چالش برانگیز در زندان های شهر کمک کردند.” “اقدام سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOC با DOI ، سیاست عدم تحمل نیویورک را در مورد قاچاق کالا در زندانهای شهر نشان می دهد.”

پس از دستگیری او ، مقامات اصلاحی گفتند که سیمز را که از دسامبر 2016 در زندانهای شهر کار می کرد ، تعلیق کردند. در جلسه دادگاه روز پنجشنبه ، یک قاضی مامور اصلاحی را آزاد کرد و به او اجازه داد تا در انتظار محاکمه در خانه بماند.

اگر سیمز به اتهام ارتقاء قاچاق زندان در درجه اول محکوم شود ، ممکن است تا 7 سال زندان به سیمس محکوم شود. وی همچنین به دو جرم متهم شده است: تخلفات رسمی و ارتقاء قاچاق کالا در درجه دوم. وکیل وی بلافاصله به درخواست اظهارنظر در موسسه حقوقی خود پاسخ نداد.

بازداشت این نگهبان در حالی صورت می گیرد که جزیره رایکرز و زندان های سراسر شهر نیویورک با خشونت مداوم دست و پنجه نرم کرده اند ، به ویژه در مراکز پذیرش که استفاده از نیروها ، ضربات چاقو و قتل عام در مقایسه با سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.

همراه با خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر مجبور به مبارزه با افزایش تعداد COVID-19 ، خرابی خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل وجود کارکنان غایب و افزایش موارد خودزنی شده اند. دست کم دوازده نفر که در زندان های شهر نیویورک زندانی شده اند در سال 2021 جان باختند-پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در بحران ، حامیان اصلاحات از دادستان ها و قضات شهر خواسته اند تا بازداشت شدگان بیشتری را در انتظار محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران تصحیح شهر را به استخدام نگهبانان بیشتر واداشته است و ادعا می کند که نیروهای فعلی نمی توانند کنترل تاسیسات خود را اعمال کنند.

به گفته وزارت اصلاح ، حدود یک چهارم پرسنل متحد لباس خود بیمار می گویند یا در حال حاضر به سر کار نمی آیند – این پیشرفت نسبت به سطوح بالای غیبت در اوایل امسال کمی بهبود یافته است. مسائل مربوط به کارکنان باعث شده است که نگهبانان زندان ده ها پست خود را رها کرده و افراد زندانی را بدون خدمات ضروری رها کنند.

دیدگاهتان را بنویسید