گذر موفقیت آمیز جنگ اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه جویی در آب و برق است.


در مراسم آغاز رزمایش مشترک صرفه جویی در مصرف آب و برق؛

چهارشنبه ۱ ژوئیه ۱۴۰۱ – ۱۶:۳۰.

حسین سلامی

تهران (پانا) – فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امسال ۸ هزار روستا از سوی سپاه آبرسانی می شود، گفت: عبور موفقیت آمیز جنگ اقتصادی ورود سپاه به صرفه جویی در مصرف آب و برق است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر حسین اسلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در آغاز رزمایش مشترک صرفه جویی در مصرف آب و برق که با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو و جمعی از فرماندهان برگزار شد، گفت. اینکه ما در یک جنگ اقتصادی قرار داریم، یک واقعیت پذیرفته شده است، بنابراین برداشت ما از وضعیتی که در آن قرار داریم نشان می دهد که در این جنگ هستیم، با تمام ویژگی هایی که برای جنگ متصور است.

وی افزود: جنگ ها به هر شکلی که باشد با هدف شکستن اراده طرف مقابل است و امروز در تهاجم اقتصادی دشمن قرار داریم.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: اگرچه این تحریم‌ها باعث شده است که تحولات ارزشمندی همه وابستگی‌ها به بیگانگان را از بین ببرد، اما چون در محاصره و جنگ اقتصادی جنگی هستیم، کشور باید بتواند از منابع داخلی خود برای افزایش عمر و استقلال خود استفاده کند. “

وی افزود: موفقیت در جنگ اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه جویی در آب و برق است، البته در صرفه جویی همیشه بار اضافی مد نظر است؛ کشوری که بخواهد پیشرفت کند نیاز به آب دارد بنابراین هیچکس اجازه ندارد. هدر دادن سرمایه با هدر دادن

سرلشکر سلامی با بیان اینکه امسال ۸ هزار روستا از سوی سپاه آبرسانی می شود، افزود: حوزه آب و برق. بیایید شکست بخوریم و قدردان زحمات کسانی باشیم که در گرما و سرما برای تامین انرژی همه تلاش می کنند.