گردهمایی مدیران تشکل های دانشجویی سراسر کشور در مشهد مقدس


شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ – ۱۰:۱۵

دومین روز گردهمایی معاونان پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش سراسر کشور

تهران (پانا) – نخستین نشست مدیران تشکل های دانشجویی سراسر کشور امسال روزهای یکشنبه و دوشنبه در مشهد مقدس برگزار می شود.

حسین عبادی، معاون سازمان دانش آموزی کشور در گفت و گو با خبرنگار پانا اظهار داشت: انشاالله روزهای یکشنبه و دوشنبه در مشهد مقدس میزبان مدیران تشکل های دانشجویی سراسر کشور، معاونین همیاران و البته تعدادی از کارکنان خواهیم بود.

وی در خصوص اهداف این نشست گفت: به دنبال بررسی برنامه های ۱۴۰۱ دانش آموزی با محوریت برنامه های تابستانی و مراحل اجرایی آن هستیم. چرا که اکنون پس از دو سال به طور جدی با موضوع اوقات فراغت مواجه هستیم و از این نظر بسیار مهم است که این برنامه ها با کیفیت قابل قبولی ارائه شوند.

عبادی افزود: این نشست فرصت مناسبی است تا موانع و مشکلات احتمالی بر سر راه اجرای برنامه ها بررسی شود و همچنین با تفکر گروهی و خرد جمعی چاره اندیشی شود.

معاون وزیر در سازمان دانش آموزی کشور تاکید کرد: در اجلاس مشهد زمان های ویژه ای در اختیار استان ها قرار می گیرد تا دغدغه ها، مشکلات، پیشنهادات و دیدگاه های خود را بیان کنند.

وی تاکید کرد: نشست مدیران تشکل های دانشجویی سراسر کشور فرصت مناسبی است تا پروژه هایی که تجربیات موثر و موفقی کسب کرده اند با دیگران به اشتراک بگذاریم.

عبادی تصریح کرد: البته مقتضیات بومی همواره دغدغه ما بوده است و استان ها این امکان را دارند که بر اساس شرایط بومی و جغرافیایی خود برنامه ریزی و اجرا کنند.