۲ عمو به خواهرزاده ۱۰ ساله تجاوز کردند


تجاوز به دختر ده ساله توسط دو عمو تنها با یک اشتباه مشخص شد.

به گزارش تانگر؛ دختربچه با درد شکمش به همراه پدر و مادرش به بیمارستان رفت و پزشکان متوجه بارداری او شدند و با پلیس تماس گرفتند.

پس از تحقیقات پلیس، ماجرای هولناک تجاوز دو عموی شیطان صفت به دختری که پس از باردار شدن او مورد آزار قرار گرفته اند، فاش شد.

این قربانی تجاوز حدود سه ماه پیش دختری به دنیا آورد که حاصل این تجاوز جنسی بود. این دختر ده ساله در اواسط تیرماه متوجه بارداری خود شد. وقتی پدر و مادرش او را به دلیل درد معده به بیمارستان بردند.

عموی بزرگتر پس از اینکه DNA نوزاد با عموی کوچکتر که مظنون اصلی بود مطابقت نداشت، توسط پلیس دستگیر شد. دادگاه عموی بزرگ یک ماه و دادگاه برادر کوچکترش ۱۸ روز به طول انجامید.

رای نهایی دادگاه اعلام شد که در آن هر دو نفر مجرم شناخته شدند. این دختر قبل از زایمان از مقامات هندی درخواست اجازه سقط جنین کرد اما دادگاه عالی هند این درخواست را رد کرد.

این دادگاه گفته است که بر اساس تشخیص هیئت پزشکان، سقط جنین در هفته ۳۲ «هشت ماهگی» برای دختر خطرناک است. طبق قوانین هند، سقط جنین بعد از هفته بیستم بارداری مجاز نیست، مگر اینکه پزشکان تایید کرده باشند که جان مادر در خطر است.

این دختر ۱۰ ساله از خانواده ای بسیار فقیر است. پدرش کارمند دولت و مادرش خدمتکار است.هند بالاترین میزان آزار جنسی کودکان را در جهان دارد.

در همین حال، در این جامعه، قربانیان به ندرت در مورد تجربه خود از آزار جنسی صحبت می کنند. بنابراین، فرزندان خانواده های ثروتمند و فقیر به یک اندازه در معرض تجاوز قرار دارند.

فعالان حقوق مدنی می گویند که به دلیل ترس خانواده های هندی از برچسب هایی مانند “شرم آور”، اکثر قربانیان تجاوز به والدین یا معلمان خود از وضعیت خود اطلاع نمی دهند.