۳ جسد در قسمت های پایین رودخانه کن کشف شد – پایگاه خبری مدرا


گزارش کردنپایگاه خبری مدرا; سید جلال ملکی گفت: صبح امروز در بازرسی های انجام شده سه جسد در ارتفاعات پایین رودخانه کن توسط آتش نشانان تهرانی کشف شد که آن اجساد دو مرد و یک نوجوان بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تصریح کرد: بنا به دستور مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران و بر اساس تجربیات عملیاتی این سازمان، همزمان تیم های اطفای حریق در قسمت های بالا به دنبال این هستند. ، در ارتفاعات پایین رودخانه، عملیات خود را برای جستجو و امداد و نجات آغاز کردند. تاکنون سه جسد در این منطقه پیدا شده است که یکی از آنها توسط شهروندان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه احتمالاً این اجساد مربوط به سیل دو روز اخیر امامزاده داوود است، گفت: اما نظر نهایی در این خصوص باید پس از بررسی های لازم توسط کارشناسان اعلام شود که در این راستا اجساد کشف شده اعلام می شود. اعلام کرد. به پزشکی قانونی فرستاده خواهد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در پایان به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده جسد یا بقایای آن به هیچ عنوان به آن دست نزنند و موضوع را به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و یا مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.