30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوز بعد از تابستان شما را از بین ببرد. همانطور که به سقوط خم می شویم ، اکنون زمان تمرکز مجدد روی شما است. کاهش سرعت ، کنار گذاشتن آنچه دیگر برای شما انجام نمی دهد و گذراندن 30 روز مراقبت از خود برای سیر شدن شما.

همیشه یافتن زمان برای خود آسان نیست ، اما بسیار ضروری است! هر ماه سپتامبر این تقویم ها را می سازم تا به همه ما کمک کنیم راه های ساده ای برای تمرین روزانه داشته باشیم. اگر شما فنجان خود را پر نمی کنید ، نمی توانید به طور واقعی جام دیگران را پر کنید. به نظر می رسد “دیروز!” اما بیشتر ما عملاً آن را عملی نمی کنیم و می خواهم این ماه تغییر کند!

مراقبت از خود نتیجه بدی می گیرد ، اما این فقط در مورد حمام کردن با حباب و نوشیدن شراب نیست (هرچند ، به نظر می رسد واقعاً خوب است) ، این در مورد یافتن چیزی است که واقعاً به شما خدمت می کند! فقط شما واقعاً می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم باید به شما در تشخیص آن کمک کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مراقبت از بدن ، روح و ذهن شما خواهد بود تا بتوانید با احساس 100٪ وارد فصل جدیدی شوید.

این تقویم را چاپ کنید و در جایی قرار دهید که هر روز خواهید دید! همچنین می توانید این موارد را به عنوان تماس های رول خود در LSF The App پیدا کنید. من می خواهم از اینها به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن مسائل استفاده کنید. اگر احساس می کنید به چیز خاصی نیاز دارید ، به دنبال آن بروید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن ، مراقبت از خود ، خودخواهی نیست ، ضروری است! شما به این زمان ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، نیاز دارید تا با خود وارد شوید ، احساس خود را ارزیابی کنید و بتوانید خود را تنظیم کنید تا به عنوان بهترین خود ظاهر شوید!

من همچنین برخی تمرینات و چت های زنده را در Instagram در پیگیری ترکیبی اضافه می کنم + اعلان ها را روشن می کنم تا هیچ کدام را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید