۳۰۰ مورد بهسازی راه های بین شهری در استان سمنان انجام شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، وحید صداقت صبح چهارشنبه در نشست مجازی با خبرنگاران به میزبانی اداره کل راهداری سمنان از ثبت ۵۷۷ درخواست از سوی مردم و کاربران جاده ای و بررسی بیش از ۵۲ درصد درخواست ها در طرح پاسخگویی سریع خبر داد. بیان کرد: طرح همزمان با آغاز دهه کرامت آغاز شده و موضوع آن درخواست مردم و راهبران برای ترمیم آسیب های جاده ها است.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ مورد با تلاش راهداران مرمت شده است، افزود: از مجموع درخواست های ثبت شده توسط کاربران برای رفع نواقص جاده ای ۴۴۸ مورد مربوط به ترمیم چاله های سطح راه و ۶۷ مورد مربوط می شود. برای تمیز کردن اشیاء اضافی از سطح جاده بود.

رئیس اداره راهداری و نگهداری ساختمان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان با بیان اینکه ۲۷ درخواست از کاربران برای ترمیم خرابی پیاده روها، ۳۵ مورد مربوط به رفع ایرادات آسیب دیده است. . نگهبانان در جاده و نشانه ها وی بیان کرد: در بازدیدهای صورت گرفته از راه های ارتباطی در حوزه استحفاظی، شناسایی نقاط با اولویت اجرایی مشخص شد و مسئولان راهداری اقدامات لازم را برای بهینه سازی راه ها انجام دادند.

صداقت در پایان تاکید کرد: از تمامی کاربران جاده‌ای به‌ویژه رانندگان حرفه‌ای که در جاده‌های استان تردد می‌کنند دعوت می‌شود در این کمپین همگانی شرکت کرده و در صورت بروز آسیب‌های جاده‌ای که نیاز به اقدام سریع دارد، مشکلات را با سامانه‌های ارتباطی ۱۴۱ اعلام کنند. .گزارش دهید که اقدامات لازم برای رفع عیوب در اسرع وقت انجام شود.