4 راه برای یافتن طاقچه خود به عنوان مربی تغذیه


لیز دورانت قابل توقف نبود.

او 25 ماراتن را در هشت سال قبل از صعود به فوق ماراتن پشت سر گذاشت-همه اینها در حالی که مشغول حرفه ای سخت در حسابداری و امور مالی بود ، سه کودک را بزرگ کرد ، مرتباً حرکت می کرد و همچنین در مسابقات تنیس رقابتی فشار آورد.

در سن 45 سالگی ، دورانت به عنوان مربی شخصی در یک باشگاه بدنسازی محلی پیشنهاد شد. او تصمیم گرفت که این کار را انجام دهد و از این فرصت استفاده کرد و عشق خود را به دویدن معنادار و هدفمند به اشتراک گذاشت.

او با سر و صدا وارد هیاهوی جدید خود شد و برای کسب تخصص در زمینه تغذیه (از طریق گواهینامه های سطح 1 و سطح 2 PN) ، استقامت و مربیگری ویژه زنان تلاش کرد.

در هر هفته ، او 10 کلاس تناسب اندام گروهی تدریس می کرد. گذراندن 20 تا 30 ساعت آموزش مشتریان حضوری و آنلاین ؛ تمرین برای مسابقه بعدی خود ؛ از بین بردن گواهینامه ها و سایر ادیت های ادامه دار ؛ و البته برای خانواده و دوستانش نیز آنجا باشید.

در اوایل 50 سالگی ، دورانت متوجه شد که برآورده کردن خواسته ها سخت تر می شود. گرگرفتگی ها او را شب ها بیدار نگه می داشت. صدمات به امری عادی تبدیل شد. دورانت احساس کرد که سوخته است و تلاش می کند تا برنامه خود را رعایت کند.

او پذیرفت که وارد مرحله جدیدی از زندگی می شود. دورانت با کمک مربی ، شیوه زندگی و عادات تغذیه ای خود را تغییر داد.

دورانت می گوید: “من باید واقعاً چیزهای ضروری را ارزیابی کنم و برخی چیزهایی را که نبودند کنار بگذارم.” “من تمرین می کردم که مشتریان خود را با نیازهای آموزشی خود متعادل کنم و” سنگهای بزرگ “خود – خواب ، استرس ، حرکت و غذا را در اولویت قرار دهم.”

خیلی زود دورانت دوباره به حال خوب خود برگشت و برنامه اش را در هم شکست.

و این طوری به او ضربه زد.

او مشاغل مربیگری خود ، Affinity Fitness را معطوف زنان مشابه خود می کند: 50 ساله هایی که می خواهند یک زندگی فعال ، شلوغ و سالم را حفظ کنند ، حتی در حالی که با واقعیت های پیری سروکار دارند.

و به این ترتیب بود که او به عنوان مربی تغذیه ، طاقچه خود را پیدا کرد. در اینجا چهار درس روشن است که دورانت از تجربه خود آموخته است – به علاوه نکاتی که شما نیز باید امتحان کنید.

درس 1: آن را شخصی کنید.

هرچه بیشتر با مشتریان خود بفهمید که با چه چیزی روبرو هستند ، می توانید به طور م moreثرتری از آنها حمایت کنید.

دورانت می دانست: “دهه 50 طوفان کاملی از تغییرات فیزیکی و شیوه زندگی است.”

در اینجا مهمترین چالش های مشتریانش ، و همچنین نحوه هدف قرار دادن آنها وجود دارد.

مدتی است که خودشان را در اولویت قرار داده اند.

بسیاری از زنان در 50 سالگی سالها یا دهه ها را صرف مراقبت از دیگران کرده اند و در این راه ارتباط با بدن و نیازهای خود را از دست داده اند. (دورانت همچنین تحقیقات اولیه ای را در مورد غذا خوردن نامنظم و زنان لانه خالی پیدا کرده است که با شواهد حدیثی از تمرین مربیگری او مطابقت دارد.)

دورانت به مشتریان کمک می کند تا به بدن خود گوش دهند ، بنابراین می توانند سیگنال هایی مانند گرسنگی و نشانه های سیری را دوباره یاد بگیرند.

آنها تغییرات هورمونی را تجربه می کنند.

در نتیجه ، بسیاری از مشتریان متوجه کاهش انرژی می شوند.

دورانت خاطرنشان می کند: “عملکرد و آموزش شروع به آسیب می کند.” “سپس به دلیل گرگرفتگی خواب شما مختل می شود. بعلاوه ، شما بیشتر مستعد آسیب هستید. “

برای رفع این مشکل ، دورانت به مشتریان کمک می کند تا آموزش و بازیابی را با نیازهای تکامل یافته بدن خود سازگار کنند. او همچنین آنها را بر بهبود خواب و مدیریت استرس با خاموش کردن صفحه نمایش و خاموش شدن زودتر از شب نسبت به عادت قبلی متمرکز می کند.

زندگی روزمره ناگهان متفاوت به نظر می رسد.

زنان در این سن اغلب تغییرات قابل توجهی را در زندگی تجربه می کنند (تبدیل شدن به یک خلبان خالی ؛ بازنشسته شدن). این به معنی اختلال در الگوهای غذا خوردن و ورزش است.

Durant به مشتریان کمک می کند تا پروتئین بدون چربی ، کربوهیدراتهای هوشمند ، چربی های سالم و سبزیجات را دریافت کنند – که اغلب برای کند شدن متابولیسم تقسیم می شود. (نکته: او از ماشین حساب ماکرو PN استفاده می کند. “گزارشی که از آن بیرون می آید طلا است.”)

و دورانت آنها را در یک تجربه بزرگ از تجربه خودش مربی می کند: “زیرک بودن مهم است. در صورت نیاز به اولویت بندی مجدد زندگی خود برای برآوردن نیازهای اساسی خود ، خود را مورد ضرب و شتم قرار ندهید. پیشرفت ، نه کمال. “

بر فراز 150،000 متخصصان بهداشت و تناسب اندام دارای مجوز

تا 30 درصد در برنامه آموزش تغذیه برتر صنعت صرفه جویی کنید

درک عمیق تری از تغذیه ، قدرت مربیگری آن و توانایی تبدیل این دانش به یک تمرین مربی پر رونق داشته باشید.

درس شماره 2: حتی در تخصص خود تخصص بگیرید.

مشتریان در یک بازار یا طاقچه مشخص نقاط مشترکی خواهند داشت ، اما مهم است که برای ترجیحات شخصی فضا را رها کنید.

به عنوان مثال ، در حالی که برخی از مشتریان دورانت عاشق آموزش آنلاین هستند ، “دیگران مشتاقانه منتظر بازگشت به ورزشگاه هستند.”

برای استقرار هر دو گروه ، دورانت مدلهای کوچینگ آنلاین ، محدود حضوری و ترکیبی را ارائه می دهد.

“من چندین مشتری دارم که در زمستان به جنوب سفر می کنند. ما زمانی که می توانیم در باشگاه بدنسازی تمرین می کنیم و زمانی که نمی توانیم ، از زوم استفاده می کنیم. مشتریان من عاشق سازگاری و انعطاف پذیری هستند. “

در همین حال ، دورانت سه بسته مختلف ارائه می دهد:

  • دوی سرعت: طراحی برنامه فقط با کمی پشتیبانی
  • ماراتن: طراحی برنامه با پشتیبانی تغذیه فردی
  • فوق العاده: طراحی برنامه ، توصیه های تغذیه سفارشی و یک جلسه هفتگی آموزش زوم

“همه چیز در مورد یافتن چیزی است که برای مشتریان خاص بهترین کار را می کند.”

درس سوم: به حرفهای مخاطبان خود گوش دهید – نه به دیگران.

هنگامی که دورانت کار مربیگری خود را از دست می داد ، تبلیغات فیس بوک را برای آشکار شدن امتحان کرد. این بازاریابی استاندارد است ، اما کار نکرد.

بنابراین ، او با دقت بیشتری به زنانی که می خواهد مربیگری کند ، فکر کرد. آنها به چه چیزی علاقه دارند؟ آنها چگونه وقت خود را می گذرانند؟ چه چیزی برای آنها ارزش واقعی دارد؟

مثل گونی سیب زمینی به او ضربه زد: درست مثل دورانت ، مشتریانش طرفداران بزرگ گلدان فوری بودند. او کارگاه های آموزشی رایگان را در کتابخانه محلی برگزار می کرد ، به علاوه جلسات پولی در خانه های مشتریان. چرا آن را به فیس بوک لایو نبرید تا افراد بیشتری به آنچه او ارائه می دهد علاقه مند شوند؟

لیز شروع به انجام جلسات رایگان در زمینه برنامه ریزی و آماده سازی غذا ، به همراه نسخه های نمایشی درست از آشپزخانه خود کرد. بلافاصله ، او هجوم مشتریان جدید را داشت.

“عالی بود!” دورانت می گوید. “بنابراین ، من در حال توسعه یک دوره آنلاین در مورد Instant Pot برای دوندگان هستم. زندگی آنها را ساده کنید و به آنها زمان بیشتری برای دویدن بدهید! »

دورانت هشدار می دهد که این نوع رویکرد می تواند آزمایش هایی را به دنبال داشته باشد ، اما به حفظ ذهن باز کمک می کند. “چیزی را به دیوار بیندازید و ببینید آیا می چسبد. او چیزی را به مدت یک ماه امتحان کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. “

درس 4: در مورد تغییری که می خواهید ایجاد کنید فکر کنید.

دورانت می گوید تخصص به او در جلب مشتریان ، به ویژه از طریق دهان به دهان کمک کرده است. اما خیلی بیشتر از این ، این یک هدف و مفهوم واضح برای کار او به ارمغان آورده است.

او می گوید: “من عاشق این هستم که به زنان کمک کنم بعد از مدت طولانی که مراقبت از دیگران را انجام می دهند از خود مراقبت کنند.”

و برای دورانت ، این مأموریت راه را برای دید وسیع تری باز کرده است: “من احساس می کنم در نسل من این تصور وجود دارد که بخش بزرگی از هدف ما مراقبت از دیگران است ، حتی به قیمت سلامتی خود. ، “او می گوید. “من میخواهم که تغییرش دهم.”

دورانت – که اکنون 59 ساله است – معتقد است که ما در آستانه تغییر اجتماعی هستیم ، جایی که زنان در هر سنی تمایل بیشتری به اولویت بندی خود دارند و موضوعاتی مانند یائسگی کمتر تابو می شود.

“زنان شروع به درک این موضوع کرده اند که مراقبت از خودخواهی نیست. و علاوه بر این ، وقتی برای اولویت بندی رفاه خود وقت می گذاریم ، به هر حال در مراقبت از دیگران مثرتر هستیم! “

مشتریان این حس هدفمندی را درک می کنند. آنها نیز آینده جدیدی را برای خود متصور می شوند. نتیجه می گیرند. آنها به دوستان خود می گویند.

دورانت می گوید: “وقتی در شمال 50 قرار داریم ، این فرصت را داریم که یک طرح جدید برای خود ایجاد کنیم.” چشم انداز جدیدی که می توانیم به عنوان آن تصور کنیم من ، 2.0. »

با در نظر داشتن این دیدگاه جدید ، دورانت پیشرو در راه است.

اگر مربی هستید یا می خواهید…

یادگیری نحوه راهنمایی مشتریان ، بیماران ، دوستان یا اعضای خانواده از طریق تغذیه سالم و تغییر شیوه زندگی – به روشی که برای بدن ، ترجیحات و شرایط منحصر به فرد آنها طراحی شده است – هم هنر است و هم علم.

اگر می خواهید در مورد هر دو بیشتر بدانید ، به موارد زیر توجه کنید صدور گواهینامه تغذیه دقیق سطح 1.

دیدگاهتان را بنویسید