۴ گروه برتر لیگ اروپا خاص شدند / با بیرون گروه های اسپانیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایتالیایی + عکس


به گزارش خبرگزاری فارس، در اطراف بازگشت مرحله اول چهارم باقی مانده لیگ فوتبال اروپا برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دیدارها، بارسلونا در نیوکمپ همراه خود نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب آینتراخت فرانکفورت شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وداع تلخی همراه خود این رقبا ها داشت.

در تولید دیگری دیدار مهمی کدام ممکن است در لایپزیگ ایتالیا مقابل رقیب سرسخت شخصی آتالانتا برگزار شد، ۲ بر صفر پیروز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این گروه راه زیادی را طی کرد.

لیون نیز {در خانه} مقابل وستهام همراه خود ۳ گل شکست خورد به همان اندازه گروه انگلیسی به در اطراف بعد صعود تنبل.

رنجرز پس اجتناب کرده اند جذب می کند ۲ ورزشی در وقت قانونی همراه خود اسپورتینگ براگا، در وقت های اضافه ۳-۱ پیروز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه زیادی را طی کرد.

بر این مقدمه ۴ گروه لایپزیگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید آینتراخت فرانکفورت اجتناب کرده اند آلمان، وستهام اجتناب کرده اند انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنجرز اجتناب کرده اند اسکاتلند به نیمه باقی مانده راه یافتند.

اسپانیا، ایتالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرانسه {در این} مرحله مشاور ای ندارند.

{در این} مرحله لایپزیگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنجرز به مصاف یکدیگر می الگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تولید دیگری دیدار آینتراخت فرانکفورت به مصاف وستهم {می رود}.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول اصرار دهید