۵ دلیل اصلی برای اینکه چرا به پاکسازی کبد نیاز دارید


زن و مردی با هم در منظره ای سبز می دوند.

کبد برای سلامت کلی شما بسیار مهم است. وظایف مهمی مانند دفع و از بین بردن سموم وارد شده به بدن را بر عهده دارد. کبد فقط در اینجا متوقف نمی شود. حتی صفرای مورد نیاز بدن شما برای تجزیه چربی های غذا تولید می کند. چه کسی می دانست که جگر بسیار شگفت انگیز است! عملکرد مناسب کبد برای داشتن بدن سالم و هضم بهتر کاملا ضروری است و هرگونه تجمع سمی باعث می شود احساس کنید شبیه خودتان نیستید. علائم کبد ناسالم شامل تغییرات خلقی، افزایش وزن و حتی انرژی کم است. به همین دلیل ما پاکسازی کبد را توصیه می کنیم. پنج دلیل زیر را بررسی کنید.

چرا باید پاکسازی کبد را امتحان کنید؟

۱. کاهش وزن

بسیاری از مردم نمی دانند که کبد نقش مهمی در تجزیه چربی ها دارد. از همه لحاظ، کبد به اندازه روده و معده برای کاهش وزن ضروری است. کبد صفرا تولید می کند که دستگاه گوارش از آن برای تجزیه چربی ها استفاده می کند. هنگامی که کبد خود را تمیز می کنید، به افزایش تولید صفرا کمک می کنید که به نوبه خود به سوخت و ساز چربی ها در بدن شما کمک می کند. اگر در مورد کاهش وزن جدی هستید، پاکسازی کبد قطعا باید در بالای لیست اولویت های شما قرار گیرد.

۲. دفع سنگ کبد

آیا می دانستید که شما می توانید ۲۰۰ تا ۳۰۰ سنگ کبد داشته باشید؟

سنگ های کبدی از تجمع کلسترول اضافی در بدن تشکیل می شوند. این کلسترول باعث سخت شدن صفرا به سنگ های کریستالی می شود که در داخل کبد و کیسه صفرا انسداد ایجاد می کند. این سنگ ها توانایی کبد را برای حذف سموم از بدن مهار می کنند. سنگ‌های کبدی توانایی کبد در رساندن مواد مغذی به بدن را مختل می‌کنند و مشخص شده است که باعث عدم تعادل در حفظ نمک و آب در بدن می‌شوند. هنگامی که کبد خود را تمیز می کنید، ۱۰۰ تا ۳۰۰ عدد از این سنگ ها را می توان از سیستم شما حذف کرد.

یادداشتی برای گروه دکتر.
من یک پاک کننده کبد را برای سلامت کبد توصیه می کنم. Liver Health یک عصاره گیاهی قدرتمند از تمام مواد ارگانیک طبیعی و رشد یافته است که می تواند به حفظ عملکرد سالم کبد کمک کند. امروز سالم باشید!

۳. سموم را از بدن خود خارج کنید

آیا می دانستید که پاکسازی کبد به حذف سموم از بدن شما کمک می کند؟

آناتومی دستگاه گوارش

سم زدایی ارگانی که مسئول دفع سموم از بدن است کاملا منطقی است. کبد در یک فرآیند سم زدایی دو مرحله ای، عوامل سمی را به عوامل بی ضرر و مواد زائد تبدیل می کند. بنابراین طبیعی است که برخی از سموم در کبد وجود داشته باشند زیرا بدن آنها را برای پردازش می فرستد. با این حال، زمانی که تجمع سموم آلی و معدنی شروع به مهار سم زدایی فاز اول و دوم می کند، اضطراب ایجاد می شود. حذف این مواد خارجی از بدن به کبد کمک می کند تا در سطوح بهینه به کار خود بازگردد.

۴. انرژی خود را افزایش دهید

آیا می دانستید که با پاکسازی کبد می توانید انرژی خود را افزایش دهید؟

کبد اندام دگرگونی است. منظور ما این است که یک ماده را به ماده دیگر تغییر می دهد. برخی از سمومی که وارد کبد می شوند، تجزیه شده و به صورت مواد زائد از بدن دفع می شوند. برخی دیگر به موادی تبدیل می شوند که بدن می تواند از آنها استفاده کند. با این حال، زمانی که عملکرد طبیعی کبد با تجمع مواد خارجی مختل می شود، این مواد مغذی به مقدار لازم به جریان خون باز نمی گردند. پاکسازی کبد این منبع کافی از مواد مغذی را برای بدن حفظ می کند و انرژی شما را برای ورزش و فعالیت های روزانه به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

۵. ۵ سال جوانتر به نظر برسید و احساس کنید

آیا می دانستید که یک کبد سالم می تواند به شما کمک کند پنج سال جوان تر به نظر برسید؟

با بازگرداندن سلامت و عملکرد بهینه کبد، تجمع سموم در سلول های بدن خود را کاهش می دهید. پوست شما سالم‌تر و درخشان‌تر به نظر می‌رسد، و تجزیه مجدد لیپیدها باعث می‌شود که رنگ، احساس و سالم‌تر از پنج سال گذشته به نظر برسید.

†نتایج ممکن است متفاوت باشد. اطلاعات و داده ها برای مقاصد آموزشی ارائه شده است و قرار نیست جایگزین توصیه های پزشک شما شود. اگر یک بیماری جدی یا نگرانی سلامتی دارید، به پزشک خود مراجعه کنید.

این مطلب در آنتی اکسیدان ها، پاکسازی، پاکسازی کبد، تغذیه، مکمل های غذایی ارسال شده است.