۵ غذایی که به بزرگتر کردن سینه شما کمک می کند

بر اساس بازخورد زنان مختلف، فهرستی از غذاهایی که برای بزرگتر نشان دادن سینه های شما پیشنهاد می شود، تهیه کرده ام.

غذاهایی که سینه های شما را بزرگتر نشان می دهد

  • کره بادام زمینی یک ماده غذایی است که از بادام زمینی بو داده تصفیه شده تهیه می شود که عمدتاً در بریتانیا، هلند و فیلیپین رشد می کند. این ماده عملاً به عنوان ساندویچ پخش می شود. برخی از محصولات کره بادام زمینی از کره بادام زمینی ترکیب شده با طعم ژله میوه تهیه می شوند. گفته می شود که کره حاوی سطوحی از رزواتول است که یک عامل کمک کننده به سلامتی است. کره بادام زمینی حاوی مواد مغذی ضروری مانند ویتامین های B و E، آرژنین، فیبرهای غذایی، اسید p-کوماریک، منیزیم و پروتئین است. “روز ملی کره بادام زمینی” هر ۲۴ ژانویه در ایالات متحده جشن گرفته می شود.
  • آب پاپایا بهترین نوشیدنی است که به رشد سینه ها کمک می کند. آب میوه حاوی یک ماده مغذی متمایز به نام “آنزیم پاپاین” است که برای کمک به هضم طبیعی بدن ضروری است. میوه رسیده پاپایا از یبوست و سایر بیماری های دفعی جلوگیری می کند. بر اساس تحقیقات انجام شده توسط مجموعه موزه لارکو، آب پاپایا به دلیل داشتن ترکیب لیکوپن، اثر ضد تکثیر بر سلول های سرطانی ایجاد می کند. لیکوپن در تحریک سیستم ایمنی بسیار مهم است. دانه های پاپایا که معمولاً هنگام تهیه آبمیوه مخلوط می شوند حاوی مواد مغذی محافظ نفرو هستند که مواد شیمیایی سمی را از بدن پاک می کند.
  • غلات صبحانه یک غذای تقویت کننده سینه آسان است که اغلب با میوه های تازه یا شیر مصرف می شود. غلات از دانه های گندم فرآوری شده تهیه می شوند. برخی از شرکت‌ها مانند Kellog’s که به آن “آلات جو دوسر” نیز گفته می‌شود، خط تولید محصولات غلات صبحانه خود را برای اهداف مفید برای سلامتی تبلیغ می‌کنند. غلات صبحانه با سطوح فیبر بالا و ویتامین ها غنی شده است. صنعت غلات در آمریکای شمالی و اروپا دارای سود ناخالص فعلی ۴۰ تا ۴۵ درصد است که اعتقاد بر این است که بالاترین درصد ناخالص در تاریخ است. غلات داغ یا به سادگی به عنوان “فرنی” از دانه های غلات پخته شده مخلوط با مواد شیرین مانند شکر یا شربت افرا ساخته می شوند.
  • پنیر غالب ترین محصول مبتنی بر شیر در جهان است. روزانه صدها محصول پنیر تولید می شود. پنیر از اسیدهای دلمه شیر مخلوط با آب لیمو یا سرکه تهیه می شود و معمولا برای کاهش سطح باکتری ها اسیدی می شود. پنیر علاوه بر تنظیم رشد سینه ها به محافظت از مینای دندان نیز کمک می کند، جریان غیرضروری بزاق را افزایش می دهد و سطوح بالای قند و اسید را از بدن پاک می کند. به گفته مرکز علوم و منافع عمومی ایالات متحده، پنیر منبع اصلی چربی غیراشباع در آمریکا و کشورهای همسایه آن است.
  • گل کلم یک سبزی “Brassica Oleracea” است که از زمان باستان عمدتاً به عنوان یک گیاه بسیار اصلاح شده طبقه بندی می شود. گیاه گل کلم در اصل در قرن شانزدهم در فرانسه و جنوا معرفی شد. گل کلم سرشار از فولات، فیبرهای غذایی و سطوح ویتامین C است که آن را به یکی از غذاهای توصیه شده برای کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه تبدیل می کند. این سبزی همچنین حاوی مواد شیمیایی گیاهی ضروری و سولفورافان است که برای سلامت انسان مفید است. گل کلم منبع اصلی یک ماده شیمیایی مبتنی بر DNA به نام “ایندول-۳- کاربینول” است که در جلوگیری از رشد سلول های سرطانی بسیار مهم است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر