5 نشانه ای که ممکن است به دندانپزشک زیبایی نیاز داشته باشید – HealthPhreaks


این روزها ظاهر بدنی برای مردم اهمیت بیشتری پیدا می کند. مردم با افزایش استفاده از دستگاه های تلفن همراه عکس های بیشتری می گیرند. در حالی که فیلترها می توانند بسیار عالی باشند و این تصور را به شما بدهند که ظاهری خاص دارید ، بیایید با آن روبرو شویم ، آنها به هر حال “فیلتر” هستند.

وقتی شما به طور روزانه دندانهای خود را مسواک می زنید ، “شما واقعی” هنوز وجود دارد. اکثر مردم می دانند که از دندان های خود راضی نیستند و دقیقاً می دانند که با توجه به این فرصت چه چیزی را دوست دارند تغییر دهند. با این حال ، ممکن است نه ؛ بنابراین در اینجا 5 نشانه وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا مراجعه به دندانپزشک زیبایی برای شما مناسب است یا خیر.

دندانپزشک زیبایی

1. دندان های از دست رفته

احتمالاً یکی از بارزترین جنبه هایی که یا شما یا شخص دیگری متوجه آن می شوید ، دندان از دست رفته یا دندان های از دست رفته است. معمولاً اگر هرگز لبخند نزنید ، دندان از دست رفته یا دندان های از دست رفته پنهان می شود. وقتی زمانش فرا برسد ،
با این حال ، این احتمال وجود دارد که شما از آن آگاه باشید و احتمالاً در صورت انجام کاری در مورد آن قادر نخواهید بود به خوبی لبخند بزنید.

برخی از روشهای این روزها واقعا ساده و بدون درد هستند. شما حتی می توانید
آن لبخند برنده را در همان روز مشاوره خود داشته باشید.

2. تغییر رنگ یا لکه شدن دندان ها

مگر اینکه شما بسیار خوش شانس باشید ، به احتمال زیاد دندان های شما در طول زمان تغییر رنگ داده است. برخی از افراد ممکن است فقط یک یا دو دندان داشته باشند که تغییر رنگ داده یا رنگ آمیزی شده است و این امر حتی بیشتر آشکار می شود. مطمئناً وجود دارند
محصولات موجود در بازار که می توانند کمک کننده باشند اما نتایج مشابهی را که دندانپزشک زیبایی ارائه می دهد ارائه نمی دهند.

شما می توانید به دیدن a نگاه کنید دندانپزشک زیبایی در North Shore یا در شهر شما وب سایت آنها به احتمال زیاد روش های خاص را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد.

3. دندان های خرد شده یا ترک خورده

حتی ممکن است ندانید که دندان شما دچار شکستگی یا ترک خوردگی شده است ، اگرچه ممکن است هنگام خوردن برخی غذاها ناراحتی داشته باشید. دندان خرد شده واضح تر از دندان ترک خورده است.

در بیشتر موارد ، اگر درمان نشود ، با گذشت زمان بدتر می شود و به طور بالقوه باعث آسیب بیشتر می شود. اگر ناراحت هستید ، مراجعه به دندانپزشک زیبایی می تواند ارزش یک ملاقات را داشته باشد.

4- نمی خواهید لبخند بزنید

اگر به هر دلیلی مراقب لبخند زدن هستید ، مراجعه به دندانپزشک زیبایی می تواند به راحتی این مشکل را برای شما برطرف کند. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است مردم از لبخند زدن بترسند. به طور عمده ، همه چیز به ظاهر بستگی دارد. اگر نگاه کنید یا شکل دندان های شما این برای شما مسئله ای است ، سپس قرار ملاقات بگذارید تا دریابید چه کاری می توان انجام داد.

5. شما فقط ظاهری متفاوت می خواهید

برخی افراد فقط می خواهند متفاوت به نظر برسند یا از نظر ظاهری راحت نیستند. اکثر افراد در جوانی به دندانپزشکی مراجعه کرده اند تا نوعی اقدامات اصلاحی را انجام دهند.

برای دیگران ، شکل دندان ها و یا فک آنها ممکن است کاملاً خوب باشد ، به ویژه در سال های جوانی. با این حال ، ممکن است اکنون به چیزی تبدیل شده باشد که آنها دوست دارند به نحوی آن را تغییر دهند یا تقویت کنند. مراجعه به دندانپزشک زیبایی قابل اطمینان می تواند به شما در رفع این مشکل کمک کند.دیدگاهتان را بنویسید