7 درمان خارش پوست برای از بین بردن دائمی خارش در حیدرآباد


همه ما مشتاق پوست بی عیب و درخشندگی هستیم. داشتن پوست شفاف در این شیوه زندگی بسیار شغلی یک کار است ، تقریباً هر روز ما با چالش ها و حجم کاری جدیدی روبرو می شویم که بر سلامت و پوست ما تأثیر می گذارد.

ما جذب محصولات مختلف مراقبت از پوست در بازار و تأثیرگذارهای مختلف در مجله یا رسانه های اجتماعی می شویم که تکنیک های مختلف مراقبت از پوست را ارائه می دهند اما ما در درک انواع پوست خود کوتاهی می کنیم و در نهایت محصولات اشتباه را برای پوست خود انتخاب می کنیم.

7 درمان خارش پوست برای از بین بردن دائمی خارش در حیدرآباد

آرایش یک راه حل موقتی است که مشکل پوستی شما را پنهان می کند اما پوست شما را درمان نمی کند. آرایش می تواند به پوست شما آسیب برساند و می تواند مشکل را بیشتر تشدید کند.

در اینجا چند نکته ثابت شده برای داشتن پوستی سالم و درخشان وجود دارد:-

  • دوبار در روز صورت خود را بشویید

شستن روزانه صورت دوبار در روز می تواند از آکنه و جوش جلوگیری کند ، در مطالعات اخیر نشان داده شده است افرادی که دو یا سه بار در روز صورت خود را می شستند با مشکلات جوش و آکنه کمتر نتایج خوبی کسب کرده اند ، در حالی که افرادی که در شستن صورت خود موفق نشده اند صورت دو بار با مشکلات پوستی خود بهبود نیافته است.

افزودن یک پاک کننده ملایم به روال مراقبت از پوست همیشه یک شروع عالی است. همیشه لازم نیست که یک محصول فانتزی با رایحه خوب بهترین پاک کننده برای صورت شما باشد زیرا شامل اجزای شیمیایی مختلفی است که ممکن است به پوست شما آسیب برساند ، بلکه یک پاک کننده ملایم با رایحه کمتر و ترکیب مناسب می تواند خوب باشد. انتخاب

این یکی از بزرگترین راه حل ها برای همه مشکلات پوستی شما است ، زیرا نوشیدن مقدار زیادی آب می تواند بدن شما را سم زدایی کند که به دستیابی به پوستی سالم کمک می کند. نوشیدن روزانه 8 لیوان آب می تواند به شما در دستیابی به پوستی شفاف و بدون آکنه و تیرگی کمک کند ، در عوض به درخشش و تنفس مناسب پوست شما کمک می کند.

نداشتن خواب مناسب نیز ممکن است باعث جوش زدن پوست شود. کمبود خواب تا حدی می تواند باعث اعمال تحریک آمیز در بدن شما شود که منجر به بروز آکنه و سیاهی زیر چشم می شود.

7 درمان خارش پوست برای از بین بردن دائمی خارش در حیدرآباد

این یک بخش مهمی از عادت مراقبت از پوست شما به عنوان لایه برداری به حذف سلول های مرده پوست از پوست شما کمک می کند که باعث می شود پوست شما روشن به نظر برسد و شما را از پیری زودرس نجات دهد. دو بار در هفته لایه برداری بسیار مهم است ، برای لایه برداری شیمیایی مانند لوسیون یا ماسک دوبار در هفته و برای لایه برداری فیزیکی سه تا چهار روز در هفته. پوست های مستعد آکنه قبل از استفاده از هرگونه روش لایه برداری باید ابتدا با متخصص پوست مشورت کنند.

CTSM مخفف کلمه پاک کننده -تقویت کننده و مرطوب کننده است. این روند یک عادت پوستی بسیار شناخته شده برای صورت است زیرا پایه ای شفاف برای پوست شما فراهم می کند. هر بار که بعد از بیدار شدن صبح و قبل از خواب شب هنگام صورت خود را می شویید ، فراموش نکنید که از روال CTSM صرف نظر کنید.

از آنجا که همه از هر نوع پوست متفاوتی برخوردار هستند ، بسیار مهم است که قبل از شروع به کار با چنین روشی ، نوع پوست خود را بشناسید. مشاوره با متخصص پوست قبل از شروع هرگونه محصول مراقبت از پوست گزینه مناسبی است.

  • انتخاب محصولات آرایشی مناسب

دیده شده است افرادی که بیشتر از محصولات آرایشی استفاده می کنند ، اغلب دچار مشکلات پوستی و جوش می شوند. انتخاب آرایش مناسب بسیار مهم است زیرا ممکن است پوست شما را مسدود کرده و منجر به آکنه و جوش شود. همیشه بهتر است یک پایه آرایش بدون چربی برای پوست خود انتخاب کنید. چند نکته را که باید قبل از استفاده از هر نوع پایه یا محصول آرایشی رعایت کنید ، عبارتند از:

  • همیشه قبل از استفاده از آرایش ، برس ها و میکسرهای آرایشی خود را تمیز کنید ، زیرا حاوی باکتری هایی است که می توانند باعث جوش زدن پوست شوند.
  • قبل از خواب آرایش خود را پاک کنید.
  • قبل از استفاده از هرگونه محصول ، دستان خود را بشویید.

ما می تواند درک کند که انجام همه کارهای روزمره مراقبت از پوست می تواند کمی چالش برانگیز باشد زیرا بسیاری از ما نوع پوست خود را نمی شناسیم و از محصولات مناسب استفاده نمی کنیم ، بنابراین اگر در اینجا چنین مشکلی ندارید همیشه مشورت کنید. تعداد کمی مرکز پوست در حیدرآباد شما می توانید به دنبال:-

  • کلینیک پوست اولیویا
  • کلینیک باتراس
  • کلینیک پیشرفته پوست و مو کیران
  • کلینیک امگا

ملاقات با بهترین جراح زیبایی و پوست گاهی هزینه بر است که در هند نرخ هشداردهنده ای است. کارت ایمو ایمو سلامت دیجیتال Bajaj finserv راه حلی برای هر مشکلی است. می توانید از کارت برای تأمین هزینه درمان خود استفاده کنید. کارت سلامتی Bajaj finserv دارای امکانات بسیار دیگری است که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید ، آنها محدودیت از پیش تعیین شده 4 لک ، مدت زمان انعطاف پذیر ، کارت تک برای خانواده شما ، پیشنهادات منحصر به فرد و تخفیف را ارائه می دهند.دیدگاهتان را بنویسید