Akili بازی درمانی ویدئویی ADHD را در Android و سایر خلاصه های بهداشت دیجیتال منتشر می کندبازی درمانی ویدئویی. Akili سازنده درمان دیجیتال اعلام کرد که درمان شبیه بازی های ویدئویی برای کودکان مبتلا به ADHD ، با نام EndeavorRx ، اکنون در دستگاه های Android در دسترس خواهد بود. نسخه درمانی دیجیتال برای کودکان 8 تا 12 ساله است که تشخیص داده می شوند ADHD.

این شرکت نمره یک گرفت FDA De Novo برای محصول در سال 2020 ، و این اولین درمان مبتنی بر بازی با ترخیص است. در ماه مه ، این شرکت 110 میلیون دلار سرمایه گذاری برای سری D و 50 میلیون دلار بدهی دریافت کرد.

کارل گوتلیب ، SVP of Engineering در Akili Interactive ، در بیانیه ای گفت: “بیش از هر زمان دیگری ، کودکان مبتلا به ADHD با افزایش استرس و تغییر روال عادی روبرو هستند که تمرکز آنها را برای آنها سخت تر می کند.” “برای ما فوق العاده مهم است که هر کودک واجد شرایطی که می تواند از محصول ما بهره مند شود به آن دسترسی داشته باشد. راه اندازی ما بر روی دستگاه های Android گام مهمی در جهت رسیدن به این هدف است. “


امتیاز خروپف. با توجه به ویژگی های جدید Fitbit ، ممکن است به زودی بتوانید خروپف خود را به طور کامل بازخوانی کنید 9To5Google. گزارش شده است که Sense و Versa 3 که به زودی منتشر می شوند ، مجهز به ویژگی “Snore & Noise Detect” هستند که می تواند شدت صدا و رویدادهای خروپف را تجزیه و تحلیل کند.

این ویژگی جدید پس از تشخیص دستگاه در خواب بودن کاربر ظاهر می شود و می تواند گزارش کامل فعالیت خروپف خود را در صبح به کاربران ارائه دهد. ویژگی جدید فقط برای اعضای Fitbit Premium در دسترس خواهد بود.


آزمایش هورمون شرکت آزمایش باروری در خانه Proov سومین اختراع خود را اعلام کرد. این ثبت اختراع بر استفاده از یک آزمایش LH ، برای کمک به شناسایی پنجره باروری کاربر ، و یک آزمایش PdG ، برای شناسایی بسته شدن یک پنجره باروری متمرکز شده است. به گفته این شرکت ، انتظار می رود پتنت جدید بخشی از برنامه Insight Proov باشد که هنوز منتشر نشده است.

امی بکلی ، بنیانگذار و مدیرعامل MFB Fertility می گوید: “با این ثبت اختراع جدید ، Proov قادر خواهد بود فراتر از باروری برای ردیابی و تجزیه و تحلیل عملکرد چرخه قاعدگی گسترش یابد و راههای جدیدی را برای حرکت و بهبود عدم تعادل هورمون های حلقوی باز کند.” این فناوری ثبت اختراع برای کسانی که از مشکلات قاعدگی یا علائم یائسگی رنج می برند ، تغییر می کند. ”


اخبار بیشتر مربوط به سلامت استارتاپ MyTelemedicine مستقر در تگزاس در حال راه اندازی یک برنامه مراقبت اولیه مجازی جدید و برنامه سلامت رفتاری یکپارچه برای اعضای خود در سراسر ایالات متحده است. این شرکت این را به عنوان راهی برای دسترسی به بیماران در مناطق روستایی کشور معرفی می کند.

“خدمات بنیادی پزشکی از راه دور ما با توانمندسازی بیماران برای برقراری ارتباط تلفنی یا تصویری با پزشکان دارای مجوز برای مسائل غیر اضطراری ، یک نیاز حیاتی را برآورده می کند. ری مدل ، بنیانگذار و مدیر عامل MyTelemedicine ، خاطرنشان می کند: اما مدل اصلی به منظور تشخیص و درمان بیماریهای حاد شایع در هنگام بروز آنها است.

او می گوید: “خدمات جدید مراقبت های اولیه مجازی ما بر اساس این اساس است که به کاربران اجازه می دهد تا ارائه دهنده ای را انتخاب کنند که پزشک مراقبت اولیه آنها باشد تا نگرانی های جاری سلامتی ، آزمایشگاه ها ، مدیریت داروها و همچنین استراتژی های مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه را کنترل کند.”

از نظر ارائه خدمات بهداشت روانی ، کاربران می توانند در صورت نیاز به یک مشاور دارای مجوز بهداشت روان دسترسی داشته باشند یا از طریق تلفن یا فیلم یک قرار ملاقات تعیین کنند.


روانگردان ها ملاقات با DTx Mind Cure Health ، خالق درمان دیجیتال برای درمان روانگردان ، اعلام کرد که به اتحاد درمانگران دیجیتال ملحق می شود.

Mind Cure Health یک پلتفرم دیجیتالی ایجاد کرده است که بینش داده محور را به بیماران در کلینیک درمان روانگردان ارائه می دهد. در ماه آگوست ، شرکت کانادایی برنامه های خود را برای انتشار حداقل محصول زنده (MVP) محصول اصلی خود اعلام کرد iSTRYM در ​​پزشکان سراسر آمریکای شمالی.

DTA در سال 2017 تأسیس شد یک گروه صنعتی غیرانتفاعی است که بر هدایت پذیرش و آگاهی از DTxs متمرکز است.

کلسی رامسدن ، رئیس و مدیرعامل MINDCURE گفت: “پیوستن به اتحاد درمانگران دیجیتال یک فرصت بزرگ برای شرکت ما است تا در زمینه پیشگیری و تنظیم فناوری دیجیتال در صنعت بهداشت روانی پیشتاز باشد.” “ما مشتاقانه منتظر همکاری با رهبران در فضا برای کمک به تعریف آینده با سرمایه گذاری و تحقیق در مورد پتانسیل درمان های دیجیتال ، با تمرکز بر داروهای روانگردان هستیم.”


مدیریت دارو. استارتاپ متمرکز بر سلامت روان Ahead خدمات مدیریت دارویی جدیدی راه اندازی می کند. بیماران مبتلا به بیماریهای روانی خفیف تا متوسط ​​، مانند ADHD ، می توانند برای یک برنامه اشتراک ثبت نام کنند.

این برنامه شامل ارزیابی اولیه ، برنامه درمانی شخصی و تحویل دارو است. ارائه دهنده 150 دلار برای ماه اول و 75 دلار برای همه ماههای بعدی شارژ می کند. پیشنهاد جدید در 12 ایالت در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید