Alpha Medical 24 میلیون دلار برای مراقبت های اولیه زنان کسب می کندآلفا پزشکی، یک شرکت مراقبت های اولیه مجازی که بر سلامت زنان متمرکز است ، صبح امروز 24 میلیون دلار از بودجه سری B را دریافت کرد. لیست سرمایه گذاران شامل SpringRock Ventures ، Margo Georgiadis ، Outcomes Collective Growth Capital ، FMZ Ventures ، Samsung Next ، Chamaeleon ، AV8 Ventures و GSR Ventures است.

این تقریباً دو سال پس از بسته شدن دور سرمایه 11 میلیون دلاری این شرکت رخ می دهد ، با توجه به Crunchbase

آنها چه می کنند

شرکت مراقبت مجازی قرارهای ملاقات یک نفره و همچنین عضویت سالانه را ارائه می دهد. هزینه عضویت استاندارد 120 دلار است و شامل پیام های متنی ، بازدید از ارائه دهندگان می شود غیر از سلامت روان و کاهش وزن و ارسال رایگان نسخه ها همچنین شامل عضویت جداگانه در سلامت روان است که شامل بازدید از ارائه دهندگان و ارسال پیامک نامحدود نیز می شود.

بیماران می توانند فرم آنلاین را پر کرده و به طور دیجیتالی به س questionsالات مربوط به وضعیت خود پاسخ دهند. سپس یک پزشک فرم را بررسی کرده و با یک برنامه درمانی به بیمار باز می گردد. در صورت لزوم ، یک نسخه می تواند به صورت رایگان برای بیماران ارسال شود.

این شرکت در حال حاضر قادر به درمان بیش از 60 بیماری است. خدمات آن شامل مراقبت های اولیه و فوری ، سلامت روانی و رفتاری ، سلامت زنان ، پوست و تغذیه و کاهش وزن است.

برای چیست

این شرکت گفت که می خواهد از تزریق پول نقد برای ادامه رشد خود و دسترسی بیشتر به خدمات خود استفاده کند. در حال حاضر این شرکت در 46 ایالت و DC فعالیت می کند

کیرستن موربک ، مدیر عامل شرکت SpringRock Ventures می گوید: “محصول آلفا توسط یک تیم استثنایی از دانشمندان ، پزشکان و مهندسان ساخته شده است و بهترین رویکردی است که ما برای از بین بردن شکاف در مراقبت های بهداشتی زنان دیده ایم.” “سه برابر شدن درآمد در یک سال تأیید می کند که نیاز و رویکرد مربوط است. در فصل بعدی ، ما یک فرصت فوق العاده برای رشد Alpha به عنوان بستر مراقبت های اولیه و همچنین مشارکت با پرداخت کنندگان و کارفرمایان برای ارائه مراقبت های بهداشتی با کیفیت و مقرون به صرفه و حتی بیشتر زنان گرفتار در سیستم خراب می بینیم.

اسنپ ​​شات بازار

بازار شاهد رونق شرکت های بهداشت دیجیتال است که نیازهای زنان را برآورده می کند. هفته گذشته ، شرکت مراقبت های بهداشتی مجازی و آجر و ملات زنان تیا اعلام کرد که 100 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در سری B سرمایه گذاری کرده است.

Kindbody، یک استارتاپ که خدمات بهداشتی زنان را به صورت حضوری و مجازی ارائه می دهد ، در سال 2020 مبلغ 32 میلیون دلار از سری B دریافت کرد.

شرکتهای بزرگ بهداشتی مجازی مستقیم به مصرف کنندگان Ro و Hims & Hers ، هر دو پیشنهاداتی را برای نیازهای سلامت زنان ارائه می دهند.

به گفته الف Frost & Sullivan با مطالعه بازار femtech انتظار می رود که تا سال 2025 به 1.15 میلیارد دلار برسد.

روی ضبط

مارگو جورجیادیس ، یک سرمایه گذار ، در بیانیه ای گفت: “بسیاری از زنان در طول زندگی خود به طور مزمن در سیستم مراقبت های بهداشتی ما کمبود دارند.” “من فوق العاده از نحوه استفاده گلوریا و تیم آلفا از فناوری و نوآوری در مدل های مراقبت بالینی الهام گرفته ام. زنان در همه جا می توانند به تجربیات جامع مراقبت های اولیه بهداشتی که سزاوار آن هستند دسترسی داشته باشند – شخصی تر ، در دسترس و مقرون به صرفه. ”

دیدگاهتان را بنویسید