Babyscripts 12 میلیون دلار برای فناوری دیجیتالی سلامت مادر خود جمع آوری می کندبستر مجازی مراقبت های زنان و زایمان Babyscripts دوشنبه اعلام کرد که 12 میلیون دلار بودجه برای سری B جمع آوری کرده است.

این دور توسط صندوق نوآوری MemorialCare با مشارکت Philips Ventures و صندوق نوآوری مراقبت های بهداشتی CU رهبری شد.

کالب ویندر ، مدیر عامل صندوق نوآوری MemorialCare ، در بیانیه ای گفت: “همه گیری نابرابری های موجود در سلامت مادر را تشدید کرد ، در حالی که اثربخشی ابزارهای دیجیتالی را برای مدیریت بارداری و برابری مراقبت ها نشان داد.”

“Babyscripts با اتصال پرداخت کننده ، ارائه دهنده و بیمار به یکدیگر از طریق بستر مجازی ، مدیریت سلامت بیمار و اعضا و جمع آوری و انتقال داده های قابل اجرا در مورد ریسک با هدف کاهش مادر ، دسترسی به مراقبت از بیماران را بهبود می بخشد و هزینه سیستم درمانی و طرح بیمه را کاهش می دهد. مرگ ومیر وبیماری.”

چکار میکند

Babyscripts یک برنامه ، نظارت از راه دور و محتوای آموزشی ارائه می دهد تا به متخصصان زنان و زایمان کمک کند تا حاملگی را به طور مجازی مدیریت کنند ، برخی از کارها را خودکار کرده و مشکلات احتمالی سلامتی را برطرف کنند.

خوان پابلو سگورا ، رئیس و بنیانگذار شرکت ، گفت که فناوری مراقبت مجازی می تواند به رفع برخی از کاستی های جدی کشور در مورد مراقبت های بهداشتی مادر کمک کند.

مرگ و میر مادران در ایالات متحده بین 2018 تا 2019 بدتر شده است مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، میزان مرگ و میر مادران 20.1 مرگ در هر 100000 تولد زنده در سال 2019 بود که به طور قابل توجهی بیشتر از نرخ 17.4 در سال 2018 بود.

و متخصصان زنان و زایمان باریک کشیده شده اند. آ مطالعه انجام شده توسط Doximity در سال 2019 نشان داد 35 درصد از OB-GYN ها حداقل 55 سال سن داشتند و بسیاری از آنها با افزایش حجم کار روبرو بودند. در سال 2017 ، کالج متخصصان زنان و زایمان آمریکا تخمین زد که حدود نیمی از ایالات متحده فاقد یک OB-GYN واحد هستند.

سگورا گفت: “ما در ایالات متحده به بحران مراقبت دسترسی داریم.”

برای چیست

Babyscripts قصد دارد از این سرمایه برای گسترش خدمات خود به ارائه دهندگان در سراسر ایالات متحده و توسعه پیشنهادات بیشتر برای پرداخت کنندگان استفاده کند. این شرکت در حال حاضر 200،000 حاملگی را در 30 ایالت مدیریت کرده است.

سگورا گفت اجازه دادن به همه ذینفعان از بیماران و بخش های بهداشت عمومی گرفته تا ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان استفاده از یک پلت فرم می تواند مشکلات مربوط به هماهنگی مراقبت و به اشتراک گذاری داده ها را حل کند.

وی گفت: “ما فکر می کنیم یکی از بزرگترین چالش هایی که در کمک به زنان باردار در این کشور وجود دارد این است که 15 ذی نفع مختلف وجود دارند که سعی می کنند مداخله خود را انجام دهند ، راه حل خود را دارند و هیچ کس با یکدیگر همکاری نمی کند.”

اسنپ ​​شات بازار

در آگوست ، Babyscripts مشارکت با Privia Health ، به پزشکان بخش بهداشت زنان Privia اجازه می دهد تا از Babyscripts برای بیماران باردار و پس از زایمان خود استفاده کنند. این شرکت در سال 2019 مشارکتهای متعددی از جمله با AmeriHealth Caritas DC و Pen Medicine را آغاز کرد.

تامین مالی سری B بر اساس a 4 میلیون دلار افزایش از اواخر سال 2020.

هر چند هنوز femtech بخش کوچکی از سرمایه گذاری در زمینه سلامت دیجیتال را تشکیل می دهد ، این بخش در حال رشد است. بر اساس گزارش Frost & Sullivan ، انتظار می رود که بازار جهانی فناوری زنان تا سال 2025 به 1.15 میلیارد دلار برسد.

دیدگاهتان را بنویسید