Cityblock مبلغ 400 میلیون دلار برای پلتفرم متمرکز بر Medicaid و افراد کم درآمد و سایر کمک های مالی دیجیتالی برای سلامتی هزینه می کند.سلامت Cityblockبه گفته STAT ، یک استارتاپ مراقبت های اولیه که Medicaid و افراد کم درآمد Medicare را هدف قرار می دهد ، 400 میلیون دلار کمک مالی جمع آوری کرده است.

این دور توسط SoftBank رهبری شد و ارزش شرکت را به 5.7 میلیارد دلار می رساند. این امر ماه ها پس از جمع آوری 192 میلیون دلار از سوی این شرکت صورت می گیرد دور تامین مالی سری C.

“ما فوق العاده افتخار می کنیم و سپاسگزار هستیم که برخی از بهترین و درخشان ترین ذهن های مراقبت های بهداشتی جهان به ما ملحق شده اند.” گفت Iyah Romm ، مدیرعامل و بنیانگذار Cityblock ، در بیانیه ای در آن زمان.

“اما بیش از هر چیز ، ما از این که این میزان سرمایه گذاری برای جمعیت اعضای ما چه معنایی دارد هیجان زده ایم. واضح است که آگاهی بیشتری از این مشکل عظیم نابرابری در سلامت وجود دارد. ما در حال مشاهده فوریت سرمایه گذاران و رهبران صنعت هستیم. به طور یکسان. “

سخنگوی Cityblock تأیید کرد که شرکت دور جدیدی از سرمایه خود را جمع آوری کرده است و از این بودجه برای دسترسی به افراد بیشتر استفاده می کند. Cityblock گفت که می خواهد تا سال 2030 به 10 میلیون عضو خدمات ارائه دهد ، بنابراین باید عملیات ، فناوری و خدمات مراقبت خود را افزایش دهد.

این شرکت در حال پیاده سازی از شرکت های زیرمجموعه Alphabet Sidewalk Labs است که در سال 2017 تأسیس شد. تمرکز اصلی آن از زمان تأسیس تا کنون ، ارزش ویژه سلامت بوده است. این استارتاپ یک پلت فرم فناوری به نام Commons ایجاد کرد تا بتواند همکاری بین ارائه دهندگان خدمات را امکان پذیر کند.


شرکت بهداشت دیجیتال Solv دور 45 میلیون دلاری بودجه سری C را به رهبری Acrew Capital و Corner Ventures بست. سرمایه گذاران قبلی Greylock Partners و Benchmark Capital نیز شرکت کردند.

هدر فرناندز ، مدیرعامل و بنیانگذار Solv ، در بیانیه ای گفت: “در Solv ، ما فرصتی را برای سوق دادن صنعت به سمت واقعیت دیجیتالی ، متمرکز بر مصرف کننده و در دسترس می بینیم.”

وی افزود: همانطور که بحران مالی انتظارات مصرف کنندگان را تغییر داد و باعث ایجاد نوآوری در fintech شد ، ما به دلیل همه گیری COVID-19 شاهد همین روند در مراقبت های بهداشتی هستیم. با قرار دادن بیماران در جلو و مرکز ، هر دو طرف سیستم مراقبت های بهداشتی سود می برند و می توانیم صنعت را به آینده ای که برای ساختن آن تلاش می کنیم ، نزدیک تر کنیم. “

Solv به بیماران کمک می کند تا قرارهای یک روزه ای را برای مراقبت تعیین کنند ، اما این کار را انجام می دهد خدمات خود را در ماه ژوئیه گسترش داد ، ادغام EHR ، صف های پیشرفته برای مدیریت برنامه بیماران و نتایج آزمایش درون برنامه ای را اضافه کرد.

در اواخر سال 2020 ، این شرکت اعلام کرد که 27 میلیون دلار در یک سال جمع آوری کرده است دور سرمایه گذاری سری B+.


مستقر در سنگاپور Homage ، پلتفرمی که بیماران و خانواده ها را با مراقبان متصل می کند ، اعلام کرد 30 میلیون دلار از بودجه سری C را تأمین کرده است.

این دور توسط Sheares Healthcare Group ، یک شرکت کاملاً متعلق به شرکت سرمایه گذاری جهانی Temasek ، رهبری شد. DG Daiwa Ventures و Sagana Capital نیز به همراه سرمایه گذاران فعلی از جمله East Ventures (Growth) ، HealthXCapital ، SeedPlus ، Trihill Capital و Alternate Ventures شرکت کردند.

Homage گفت سرمایه جدید جمع آوری شده خود را به بیش از 45 میلیون دلار می رساند.

ماموریت ما این است که مراقبت های روزمره برای افراد مسن و بیماران مزمن شخصی سازی شده ، در دسترس و مقرون به صرفه قرار دهیم. با تلفیق لمس بالا با فناوری پیشرفته ، ما توانسته ایم ثابت کنیم که زندگی ، نتایج سلامتی و سلامتی دریافت کنندگان مراقبت و خانواده را در مقیاس بالا بهبود می بخشیم. “

“من از همکاری با این گروه از سرمایه گذاران برجسته نهادی که در ماموریت ما برای ارائه مراقبت های معتبر مبتنی بر ارزش و پر کردن شکاف در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی-بین پرداخت کنندگان ، ارائه دهندگان و دریافت کنندگان خدمات مراقبت می کنند ، بسیار هیجان زده هستم.”

تی گفت که این شرکت از بودجه جدید برای سرمایه گذاری در فناوری خود و همچنین ادغام بیشتر با پرداخت کنندگان و ارائه دهندگان در منطقه استفاده خواهد کرد.


شرکت femtech مستقر در لندن به گفته TechCrunch ، الوی به دور سرمایه گذاری سری C خود که در ماه جولای اعلام شد ، افزود و مجموع جمع آوری شده را به 97 میلیون دلار رساند.

سری C اضافی شامل وجوهی از بنیانگذاران Blume Equity است. سرمایه گذاران موجود IPGL ، Hiro Capital و Westerly Winds نیز شرکت کردند.

محصولات Elvie شامل پمپ های سینه پوشیدنی و یک مربی کف لگن متصل به برنامه است.


SimpliFed، پلتفرمی برای مشاوره مجازی شیردهی ، اعلام کرد که 500،000 دلار در دور تامین مالی قبل از بذر به رهبری سومین فرهنگ سرمایه جمع آوری کرده است.

این استارتاپ گفت که از بودجه برای مقیاس گذاری خود استفاده خواهد کرد شیردهی پلت فرم سلامت

آندره آپپولیتو ، بنیانگذار و مدیرعامل SimpliFed ، در بیانیه ای گفت: “ماموریت ما افزایش دسترسی به حمایت از شیر مادر و تغذیه بدون قضاوت نوزادان برای خانواده ها در سراسر ایالات متحده است و این مأموریت مستقیماً با ماموریت و ایده آل های خود 3CC مطابقت دارد.”

“به عنوان یکی از والدین تازه دو فرزند که درک می کند مبارزه با شیردهی چگونه است ، تیم ما از همکاری با آنها برای کمک به مادران جدید در این برهه حساس از زندگی آنها خوشحال است.”

دیدگاهتان را بنویسید