Clinova موتور جستجوی سلامتی و سلامتی را با Caidr 3.0 راه اندازی می کندشرکت مراقبت های بهداشتی دیجیتال Clinova مستقر در بریتانیا ، Caidr 3.0 ، جدیدترین نسخه موتور جستجوی سلامتی و سلامتی خود برای مراقبت از خود هوشمند را راه اندازی کرده است.

ویژگیهای کلیدی شامل یک ابزار جستجو برای موضوعات بهداشتی ، درمانها و محصولات و پیامها و مطالب مربوط به رفاه و توصیه های محلی در مورد سلامتی هنگام سفر به خارج از کشور است.

چرا مهم است

معماری برنامه توسط یک تیم پزشکی از داروسازان و پزشکان با بیش از 250 سال تجربه ترکیبی در تعامل با بیماران طراحی شده است.

مدل زبان طبیعی Caidr اجازه می دهد تا در عرض 0.9 ثانیه بیش از 212،000 کلمه محتوا را در کل سیستم به روز کنید.

موتور جستجوی سلامت از واژه نامه پزشکی بیش از 97000 اصطلاح پزشکی استفاده می کند که شامل نه تخصص پزشکی است. پردازشگر زبان طبیعی Caidr از الگوریتم ها برای ایجاد فیدهای سفارشی از محتوای سلامتی و پاسخ به درخواستهای جستجوی کاربر استفاده می کند.

زمینه بزرگتر

استارتاپ اسپانیایی Seqera Labs در دور دور 5.5 میلیون دلار (4.7 میلیون یورو) سرمایه گذاری کرده است که توسط سرمایه گذاران خطرپذیر اروپایی Talis Capital و Speedinvest هدایت می شود.

ربات دیجیتال سلامت بابل کار خود را در رواندا گسترش می دهد تا بتواند دسترسی افرادی را که شماره تلفن همراه ندارند ، آسان تر کند.

روی ضبط

ارسلان کریم ، یکی از بنیانگذاران Clinova ، می گوید: “Caidr 3.0 به چشم انداز بلند مدت ما مبنی بر آوردن قدرت کامل پلت فرم داده های سلامتی و سلامتی خود به دستگاه تلفن همراه شما پی می برد. با داشتن یک نوار جستجو در مرکز یک رابط کاربری بازطراحی شده ، Caidr Search هم به آسانی یافت می شود و هم به سادگی قابل استفاده است. شما به سادگی یک مبحث مربوط به سلامتی که می خواهید در مورد آن بیاموزید تایپ کنید و Caidr به بقیه موارد رسیدگی می کند. “

اگر پرسش شما آشنا به نظر برسد ، Caidr مقاله ای در مورد موضوعات مربوط به سلامتی که جستجو کرده اید ، ایجاد می کند ، به همراه فهرستی از محصولات برای مراقبت هوشمند از خود. این به روزرسانی که امروز قابل بارگیری است ، تخصص تیم پزشکی کلینوا را در معرض نمایش کامل قرار می دهد. محتوای Caidr واضح ، آموزنده و – بیشتر از همه – برای سلامتی شما مفید است. “

دیدگاهتان را بنویسید