DotCom ، Goodside در زمینه سلامت روان کودکان برای مدارس همکاری می کندشرکت تله تراپی کودکان DotCom Therapy با ارائه دهنده خدمات سلامت داخل مدرسه Goodside Health همکاری می کند تا دسترسی کودکان به مراقبت های روانی در مدارس را افزایش دهد.

این همکاری به درمانگران DotCom اجازه می دهد تا با بیماران Goodside کار کنند که نمرات بالایی در غربالگری افسردگی و اضطراب دریافت می کنند.

تریسی اسپینر ، مدیر اجرایی Goodside Health ، در بیانیه ای گفت: “ما از ادامه همکاری با DotCom Therapy و کمک به برطرف کردن شکاف مهم در سلامت و سلامت کامل کودکان در سیستم آموزشی بسیار هیجان زده هستیم.”

“با توجه به اینکه بیش از نیمی از ولسوالی ها افزایش مراجعه به سلامت روان را گزارش کرده اند ، مربیان و دانش آموزان در حال حاضر به حمایت و منابع بیشتری نیاز دارند. برنامه تضمین کیفیت DotCom Therapy و نظارت بالینی مداوم به رفع یک نیاز اساسی کمک می کند. “

چرا مهم است

مراقبت های بهداشتی روانی و رفتاری در طول همه گیری کووید -19 مورد توجه بوده است و کودکان و نوجوانان به همراه والدین خود تحت تأثیر قرار می گیرند.

به گفته الف به طور خلاصه بنیاد خانواده قیصر در ماه مه منتشر شد ، بیش از 25 درصد از دانش آموزان دبیرستانی از سلامت عاطفی یا شناختی بدتری در طول همه گیری خبر دادند ، در حالی که بیش از 20 درصد از والدین کودکان 5 تا 12 ساله گفتند که فرزندانشان از سلامت روانی ضعیف تری برخوردار هستند.

در همان ماه ، بیمارستان کودکان کلرادو اعلام کرد “وضعیت اضطراری” در سلامت روانی جوانان ، گفت: اتاقهای اورژانس کودکان و واحدهای بستری پر از بچه هایی است که در بحران هستند.

مدارس اغلب اولین نقطه مراقبت از کودکان و نوجوانان مبتلا به بیماری روانی هستند. به گفته الف گزارش فوریه 2020 توسط EAB ، 75 children از کودکانی که تحت مراقبت های روانی قرار گرفتند از این مراقبت در مدارس برخوردار شدند و جوانان 21 برابر بیشتر از یک کلینیک مبتنی بر اجتماع برای درمان نیازهای روانی به کلینیک مدرسه مراجعه می کنند.

راشل مک رابینسون ، بنیانگذار و رئیس DotCom Therapy ، در بیانیه ای گفت: “همه گیری این بحران روانی رو به افزایش و برجسته سازی را برجسته کرده است و همچنین کمبود منابع موجود در سیستم آموزشی ما است.”

“فناوری Goodside Health توسط تکنسین های مدرسه برای پزشکان مدرسه ساخته شده است. فناوری آن مطابق با شبکه ارائه دهندگان تله تراپی اطفال DotCom Therapy راه حلی برای کمبودهای مداوم ارائه می دهد. با هم ، ما دسترسی بیشتری را برای دانش آموزان فراهم می کنیم تا نگرانی های مربوط به سلامت روان خود را با استفاده از منابع سلامت روان کودکان از متخصصان واجد شرایط در سراسر کشور برطرف کنند. بهترین بخش این است که ما می توانیم همه اینها را بدون هیچ هزینه ای برای منطقه مدرسه انجام دهیم. “

روند بزرگتر

سرمایه گذاری در زمینه سلامت دیجیتال در سال جاری شتاب بیشتری گرفته است و سلامت روان مرکز سرمایه گذاری های بالینی است و 1.5 میلیارد دلار در نیمه اول سال 2021 به ارمغان می آورد. بر اساس گزارش Rock Health.

بر اساس این گزارش ، اگرچه استفاده از بهداشت از راه دور همه گیر کاهش یافته است ، اما شرایط بهداشت روانی بر تشخیص های دریافت شده از طریق سلامت از راه دور در ماه ژوئن غلبه داشت. ردیاب منطقه ای Telehealth ماهانه FAIR Health.

در اوایل ماه جاری ، DotCom اعلام کرد که داشته است 13 میلیون دلار بودجه برای سری A جمع آوری کرد. شرکت های دیگر در زمینه مراقبت های بهداشت روانی و رفتاری کودکان عبارتند از Brightline و Enable My Child.

دیدگاهتان را بنویسید