DTx Neuroglee 10 میلیون دلار برای درمان بیماریهای عصبی جمع آوری می کندیک استارتاپ مستقر در بوستون به دنبال کمک به درمان بیماریهای عصبی با استفاده از روشهای درمانی دیجیتالی مبتنی بر تلفن های هوشمند است Neuroglee

صبح امروز این استارتاپ با بسته شدن دور 10 میلیون دلاری سری A به رهبری Openspace Ventures با مشارکت EDBI ، Eisai Co و سرمایه گذاران فردی ، رونق گرفت.

تکنیک های مختلفی برای کاهش یا بهبود اختلالات شناختی در بیماری آلزایمر نشان داده شده است. “Aniket Singh Rajput ، مدیر عامل Neuroglee ، گفت: MobiHealthNews در یک ایمیل

“در حالی که اکثر این کارها در برنامه های بستری در بیمارستان انجام شده است ، ما رویای این را داشتیم که این نوع درمان را برای بیماران در خانه های خود به ارمغان بیاوریم – به ویژه برای بیمارانی که در نزدیکی مرکز بالینی تعالی قرار ندارند. این نوع برنامه

“اکنون می توانیم با همکاری پزشکان بیماران در سراسر کشور از طریق راه حل های مراقبت مجازی و راه حل های دیجیتال درمانی این کار را انجام دهیم.”

چکار میکند

Neuroglee Therapeutics در حال حاضر بر بیماران مبتلا تمرکز دارد اختلالات خفیف شناختی مانند مراحل اولیه آلزایمر. فناوری آن شامل سه جزء اصلی است: یک برنامه برای بیماران ، یک برنامه برای مراقبین و یک پورتال مبتنی بر وب برای پزشکان.

برنامه بیمار شامل مجموعه ای از مداخلات از جمله درمان خاطرات است که از تصاویر گذشته بیمار برای برانگیختن احساسات و خاطرات ، بازی های شناختی ، ماژول های یادگیری و ماژول های سلامتی که شامل تمرینات ذهن و بدن است ، استفاده می کند.

راجپوت در ایمیلی گفت: “ابزار بیمار دیجیتالی از تکنیک های گیمیفیکیشن جذاب و کارهای شناختی در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی استفاده می کند تا پزشکان بیماران بتوانند از راه دور عملکرد شناختی خود را زیر نظر داشته و با استفاده از تکنیک های توانبخشی شناختی شخصی مداخله کنند.”

الگوریتم های یادگیری ماشینی Neuroglee با تنظیم یا تیتراژ خودکار فعالیتهای درمانی مبتنی بر تلفن همراه بر اساس چندین نشانگر زیستی دیجیتالی جدید که با عملکرد شناختی ، خلق و رفتار مرتبط است ، درمان هر بیمار را شخصی سازی می کند.

مراقبین می توانند به برنامه ای دسترسی داشته باشند که به آنها اجازه می دهد مراقبت های بیمار را رصد کرده و پایبندی آنها را پیگیری کرده و همچنین به طور مجازی با بیمار ارتباط برقرار کنند.

راجپوت گفت: “یکی از جنبه های مهم بستر Neuroglee این است که فقط برای بیماران و پزشکان حرفه ای نیست ، بلکه برای خانواده بیماران نیز است که اغلب مراقبین خانه هستند.” “یک آمار نگران کننده این است که 76٪ از مراقبین افراد مبتلا به بیماری آلزایمر گزارش می دهند که با مراقبت از اعضای خانواده ، سلامت خود بدتر شده است.

“به همین دلیل است که Neuroglee یک واحد مراقبت جداگانه دارد که به آنها کمک می کند اعضای خانواده خود را با یک بیماری عصبی تخریب شده مدیریت کنند ، اما آموزش ، پشتیبانی و ابزارهایی را برای شناسایی و غلبه بر استرس ، اضطراب و سایر علائم که می تواند مراقبین را تحت تأثیر قرار دهد ، ارائه می دهد.”

به طور مشابه ، پزشکان و پرستاران می توانند به داشبوردی دسترسی داشته باشند که پیشرفت بیمار را کنترل می کند. داشبورد به پزشکان اجازه می دهد تا شناخت بیمار را در طول زمان پیگیری کنند.

در حال حاضر Neuroglee یک محصول تحقیقی در اثبات مطالعه مفهومی است. این استارتاپ قصد دارد پس از اتمام مطالعه ، به دنبال یک نام تجاری جدید از FDA باشد.

این استارتاپ با کلینیک مایو همکاری می کند تا Neuroglee Connect را توسعه دهد ، یک برنامه مراقبت بالینی که شامل اقدام سالم کلینیک مایو برای بهره مندی از استقلال و تفکر (HABIT) و “بستر یادگیری تطبیقی” Neuroglee است. به عنوان بخشی از این همکاری ، بیماران قادر خواهند بود برای ارزیابی و مداخلات از ناوبران سلامت 24 ساعته و تیم های مراقبت بالینی استفاده کنند.

برای چیست

این شرکت قصد دارد از تزریق جدید پول نقد برای ایجاد درمان دیجیتالی خود استفاده کند.

این بودجه در درجه اول به ما کمک می کند تا اولین خط راه حل های مراقبت مجازی و درمانهای دیجیتالی خود را برای درمان اختلالات خفیف شناختی مرتبط با بیماریهای تخریب کننده عصبی مانند بیماری آلزایمر توسعه دهیم ، و همچنین درمانهای دیجیتالی بیشتری را در برنامه خود پیش ببریم.

راجپوت در ایمیلی گفت: “در عین حال ، این بودجه به ما کمک می کند تا تحقیقات ، تأییدها و مستندات لازم را برای به دست آوردن تعیین دستگاه پیشرفته از FDA برای راه حل درمانی دیجیتال خود تکمیل کنیم.”

این شرکت همچنین قصد دارد از پول نقد جدید برای توسعه Neuroglee Connect و انتقال عملیات خود از سنگاپور به بوستون استفاده کند.

اسنپ ​​شات بازار

این اولین درمان دیجیتالی نیست که به بررسی شرایط عصبی می پردازد. در سال 2018 ، مستقر در سن دیگو Dthera Science یک نام تجاری دستگاه موفقیت آمیز FDA را دریافت کرد. با این حال ، تا سال 2021 ، این شرکت منحل شد.

شرکت مدیر اجرایی اد کاکس گفت که بازپرداخت محدود CMS و شکست های متعدد داروهای نامزد در بین شرکای احتمالی ، طرح تجاری سازی Dthera را قطع کرد.

با این حال ، چندین درمان دیجیتالی وجود دارد که آن را وارد بازار کرده است. در سال 2017 ، گلابی درمانی ReSET یک FDA de novo برای درمان اختلال مصرف مواد به زمین فرستاد. از آن زمان ، Pear تعدادی ترخیص دیگر از FDA را دریافت کرد. اخیراً از طریق ادغام 1.6 میلیارد دلاری SPAC با Thimble Point Acquisition در معرض دید عموم قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید