ems چیست؟ همه چیز درباره ems از شایعه تا واقعیت


معایب EMS

از آنجایی که در روش EMS فرد استفاده کننده باید فعالیت داشته باشد ، بنابراین روش EMS برای سالمندان ، افرادی که دچار مشکل شده اند یا آسیب جدی دیده اند ، روش مناسبی نیست. این یکی از اولین معایب دستگاه های EMS است که در ادامه به سایر معایب این روش ها و می پردازیم.

EMS وارد آسیب کلیوی می شود

مشکلی که در مورد EMS وجود دارد این است که این روش می تواند در ماهیچه ها آسیب بزند. زمانی که این اتفاق می افتد ، ذرات کوچک ماهیچه ها آزاد شده و وارد گردش خود می شوند و به آسیب کلیوی هم می شوند.

زمانی به عضلات آسیب می بینید که تکانه های الکتریکی با سطح بالای کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تأمین می کند) افزایش می دهند. افرادی که پس از استفاده از روش EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند ، لازم است بلافاصله به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیازمند کنترل پزشکی است

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های خاص برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS را دیده اند ، اما باشگاه مربیان ممکن است این آموزش ها را ندیده باشند و از آنجایی که آخرین روش EMS را به طور مستقیم در باشگاه ها مورد استفاده قرار داده اند ، توجه داشته باشند. آموزش کافی می تواند برای استفاده کنندگان مشکل ساز باشد.

عدم استفاده صحیح برای استفاده تکانه الکتریکی مورد استفاده ، می توانم باعث آسیب شدید به عضلات و همه آنها شود. همچنین قبل از شروع جلسات EMS لازم است عملکرد خود را کلیک کنید و مطمئن شوید که از انتخابات عضلانی رنج نمی کنید. در صورت عدم پذیرش پزشکی باید از روش EMS با افزایش بالا خودداری کرد.

تفاوت EMS با اسلیم فیت

همانطور که پیش از این هم بیان شد در روش EMS انقباضات شدید و پیاپی عضلانی اتفاق افتاده است که این انقباضات با کالری سوزی و کاهش بافت چربی همراه است. در دستگاه اسلیم فیت افزون بر انقباضات عضلانی ، دستگاه دارای اثر گرمایشی یا حرارتی است که باعث افزایش گردش خون شده است که افزایش گردش خون مانع افزایش اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک در حد نرمال خواهد بود. به دلیل اثر گرمایشی در روش اسلیم فیت ، نیازی به تحریک فرد تحت درمان نیست چرا که گرمای ایجاد شده است نقش حرکت دادن عضلات را ایفا می کند و به افزایش خون خون کمک می کند.

برتری های اسلیم فیت به EMS

تناسب اندام یک بازاریابی چند بعدی است که ابعاد مختلف آن شامل پوست ، عضله و ماهیچه است. در حوزه تناسب اندام به تنهایی مدل دستگاه وجود دارد که تمام دستگاه های تناسب اندام به بافت پوست و چربی دسترسی دارند ، اما برخی از آنها بر روی عضلات کار نمی کنند ، در بخش بخش مهمی از تناسب اندام به عضویت مربوط می شود. تنها دستگاهی که قابل دسترسی به بافت پوست و چربی ، بر روی عضله نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه اسلیم فیت است.

دستگاه های EMS نیز به طور کامل به عضله رسیده اند اما به پوست و چربی دسترسی داشته اند. مشکلی که در مورد دستگاه های EMS وجود دارد این است که فقط روی عضویت کار می شود و فرد کالری بیشتر از من سوزاند ، در نتیجه لاغر می شود که پس از اتمام دوره ی درمان فرد درمان شل شدن و حتی شلی عضلات می شود.

در اسلیم فیت دستگاه می توانید بر روی عضلات تأثیر بگذارید ، پوست و چربی را نیز تحت تأثیر قرار داده است که در نتیجه شلیک و افتادگی پوست پس از اتمام درمان مشاهده نمی شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در زمان فعالیت عضو است ، به عبارت ساده تر عضلات به طور طبیعی در زمان فعالیت اسید لاکتیک ترشح می کنند که باعث رشد عضله می شود و در حال حاضر ترشح اسید لاکتیک به بروزرسانی فرد می رسد ، به همین دلیل است که در حین انجام تمرینات ورزشی در باشگاه پس از مدتی احساس خلق کنید.

در کار با دستگاه های EMS انقباضات عضلانی می توانید ترشح اسید لاکتیک را افزایش دهید که خستگی را در پی دارد ؛ این دستگاه ها باعث افزایش کراتین کیناز کراتین کیناز می شوند ؛ کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل عضلات پیدا شده و افزایش یافته است تا به تخریب عضلانی تبدیل شود ، در نتیجه در روش استفاده از دستگاه های EMS مشاهده آسیب دیدگان عضو شده بود.

اما در روش کار با اسلیم فیت هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، چرا که در این روش اثر افزایش یافته است خون می شود که بالا رفتن خون خون مانع افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که پیش از این نیز بیان شده است در روش اسلیم فیت دسترسی به پوست ، چربی و عضلات به طور قابل قبول است ، بنابراین پس از اتمام درمان با اسلیم فیت فقط می تواند مشاهده شود که فرد نمی تواند تناسب اندام را همراه با پوست بدون افتادگی عضلات را همراهی کند. مشاهده کرد بود. به افزایش اسلیم فیت یک روش برای لاغری موضوعی تبدیل شود.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه اسلیم فیت روی عکس زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید