Green Cross Health واقع در NZ یک چهارم سهام داروسازی دیجیتال PillDrop را به دست می آوردGreen Cross Health که در فهرست نیوزلند قرار دارد ، یک چهارم سهام داروسازی دیجیتال PillDrop را به خود اختصاص داده است.

آنها چه می کنند

Green Cross Health بیش از 300 داروخانه تحت مارک های Unichem و Life ، مراکز درمانی تحت نام The Doctors و خدمات بهداشتی درمانی تحت Total Care Health و Access Community Health را اداره می کند.

PillDrop یک داروخانه آنلاین با خدمات کامل است که داروهای تجویزی را طبقه بندی و ارائه می دهد. تحویل یک روزه در اطراف اوکلند و تحویل شبانه در جاهای دیگر انجام می شود.

داروخانه آنلاین دارای یک برنامه تلفن همراه به نام داروهای من است که به عنوان یک دفتر خاطرات پزشکی دیجیتال عمل می کند. از طریق برنامه ، مشتریان می توانند نسخه ها و تکرارهای جدید را پر کرده و سفارش دهند ، لیست داروها را ایجاد کنند ، اطلاعات داروها را مرور کنند ، تاریخچه داروها را مرور کرده و نمایه هایی برای خانواده های خود ایجاد کنند.

داروخانه با هدف افزایش انطباق داروها و کاهش فراوانی حوادث ناخواسته ، خدمات مدیریت دارو را ارائه می دهد که در آن داروها را به صورت کیسه های دارای برچسب جداگانه با بسته بندی آسان اشک در روز ، دوز و زمان طبقه بندی می کند. این کیسه ها به ترتیب تاریخ و زمان جمع می شوند.

از زمان راه اندازی سال گذشته ، داروخانه دیجیتال قراردادهایی را با هیئت های بهداشت منطقه در سراسر کشور منعقد کرده است.

چرا مهم است

در بیانیه ای ، جک لی و سوزان برج ، بنیانگذاران PillDrop ، گفتند که سرمایه گذاری Green Cross Health در گسترش خدمات خود در سراسر نیوزلند و ایجاد فناوری اضافی کمک خواهد کرد.

در پایان ، Green Cross Health اعلام کرد که سرمایه گذاری آن بخشی از هجوم آن به بازار دیجیتالی و سلامت از راه دور به دنبال افزایش تقاضا برای خدمات دیجیتال است. این شرکت گفت: “سرمایه گذاری Green Cross Health تضمین می کند که این مسیر شامل داروخانه های عمومی به عنوان بخشی از مشخصات کامل سلامت مشتریان است و همچنان یک منبع ضروری برای مراقبت های بهداشتی و مشاوره حضوری است.”

اسنپ ​​شات بازار

مانند Green Cross Health ، بازار از راه دور کنجد در ایالات متحده داروسازی دیجیتال را به مجموعه خود اضافه کرد. اخیراً ، با داروسازی آنلاین Truepill به SesameRx ، آخرین سرویس داروسازی خود ، همکاری کرد.

در ماه ژوئن ، داروخانه آنلاین پاکستانی داوایی در دور تامین مالی که توسط 500 استارتاپ مستقر در ایالات متحده هدایت می شود ، 8.5 میلیون دلار به دست آورد. برنامه ریزی شده بود که درآمد حاصل از آن را برای ایجاد زیرساخت زنجیره تامین دارویی در پاکستان و سرمایه گذاری در فناوری برای بهینه سازی کسب و کار به کار گیرد.

روی ضبط

“Green Cross Health در PillDrop سرمایه گذاری کرده است تا اطمینان حاصل شود که ما در محیط بهداشت دیجیتالی جدید در حال تطبیق و کار هستیم. این بخشی از سفر ما در بازار دیجیتال و سلامت از راه دور است و مکمل پیشنهاد فعلی ما است. این در مورد مطابقت با نیازها و خواسته های متغیر است از مشتریان ما ، “راشل نیوفیلد ، مدیر عامل گروه سلامت صلیب سبز گفت.

وی افزود: “با تغییر سیستم بهداشتی نیوزلند ، مشارکت جدید ما با PillDrop از استراتژی ما برای تمرکز بر توسعه خدمات و مشاوره بالینی که پیامدهای سلامتی را افزایش داده و رویکرد عدالت را ارتقا می بخشد ، پشتیبانی می کند.”

دیدگاهتان را بنویسید