Hims & Hers مکمل غذایی جدیدی را با هدف مهار عفونت های ادراری منتشر می کندشرکت مراقبت های مجازی مستقیم به مصرف کنندگان Hims & Hers بار دیگر خط تولید خود را گسترش می دهد ، این بار با عرضه پودر مکمل غذایی برای حمایت از سلامت مجاری ادراری.

Hims & Hers این پودر را در بسته های 10 بسته ای با طعم تمشک تمشک و تمشک فروخته است. مواد تشکیل دهنده شامل D-mannose ، قندی است که در آب کرنبری یافت می شود. الکترولیت هایی مانند کلسیم ، منیزیم و پتاسیم ؛ و آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین C و B6.

بسته ها را می توان مستقیماً از وب سایت ForHers به ​​صورت یکبار خرید با قیمت 22 دلار یا به عنوان اشتراک با قیمت تخفیف 20 دلار در ماه خریداری کرد.

چرا این مهم است

عفونت های مجاری ادراری (UTIs) شایع ترین عفونت های سرپایی در ایالات متحده است ، به طوری که بین 50 تا 60 درصد از زنان بالغ حداقل یک UTI را در طول زندگی خود تجربه کرده اند. پیشرفت های درمانی در اورولوژی.

این عفونت ها بیشتر در طول سالهای اوج فعالیت جنسی ، معمولاً بین 18 تا 39 سالگی شایع هستند. UTI ها همچنان پابرجا هستند و طبق مجله ، بیش از یک چهارم زنان ظرف شش ماه پس از عفونت عود می کنند. به

هیلاری کولز ، بنیانگذار و نایب رئیس ارشد برند و نوآوری در Hims & Hers ، در بیانیه ای گفت: “ضرورت روشنی برای پیشگیری از سلامت دستگاه ادراری وجود دارد.”

“داشتن گزینه های جامع و بدون نسخه برای ارتقاء عناصر مختلف سلامت زنان بسیار مهم است ، به همین دلیل ما در حال حاضر این بسته های خوشمزه یک نفره را تهیه می کنیم که حاوی ویتامین ها و الکترولیت ها است و به حفظ مجاری ادراری کمک می کند. تعادل. ”

D-mannose یک ماده رایج در داروهای UTI است زیرا محققان معتقدند توانایی آن در جلوگیری از چسبیدن باکتری ها به مجاری ادراری است. در حقیقت ، مطالعات نشان می دهد که D- مانوز یک درمان م andثر و پیشگیرانه برای عفونت های ادراری است.

روند بزرگتر

سال 2021 تاکنون برای Hims & Hers سال شلوغی بوده است. این شرکت سال جدید را با بستن ادغام SPAC و ثبت در NYSE آغاز کرد.

از آن زمان ، Hims & Hers تعدادی خرید استراتژیک انجام داده است. ابتدا ، شرکت بهداشتی شخصی بریتانیایی Honest Health را توسعه داد و چشم انداز توسعه جهانی را در نظر گرفت. این شرکت پس از خرید پلتفرم تلرماتولوژی Apostrophe برای گسترش خدمات مراقبت از پوست ، به سرعت این کار را انجام داد.

Uqora ، یک شرکت بهداشت مجاری ادراری ، مکمل های UTI با ترکیبات مشابه را از وب سایت مستقیم خود به مصرف کننده می فروشد.

در همین حال ، تعدادی از شرکت های بهداشت دیجیتال وجود دارند که بر جنبه تشخیصی عفونت های ادراری تمرکز کرده اند. در سال 2019 ، اسکنول 3.5 میلیون دلار بودجه برای جمع آوری بستر تلفن همراه خود برای غربالگری عفونت ادراری خانگی در سراسر کشور جمع آوری کرد. سال گذشته ، TestCard کیت آزمایش غیر عفونی عفونت مجاری ادراری خود را در سراسر انگلستان راه اندازی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید