Hinge Health برای افزایش قابلیت ردیابی حرکت کلینیک MSK دیجیتال تلاش می کندشرکت مراقبت از اسکلت عضلانی (MSK) دیجیتال Hinge Health توسعه دهنده فناوری بینایی رایانه ای است که حرکت بدن را اندازه گیری می کند.

Hinge گفت که این فناوری به کاربران امکان می دهد قدرت ، انعطاف پذیری ، تعادل و استقامت بیمار را اندازه گیری کنند ، که می تواند برای بهبود برنامه مراقبت از بیمار استفاده شود. آنها همچنین می توانند به راحتی تمرینات را ردیابی کرده و توانبخشی را در مناطقی که درمان آنها دشوارتر است ، مانند سر ، گردن و دست ها بهبود بخشند.

پل A. Kruszewski ، بنیانگذار و مدیر عامل wrnch ، در بیانیه ای گفت: “ما برای درک حرکت ، شکل و قصد انسان ، آزمایشگاه تحقیق و توسعه هوش مصنوعی و بینایی رایانه ای را در جهان توسعه دادیم.”

“من بسیار هیجان زده هستم که فناوری هوش مصنوعی خود را با کلینیک MSK Digital Hinge Health ترکیب کنم تا نتایج بالینی را برای میلیون ها نفر از اعضا بهبود بخشد.”

چرا مهم است

بر اساس این گزارش ، شرایط اسکلتی عضلانی مهمترین عامل ناتوانی در سراسر جهان است داده های تهیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی حدود 1.71 میلیارد نفر در سراسر جهان مبتلا هستند.

پس از آنکه همه گیری COVID-19 بیماران و ارائه دهندگان خدمات شخصی را محدود کرد ، تعداد بیشتری از بیماران به مراقبت از راه دور و مراقبت مجازی روی می آورند. با اينكه استفاده از سلامت از راه دور در ایالات متحده پس از اوج همه گیری کاهش یافته است ، برخی از ارائه دهندگان فکر نمی کنند که صنعت به حالت عادی خود باز می گردد.

تام کیاسو ، کارگردان و سرپرست دیجیتال گروه Chartis ، “ما دلایل زیادی برای آنچه در حال رخ دادن است شنیده ایم. بیماران نمی خواهند. آنها می خواهند به شرایط فیزیکی برگردند.” در HIMSS21 گفته شد.

“آنچه واقعاً روشن است این است که طبق داده ها ، مصرف کنندگان آن را می خواهند. و اگر به هزینه و سرمایه گذاری خارج از صنعت مراقبت های بهداشتی سنتی ما نگاه کنید ، فشار زیادی برای خدمت به مصرف کنندگان وجود دارد. … سیستم های بهداشتی مجبورند نه تنها به فکر انجام کارهای دیجیتالی ، بلکه دیجیتالی بودن و ترکیب آن باشند [it] به طور جامع تری به مدل و استراتژی کسب و کار خود بپردازند.

روند بزرگتر

در ژانویه ، لولا دور سرمایه گذاری سری D 300 میلیون دلاری را تکمیل کرد و ارزش کل آن را به 3 میلیارد دلار رساند. آن دور “که بیش از حد مشترک شده است” بر اساس سری C 90 میلیون دلاری از سال قبل ساخته شد.

دنیل پرز ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Hinge می گوید: “ما بسیار خوش شانس هستیم که اینقدر از نظر تجاری از 4 تا 5 کارفرما کلینیک دیجیتال ما را انتخاب کرده ایم.” MobiHealthNews در یک ایمیل پس از اعلام آخرین دور بودجه “این به ما اجازه داد تا سری D را افزایش دهیم که خود از نظر سرمایه گذاری عمدتا IPO بود. بنابراین ، ما انعطاف پذیری زیادی داریم تا در یک برنامه زمانبندی انعطاف پذیرتر در سال 2022 در معرض دید عموم قرار بگیریم.

“در حالی که ما توجه زیادی به نوآوری در زمینه تامین مالی IPO داریم ، به احتمال زیاد از SPAC ها دور می شویم [special-purpose acquisition companies]، و مسیر سنتی تری را طی کنید. اگرچه ما اجازه نمی دهیم که قیمت گذاری سنتی توسط بانکداران انجام شود. “

خرید رنچ اولین خرید Hinge در سال جاری نیست. در ماه مارس ، آن قرارداد خود را با Enso اعلام کرد که یک دستگاه تحریک کننده عصبی الکتریکی غیر تهاجمی برای تسکین درد می سازد.

پرز در بیانیه ای گفت: “ما سرمایه گذاری روی فناوری را برای ارائه بیشترین کلینیک دیجیتالی با بیمار متمرکز نمی کنیم که تجربه و نتایج اعضا را بهبود می بخشد و هزینه ها را کاهش می دهد.” “wrnch به ما این امکان را می دهد که از همه جهات یک جهش بزرگ به جلو داشته باشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید