IdealShape چیست؟

برای آوردن بدن به فرم ایده آل معمولاً به تلاش زیادی نیاز است. این نه تنها به سوزاندن کالری سپرده شده نیاز دارد، بلکه مردم نیز ملزم به کاهش مصرف هستند. تعجب می کنید که چگونه؟ خب، ساده ترین راه این است که یک وعده غذایی را کم کنید یا یکی را حذف کنید. اما رویکرد باید یافتن جایگزینی باشد که بر کمبود مواد مغذی لازم غلبه کند. در این مرحله، مصرف یک نوشیدنی آماده بهترین گزینه ممکن خواهد بود، زیرا حاوی تمام مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز بدن است. با این حال، این سوال هنوز وجود دارد: کدام محصول را انتخاب کنیم؟ چگونه تمام نیازهای بدن را برآورده می کند؟ پاسخ بسیار ساده است – IdealShape!

بدون شک، قطع کردن مقدار قابل توجهی از کالری روزانه ممکن است باعث گرسنگی، خستگی و سوءتغذیه شود، به این معنی که افراد در انجام کارهای عادی خود با مشکلات زیادی مواجه خواهند شد. خوشبختانه IdealShape با ادعای اینکه بهترین جایگزین برای یک یا دو وعده غذایی است، این مشکل را حل کرده است! بله، مردم اکنون می توانند سالم زندگی کنند و همه وظایف را به طور فعال انجام دهند، مهم نیست که یک وعده غذایی را حذف کرده باشند.

چه کسی IdealShape را می سازد؟

با نگاه کردن به نام آن، بیشتر افراد بین IdealShape و IdealShape به دلیل کلمات اشتباه گرفته می شوند. برای روشن بودن، IdealShape نام محصولی است که توسط IdealShape LLC ساخته شده است که توسط David Meine، سخنران انگیزشی و نویسنده تاسیس شده است. او از یک نویسنده شروع کرد و با این فکر به پایان رساند که باید کاری کرد که مردم به داشتن یک زندگی سالم و ساده ترغیب شوند.

دیوید با درک اهمیت شکل بدن ایده آل، IdealShape را تاسیس کرد و مکمل های مختلفی را معرفی کرد که شامل نوشیدنی های کاهش وزن، چربی سوز، کافه ها و شیک های جایگزین غذا بود. هر محصول طعم شگفت‌انگیزی دارد و به عنوان یک ماده موثر برای جلوگیری از گرسنگی عمل می‌کند، بنابراین به کاربران اجازه می‌دهد چربی‌های اضافی را بسوزانند و تغییرات قابل توجهی را در بدن خود به طور منظم مشاهده کنند.

آیا IdealShape کار می کند؟

اگرچه ورزش و تغذیه سالم جنبه مکمل دارند، اما مصرف شیک های جایگزین غذا مکمل مهم دیگری برای کاهش چربی اضافی است. از آنجایی که این شیک ها کالری بسیار کمی دارند و مسئول برآوردن نیازهای غذایی و مواد معدنی هستند، به افراد کمک می کنند تا بدن خود را به طور موثر تغییر دهند. IdealShape به عنوان یک کالای مسدود کننده گرسنگی ساخته شده است که هوس های خود را به مدت حداکثر ۳ ساعت بدون ایجاد احساس محرومیت کنترل می کند. طعم آن شبیه اسموتی است که پروتئین آب پنیر را برای ساختن بدن لاغر و سوزاندن چربی می دهد. در حالت ایده آل، افراد باید ۸ اونس آب بعد از مصرف آن بنوشند. IdealShake ترکیبی شگفت انگیز از فیبر، Sledesta® (عصاره پروتئینی کاملا طبیعی سیب زمینی) و فیبر ضد گرسنگی دارد. Sledesta مسئول ارسال پیام به مغز برای تولید کوله سیتوکینین بیشتر (CCK) است، بنابراین این تصور را ایجاد می کند که بدن با وعده غذایی لازم پر شده است. برخلاف سایر شیک های جایگزین غذا، کاربران مجبور نیستند به تنهایی ماده مسدود کننده گرسنگی را اضافه کنند زیرا داخل آن است.

مواد تشکیل دهنده IdealShape

ویتامین ها و مواد معدنی: IdealShape با ۲۰ ماده مختلف ارائه شده است که باید مسئولیت های خاصی را انجام دهند.

• ویتامین A سطح سیستم ایمنی و بینایی را بهبود می بخشد و محتوای کلسیم را برای ارتباط صحیح عصب، دندان و استخوان حفظ می کند.

• ویتامین D سیستم ایمنی، استخوان ها و قلب را سالم نگه می دارد

• ویتامین B از عملکرد ماهیچه ها و سلول های عصبی پشتیبانی می کند

برخی از کانی های برجسته عبارتند از:

• نیاسین که سطح کلسترول خوب را حفظ می کند

• فولات باعث بهبود خلق و خو و تنظیم عملکرد مغز می شود

• منیزیم برای قلب و کلیه های سالم

• ریبوفلاوین به عنوان یک عامل متابولیک چربی عمل می کند و انرژی را افزایش می دهد

• آهن برای تضمین سلامت دستگاه گوارش است

مخلوط پروتئین: یک قاشق غذاخوری IdealShape حاوی ۱۱ گرم پروتئین است که برای حفظ عضلات در طول رژیم غذایی مناسب است. پروتئین ها معمولاً دارای ترکیبات زیر هستند:

• ایزوله پروتئین سویا

• چرا ایزوله پروتئین

• چرا کنسانتره پروتئین

فیبر: یک وعده حاوی ۵ گرم فیبر است که به عنوان یک مهارکننده گرسنگی عمل می کند و از “اینولین” که فیبر موجود در مکمل های غذایی به دلیل وجود باکتری های پروبیوتیک است، استخراج می شود. سطح گرسنگی را تنظیم می کند و از پرخوری جلوگیری می کند.

عصاره پروتئین سیب زمینی یا اسلندستا: مسئول لاغرکردن کاربران است و ماهیچه های لاغرتر می دهد. IdealShape آن را به عنوان یک ماده اصلی برای مهار هورمونی به نام کوله سیستوکینین که سطح گرسنگی را کاهش می دهد، اضافه کرده است.

مالتودکسترین: به طور معمول در مقایسه با سایر کربوهیدرات ها متابولیزه می شود. این ایده برای ورزشکاران و بدنسازان برای افزایش انرژی برای تمرین است. همچنین یک عامل غلیظ کننده و پرکننده برای طعم های IdealShape است.

پاپائین و بروملین: آنها از پاپایا و آناناس به شکل آنزیم های پروتئاز به دست می آیند. آنها مسئول نرم کردن و هضم پروتئین هستند. بهترین کار برای مبارزه با رنگ جراحات، آرتریت و مشکلات مختلف گوارشی است.

آنزیم ها: IdealShape انواع مختلفی از آنزیم ها از جمله سلولز، لاکتاز، پروتئاز و لیپاز را در محصولات خود اضافه کرده است.

آیا عوارض جانبی احتمالی وجود دارد؟

تا زمانی که کاربران از دستورالعمل ها پیروی کنند و از استفاده توصیه شده فراتر نروند، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. IdealShape پیشنهاد می‌کند در صورتی که افراد از میزان مصرف منظم خود مطمئن نیستند، با کارشناسان خود مشورت کنید. با این حال، این رویکرد اهمیت این واقعیت ها را کاهش نمی دهد:

امروزه شیک های جایگزین متوسط ​​و مکمل های کاهش وزن از پروتئین سویا برای سرکوب اشتها استفاده می کنند تا کاربران بتوانند در مدت زمان کوتاهی کاهش چربی بدن خود را مشاهده کنند. اگرچه، برخی از مطالعات مضرات بالقوه مصرف منظم پروتئین ایزوله سویا را ذکر کرده اند که منجر به مشکلات جدی سلامتی مانند سیستم ایمنی و عوارض تیروئید می شود. برای جلوگیری از این عوارض، توصیه می شود حداقل ۲ ساعت بین IdealShape و داروهای تیروئید استراحت کنید.

نتیجه

مواد طبیعی معمولا زمانی که به مقدار مناسب مصرف شوند روی بدن موثر هستند. آنها می توانند تمام مواد مغذی لازم را فراهم کنند و سلامتی را تضمین کنند. پروتئین و فیبر مسئول ایجاد ماهیچه های لاغرتر و در عین حال ارتقای سلامت گوارش هستند. IdealShape انتخاب خوبی است زیرا مقرون به صرفه است و نتایج را نشان می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر