IncludeHealth سیستم عامل اسکلتی عضلانی را برای فیزیوتراپی مجازی راه اندازی کردصبح امروز استارتاپ متمرکز بر MSK IncludeHealth از راه اندازی سیستم عامل جدید اسکلتی عضلانی خود با نام MSK-OS خبر داد که بر فیزیوتراپی مجازی متمرکز است. راه اندازی جدید بخشی از همکاری با Google و ProMedica Health Systems است.

این پلتفرم جدید برای کمک به پزشکان برای ارائه درمان فیزیکی و مراقبت از MSK از راه دور بر روی هر دستگاهی طراحی شده است. MSK-OS مجهز به مدل های برآورد ژست است که می تواند تعادل ، قدرت و دامنه حرکتی بیمار را در طول فیزیوتراپی اندازه گیری کند.

بیماران می توانند از طریق هر دستگاه متصل با یک دوربین رو به جلو ، از جمله تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه ، به پزشک خود متصل شوند. ارائه دهندگان می توانند برنامه های MSK شخصی را برای بیماران خود ایجاد کنند که می توانند در ابر ذخیره شوند. پزشکان قادرند داده های بیماران را مرور کرده و سابقه بیماران را به صورت اضافه کار مرور کنند.

این شرکت ابزار جدید را به عنوان راهی برای کمک به ادغام مراقبت های شخصی و مجازی MSK معرفی کرد. بیماران می توانند بدون استفاده از حسگرها برای اندازه گیری حرکات خود به ابزار ضربه بزنند.

رایان ادر ، بنیانگذار و مدیر عامل IncludeHealth ، در بیانیه ای گفت: “مراقبت های بهداشتی فراتر از یک الگوی قدیمی است که در آن بیماران فقط می توانند در زمان های از پیش تعیین شده و مکان های نامناسب مراقبت کنند.”

“MSK-OS جدید برای تسهیل مدل ترکیبی ساخته شد ، جایی که ارائه دهندگان می توانند ترکیبی بدون درز از مراقبت های دیجیتالی در محل و از راه دور را با اطمینان بالا و افزایش دسترسی ارائه دهند-راحتی ، کارایی و نتایج را بهبود می بخشد. ما مفتخریم که با این سازمان های پیشرو در جهان همکاری می کنیم تا تکامل بعدی مراقبت از MSK را آغاز کنیم. ”

چرا مهم است

تقاضای فزاینده ای برای درمانگران فیزیکی در ایالات متحده وجود دارد. در واقع ، با توجه به اتحاد برای کیفیت و نوآوری فیزیوتراپی ، تا سال 2025 ، به 27،000 درمانگر فیزیکی اضافی برای برآوردن تقاضا نیاز دارد. با این حال ، مردم به طور فزاینده ای برای دسترسی به مراقبت به ابزارهای دیجیتالی روی می آورند.

دکتر جان پیگوت ، مدیر ارشد نوآوری در ProMedica ، در بیانیه ای گفت: “چشم انداز ارائه مراقبت تغییر کرده است.” وی افزود: سیستم های بهداشتی اکنون باید به دنبال ابزارهای قدرتمندی برای حرکت در مرزهای جدید ترکیب خدمات در محل و راه دور باشند.

“ما مشتاق همکاری با IncludeHealth هستیم تا بتوانیم پیشگام نسل بعدی ارائه مراقبت باشیم و اطمینان حاصل کنیم که بیماران از مراقبت مناسب ، جذاب و مهمتر از همه م effectiveثر برخوردار می شوند. با ترکیب این فناوری آسان برای استفاده با کیفیت بالا موجود ما مراقبت ، پزشکان ما قادر خواهند بود تجربه بیمار را افزایش داده و نتایج بهتری را ارائه دهند. “

روند بزرگتر

این تنها ابزار فیزیوتراپی دیجیتالی امروزه در بازار نیست. شرکت مدیریت مراقبت های مزمن Omada Health پس از آن در سال 2020 وارد فضای فیزیوتراپی شد Physera را خریداری کرد ، یک پلتفرم مبتنی بر برنامه که شامل مشاوره از راه دور با فیزیوتراپ ها است. این خرید شرکت را وارد فضای مراقبت از اسکلت عضلانی کرد.

در آوریل ، Omada Health یک ابزار جدید را ارائه داد که از فناوری بینایی رایانه ای برای کمک به فیزیوتراپیست ها برای اندازه گیری حرکت و دامنه حرکتی بیمار به صورت مجازی استفاده می کند.

یکی دیگر از بازیگران اصلی در فضای مراقبت از MSK virutal است Hinge Health ، که در ماه ژانویه مبلغ 300 میلیون دلار از سری D دریافت کرد ، ارزش کل آن را به 3 میلیارد دلار رساند. علاوه بر این ، Kaia Health ، که به ارائه درمانهای مجازی MSK نیز کمک می کند ، 75 میلیون دلار در بودجه سری C در آوریل به دست آورد و مجموع جمع آوری آن را به 125 میلیون دلار رساند.

دیدگاهتان را بنویسید