Medtronic با Stasis همکاری می کند تا سیستم نظارت بر بیماران در کنار تختخواب هوش مصنوعی را در هند ارائه دهدMedtronic India ، زیرمجموعه غول فناوری ایرلندی Medtronic ، برای ارتقاء سیستم نظارت بیمار روی تختخواب در هند ، با Statis Health ، واحد آزمایشگاه های Stasis ، وارد مشارکت استراتژیک شده است.

چکار میکند

مانیتور Stasis شامل یک مانیتور کنار تخت است که شش نشانه حیاتی ، یک رایانه لوحی و یک برنامه متصل به ابر را ردیابی می کند که امکان نظارت از راه دور بر روی دستگاه ها را فراهم می کند.

سیستم نظارت مراقبت متصل ، نظارت ، مستندسازی و ارتباط اطلاعات مهم بیماران را خودکار و دیجیتالی می کند. این داده های 24 ساعته از علائم علائم حیاتی را ارائه می دهد و از هوش مصنوعی پیش بینی کننده برای هشدار به کارکنان در مورد وخامت شرایط بیماران استفاده می کند. همچنین شامل یک باتری پشتیبان برای جابجایی بیماران بین مناطق مراقبت می باشد.

دستگاه مورد تأیید FDA ایالات متحده را می توان در lCU های اورژانسی ، ICU های جراحی ، واحدهای وابستگی بالا ، واحدهای واکنشی و اتاقهای خصوصی بیماران استفاده کرد.

چرا مهم است

براساس بیانیه مشترک شرکت ها ، مشارکت آنها به Stasis کمک می کند تا حضور خود را در هند گسترش دهد و موقعیت Medtronic را در فضای نظارت از راه دور تقویت کند. تا به امروز ، بیش از 50،000 بیمار در سراسر جهان با استفاده از مانیتور استاز تحت نظارت هستند.

اسنپ ​​شات بازار

آزمایشگاه های استاسیس اولین بار سیستم نظارت از راه دور بیمار خود را در آگوست سال گذشته پس از دریافت ترخیص 510 (k) FDA در سال 2019 در ایالات متحده معرفی کرد.

یکی دیگر از شرکت های آمریکایی از AI در سیستم نظارت از راه دور بیماران خود استفاده کرده است. CareVention HealthCare ، بخشی از Tabula Rasa HealthCare ، یک سرویس نظارت از راه دور بیمار ایجاد کرد که از حسگرهای زیستی و هوش مصنوعی برای نظارت بر علائم حیاتی بیماران و هشدار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در موارد خاص استفاده می کند.

در استرالیا ، دانشگاه استرالیای جنوبی تحقیقی را منتشر کرده است که در آن از سیستم بینایی کامپیوتری مجهز به هوش مصنوعی برای کنترل از راه دور علائم حیاتی نوزادان نارس و تشخیص چهره آنها در حالی که روی تخت بیمارستان خوابیده اند استفاده می شود.

روی ضبط

“افزودن مانیتور Stasis به مجموعه ما گام مهم دیگری در پیشبرد تعهد ما برای بهبود تجربه بیمار پس از عمل است. این اولین مشارکت Medtronic در هند است و ما مفتخریم که راه حلی را ارائه می دهیم که کاملاً در هند تولید می شود. ، همسویی با [the] چشم انداز دولت از هند در هند این سیستم می تواند هر بیمارستانی را در عرض چند ساعت به یک بیمارستان هوشمند تبدیل کند و در جهان پس از همه گیری ، باید به افزایش بهره وری پرستاران با هدف بلند مدت برای ایجاد نتایج بهتر کمک کند. “

“ما از همکاری با Medtronic برای تغییر دیجیتالی بیشتر بیمارستان ها و مراکز مراقبت در سراسر هند بسیار هیجان زده هستیم. ما اطمینان داریم که این امر باعث افزایش فاصله بین پزشکان و بیماران آنها می شود در حالی که گردش کار مدیریت بیمار را بهبود می بخشد و تماس مستقیم بین مراقبین و بیماران را کاهش می دهد. “دینش سیماکورتی ، بنیانگذار Stasis نیز اظهار داشت.

دیدگاهتان را بنویسید