New Tally 16،000 نفر از سالمندان از دست رفته سالمندان را به COVID اضافه می کند


جمعه ، 10 سپتامبر 2021 (HealthDay News)-به نظر می رسد تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 در خانه های سالمندان ایالات متحده به شدت دست کم گرفته شده است.

طبق یک مطالعه جدید ، دلیل این امر این است که دستورالعمل های فدرال ایالات متحده ملزم به گزارش خانه ها و موارد مرگ تا سال 24 مه 2020 ، ماه ها پس از شروع همه گیری ، به خانه های سالمندان نمی شود.

کارن شن ، محقق ارشد ، می گوید: “به دلیل تأخیر در سیستم گزارش فدرال برای موارد و مرگ و میر در خانه های سالمندان ، تقریباً 68000 مورد گزارش نشده و 16000 مورد مرگ گزارش نشده ناشی از COVID-19 در ماه های اولیه همه گیری وجود داشت.” و اقتصاددان کار در دانشگاه هاروارد

وی افزود: “حسابداری گزارشگری نادرست ، درک عوارض خانه های سالمندان را در مکان ها و امکانات مختلف تغییر می دهد.”

به عنوان مثال ، استفاده از ارقام گزارش شده بدون در نظر گرفتن تأخیر به این معناست که تعداد مشابهی از ساکنان خانه سالمندان در نیویورک (5،776) و کالیفرنیا (5،622) جان خود را از دست داده اند ، یا حدود 5 نفر در هر 100 تخت در هر دو ایالت جان خود را از دست داده اند.

او گفت که با محاسبه مرگ و میرهای گزارش نشده ، با این حال ، ارقام به طور چشمگیری تغییر کرد.

“ما تخمین می زنیم که خانه های سالمندان در نیویورک 9،276 مورد مرگ را تجربه کرده اند [8 deaths per 100 beds]، در مقایسه با 6،487 در کالیفرنیا [5.5 deaths per 100 beds]”شن گفت.

تأخیر در گزارش فدرال به طور قابل توجهی بر تعداد خانه های سالمندان تأثیر می گذارد و شن گفت که داده ها نباید بدون صلاحیت یا تصحیح مورد استفاده قرار گیرند.

وی افزود: “ما همچنین امیدواریم که در شرایط آینده ، تلاش سریعتر و واضح تری برای جمع آوری داده ها انجام شود تا از سردرگمی ناشی از این همه گیری جلوگیری شود.”

برای مطالعه جدید ، شن و همکاران موارد و مرگ های ناشی از COVID گزارش شده به شبکه ملی ایمنی مراقبت های بهداشتی ایالات متحده (NHSN) و ادارات بهداشت ایالتی را تا 31 مه 2020 مقایسه کردند.

نمونه شامل 20 ایالت و نزدیک به 12000 خانه سالمندان بود. محققان این داده ها را به بیش از 15000 خانه سالمندان در سراسر کشور گسترش دادند.

به طور متوسط ​​، 44 of موارد COVID و 40 of مرگ و میرها به ادارات بهداشت دولتی گزارش شده است ، اما به NHSN گزارش نشده است.دیدگاهتان را بنویسید