::: Noandish.com ::: بازیکن جدایی طلب استقلال: مشکلی برای تمدید ندارم


عارف غلامی در پیامی به مدیران باشگاه استقلال از آمادگی خود برای تمدید قرارداد با آبی پوشان خبر داد.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از بازیکنان استقلال که هنوز وضعیتش برای فصل آینده مشخص نیست، عارف غلامی است که این روزها درگیر بررسی پیشنهادات دریافتی از باشگاه های قطری است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، عارف پیشنهادات جذابی از دو باشگاه العربی و قطر اس سی دارد و اکنون در امارات با تیم های علاقه مند خود مذاکره می کند تا تصمیم خود را برای فصل آینده اعلام کند.

با وجود اینکه غلامی دو پیشنهاد کاتاریک در چنته دارد اما این بازیکن می خواهد در سال قبل از جام جهانی به کار خود در استقلال ادامه دهد و خبرنگار “ورزش سه” متوجه شد که حتی به سران باشگاه پیام داده است که آماده است. قرارداد او را با مبلغی بسیار کمتر از پیشنهاد باشگاه های قطری و تیم های خانگی که می خواهند او را جذب کنند تمدید کند.

به هر حال انتخاب تیم غلامی برای فصل آینده نیز یکی از سؤالات هواداران استقلال است و باید دید این مدافع جوان در جمع آبی پوشان می ماند یا خیر.

غلامی که پس از پارگی رباط صلیبی خود با مدیران وقت به مشکل خورد و حتی هزینه درمان خود را شخصاً پرداخت کرد، در بهترین زمان ممکن به استقلال بازگشت و با وجود جدایی سیاوش یزدانی و حسین مرادمند، توانست جای خالی آنها را پر کند. در کنار سیلوا و دانشگر به یکی از ارکان موفقیت تیم مجیدی تبدیل شد.