:::Noandish.com::: خرید فرنچایز در کانادا


راه اندازی کسب و کار در کانادا می تواند یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا باشد. اما شروع یک کسب و کار جدید از صفر بسیار دشوار است. اینجاست که فرنچایزها وارد می شوند. خرید حق امتیاز در کانادا به جای راه اندازی یک کسب و کار کاملاً جدید، یک راه آسان تر برای ورود به بازار کار کانادا، مهاجرت به این کشور به عنوان صاحب کسب و کار است.


خرید حق امتیاز در کاناداشرایط خرید فرنچایز در کانادا

خرید فرنچایز در کانادا به معنای اخذ مجوز برای راه اندازی و راه اندازی سیستم تجاری فرنچایز دهنده و استفاده از علامت تجاری وی مطابق با استانداردهای وی است. مدت زمان فرانچایز بسته به قرارداد و اجاره نامه بین ۵ تا ۱۰ سال است. در ازای حق فعالیت کسب و کار تحت سیستم و نام تجاری فرنچایز دهنده، فرنچایز گیرنده باید یک کارمزد اولیه (معمولاً بین ۱۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ دلار) و حق امتیازی از فروش ناخالص (بین ۵ تا ۱۰۰۰۰۰ دلار) دریافت کند. ۸٪ از فروش ناخالص) به پرداخت.

به طور معمول، حق امتیاز باید در هزینه های تبلیغات منطقه ای یا ملی فرنچایز دهنده (بین ۱٪ تا ۴٪ از فروش ناخالص) مشارکت کند. فرانچایزرها معمولاً سه چیز را می فروشند: ارزش ویژه برند یا شناخت برند. دانش مربوط به سیستم کسب و کار فرنچایز دهنده و هزینه های واحد کمتر از قدرت خرید گروه بزرگی از خریداران بهره می برد.

خرید فرنچایز در کانادا در واقع مانند اجاره سیستم تجاری و برند فرنچایزر برای یک دوره زمانی است و زمانی که قرارداد منقضی شود به پایان می رسد. در پایان مدت قرارداد، حقوق مربوط به فرنچایزر باز می گردد و او می تواند آنها را به دیگری بفروشد.

تقریباً در تمام قراردادهای خرید فرنچایز در کانادا، حق تمدید قرارداد حداقل برای یک دوره محفوظ است. البته تمدید و تخصیص مجدد حقوق شرایط و هزینه هایی دارد. تمدید قرارداد منوط به تحقق این شرایط و هزینه ها خواهد بود.

مزایای خرید فرنچایز در کانادا

کارآفرینان جدیدی که می خواهند کسب و کاری را در کانادا راه اندازی کنند، اغلب به دنبال خرید حق امتیاز در کانادا هستند. بسیاری این فرصت را دوست دارند زیرا از مزایای خرید حق امتیاز در کانادا آگاه هستند. آنها می توانند رئیس خودشان باشند و ریسک بالایی برای شروع یک کسب و کار جدید از ابتدا متحمل نمی شوند.

فرنچایز دهنده قوانین و مقررات کار، بازاریابی و مدیریت کسب و کار را به خریدار حق امتیاز آموزش می دهد. با خرید فرنچایز در کانادا، کارآفرین در واقع یک برند معروف را خریداری می کند که این امر باعث می شود تا با خرید یک فرنچایز در کانادا، برای بسیاری جذاب باشد. در ادامه مزایای خرید فرنچایز در کانادا را به تفصیل بیان می کنیم.

 • استقلال: خرید حق امتیاز در کانادا به کارآفرین استقلال داشتن یک کسب و کار کوچک را می دهد و در عین حال توسط شبکه گسترده تری از افراد و منابع پشتیبانی می شود. با خرید فرنچایز، شما تحت عنوان برندی فعالیت می کنید که قبلاً خود را در بازار تثبیت کرده است. کل سیستم کاری، از راه‌اندازی تا عملیات روزانه، همگی قبلاً آزمایش شده و آماده استقرار در واحد فرانچایز دیگری است. برند شناخته شده و مورد اعتماد بازار است و بنابراین مشتری خود را خواهید داشت.

 • نیازی به تجربه قبلی ندارید: داشتن تجربه قبلی در بخش صنعت مرتبط با کسب و کاری که قصد خرید فرنچایز برای آن را دارید، ضروری نیست. این مزیت برای ۹۵ درصد از خریدهای فرنچایز در کانادا اعمال می شود و فقط برخی از فرنچایزها به مدرک یا مجوز خاصی مانند حسابداری نیاز دارند. شما حتی نیازی به تجربه کاری ندارید. فرنچایزر تمام آموزش های لازم را به شما خواهد داد.

 • دستیابی به موفقیت بیشتر: موفقیت فرنچایزها در کانادا معمولاً بیشتر از استارتاپ های مستقل است زیرا سرمایه گذاری مطمئن تری دارد. بنابراین، خرید فرنچایز در کانادا سرمایه گذاری مطمئن تری محسوب می شود زیرا از حمایت یک شرکت بزرگتر و معتبر برخوردار است. مدل کسب و کار این شرکت ها قبلا در بازارهای مختلف کشور آزمایش شده و اثربخشی آن به اثبات رسیده است.

 • تامین مالی آسانتر: با موفقیت فرنچایزها، گرفتن وام آسان تر خواهد بود. از دیدگاه بانک ها، فرانشیزها به دلیل موفقیت اثبات شده، سرمایه گذاری های کمتری برای تامین مالی هستند. سرمایه گذاران همچنین تمایل دارند در مشاغلی سرمایه گذاری کنند که دارای شبکه مستقر، برند شناخته شده و پشتیبانی مالی و عملیاتی هستند.

 • قدرت خرید جمعی: هنگامی که یک فرنچایز در کانادا خریداری می کنید، بخشی از گروهی از خریدارانی می شوید که فرنچایز ایجاد کرده است. فرنچایز دهنده روابطی را با تامین کنندگان ایجاد می کند که منجر به کاهش هزینه برای فرنچایز می شود. به این ترتیب با توجه به قدرت خرید جمعی فرنچایزر، در هزینه های موجودی خود صرفه جویی خواهید کرد.

 • شناخت برند: سخت ترین کار در یک کسب و کار جدید، ایجاد مشتری است. بنابراین خرید فرنچایز در کانادا این مزیت را دارد که از دانش و آگاهی که فرنچایز برای برند خود ایجاد کرده است بهره مند می شوید. هنگام خرید یک فرنچایز، بسیاری از وظایف مربوط به بازاریابی و برندسازی یک کسب و کار جدید و ناشناخته را دور می زنید. با خرید فرنچایز در کانادا مشتریان وفاداری از یک برند معتبر خواهید داشت و از این طریق می توانید از روز اول سریعتر درآمد کسب کنید و سود ببرید.

 • پشتیبانی فرانچایزر: اکثر فرنچایزها در کانادا از خریداران فرنچایز خود حمایت می کنند، به خصوص زمانی که تازه شروع به کار کرده اند. از جمله کمک هایی که فرنچایزها به خریداران فرنچایز در کانادا ارائه می کنند، می توان به این موارد اشاره کرد: کمک در عملیات پیش از افتتاح مانند انتخاب، طراحی، ساخت، امور مالی، آموزش و برنامه های روز افتتاحیه، اعطای وام و سایر کمک های مالی.

 • شما رئیس خود خواهید بود: با خرید فرنچایز در کانادا، می توانید رئیس خود باشید، بر کار خود کنترل داشته باشید و حتی از کیفیت زندگی بالاتری برخوردار شوید.

خرید مسکن با خرید حق امتیاز در کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا با خرید فرنچایز در کانادا امکان پذیر است. اما بستگی به استانی دارد که فرنچایز را از آنجا شروع کنید، زیرا سرمایه گذاری در استان های مختلف شرایط متفاوتی دارد.

خرید حق امتیاز در کانادا

نکات مهم برای نوشتن طرح کسب و کار برای خرید فرنچایز در کانادا

 • به سرمایه گذاران خود نشان دهید که بازاری برای محصولات و خدمات شما وجود دارد.

 • مهارت های خود و تیم مدیریت خود را به نمایش بگذارید.

 • ثابت کنید که منابع مالی و فیزیکی کافی دارید. توانایی مالی را ثابت کنید و میزان سرمایه را بیان کنید ارزش دلار کانادا لازمه

 • موانع احتمالی را شناسایی کنید و بگویید چگونه بر آنها غلبه خواهید کرد.

 • یک برنامه برای فرنچایز خود ایجاد کنید و یک جدول زمانی کلی ایجاد کنید.

 • هنگام نوشتن طرح کسب و کار خود، زبانی واضح و روشن داشته باشید. از استفاده از زبان فنی خودداری کنید.

حالا که صحبت هایمان تمام شد، وقت آن است که دست به کار شویم مهاجرت با خرید حق امتیاز در کانادا اقدام کنید. اعتماد مفتخر است که با رضایت کامل مشتریان خود را به مقصد برساند. می توانید صفر تا صد کار مهاجرتی خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر تراست بسپارید و دیگر نگران آن نباشید. برای تماس با وکلا و دریافت مشاوره تخصصی می توانید هم اکنون یک جلسه خصوصی رزرو کنید.