Nuance راه حل های رادیولوژی خود را با استفاده از هوش مصنوعی به استرالیا ، نیوزلند می آوردNuance Communications ، توسعه دهنده ابزارهای هوش مصنوعی محاوره ای برای مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده ، راه حل های رادیولوژی خود را با قابلیت هوش مصنوعی-پلت فرم گزارش PowerScribe One و mPower Clinical Analytics-در استرالیا و نیوزلند در دسترس قرار داده است.

آنها چه می کنند

PowerScribe One ، پلتفرمی که از هوش مصنوعی مکالمه ای و شناختی و ارتباطات زمان واقعی استفاده می کند ، از درک زبان طبیعی آگاه به زمینه برای تبدیل گزارشات بدون ساختار به داده های ساختار یافته برای ساده سازی ورود اطلاعات ، افزایش دقت و ثبات گزارش و پیگیری زمان واقعی مبتنی بر شواهد استفاده می کند. توصیه ها داده ها در زمان واقعی برای به اشتراک گذاری یکپارچه داده ها با سیستم های پایین دست مانند سیستم های اطلاعات رادیولوژی ، بایگانی تصاویر و سیستم های ارتباطی و سوابق الکترونیکی سلامت همزمان می شوند.

از سوی دیگر ، mPower Clinical Analytics از پردازش زبان طبیعی برای خودکار استخراج داده ها از گزارش های رادیولوژی استفاده می کند. این برنامه ردیابی تصویربرداری پیگیری توصیه شده را برای اطمینان از اتمام به موقع و کاهش بروز پیگیری های ناموفق ساده می کند. ابزار هوش مصنوعی همچنین چندین متغیر را به طور همزمان تجزیه و تحلیل می کند ، نمودارهای سفارشی می سازد ، نماهایی از داشبورد های زمان واقعی را ارائه می دهد و داده های تجمعی را نمایش می دهد.

چرا مهم است

نوانس در بیانیه مطبوعاتی گفت که راه حل های رادیولوژی هوش مصنوعی برای “کاهش فرسودگی شغلی و بهبود گزارشات و نتایج بالینی” طراحی شده است.

مطالعه ای که در سال 2016 در مجله Imaging Medical and Radiation Oncology منتشر شد ، نشان داد که متخصصان تصویربرداری تشخیصی در استرالیا و نیوزلند سطوح بالای فرسودگی شغلی را تجربه می کنند که در مقایسه با سایر کشورها بیشتر است.

به گفته سازمان بهداشت جهانی ، فرسودگی شغلی کمبود فزاینده جهانی نیروی انسانی را تشدید می کند. تا پایان دهه ، تخمین زده می شد که صنعت بهداشت 18 میلیون کارگر کم دارد.

سال گذشته ، یک نظرسنجی آنلاین نشان داد که بیشتر رادیوگرافیسترها و پرتودرمان های استرالیایی به دلیل افزایش عفونت های COVID-19 ، استرس و اضطراب شخصی را در محل کار تجربه کرده اند. آنها مجبور بودند با بیماران مشکوک به کووید -19 که سی تی اسکن خود را انجام می دادند برای تأیید وضعیت خود برخورد کنند.

در همین حال ، Nuance قصد دارد از ارائه دهندگان خدمات مراقبت در کاهش هزینه رونویسی با خودکارکردن گردش کار و ادغام داده های گزارش بین سیستم ها و دستیابی به بهبودهای داده محور در نتایج بیمار و مالی استفاده کند.

اسنپ ​​شات بازار

در ماه جولای ، توسعه دهنده نرم افزار رادیولوژی استرالیا Kestral و ارائه دهنده راه حل های مراقبت های بهداشتی دیجیتال Aceso Health از نیوزلند وارد یک قرارداد همکاری چند ساله برای ادغام بسترهای خود. سیستم رزرو ترکیبی مبتنی بر ابر آنها در حال حاضر بیماران و ارجاع دهندگان را قادر می سازد تا قرارهای مختلف تشخیصی را رزرو و برنامه ریزی کنند

رادیولوژی اقیانوس آرام، بزرگترین شرکت تصویربرداری تشخیصی نیوزلند ، پیشنهادی از سرمایه گذار انرژی و حمل و نقل Infratil دریافت کرده است تا سهم عمده ای از این شرکت را تا 350 میلیون نیوزلند (حدود 252 میلیون دلار) به دست آورد.

تحقیقات بازار توسط Data Bridge مستقر در هند نشان داد که بازار خدمات رادیولوژی در استرالیا ارزش تخمینی دارد 56 میلیارد دلار تا سال 2027 ، با رشد 11 درصدی CAGR از سال 2019 ، در حالی که بازار مشابه در نیوزلند تا سال 2026 به ارزش تخمینی 681 میلیون دلار افزایش می یابد و از سال 2019 با 7.5 درصد CAGR افزایش می یابد.

روی ضبط

کارن هولزبرگر می گوید: “ما متعهد هستیم که با استفاده از قدرت هوش مصنوعی و رادیولوژی مبتنی بر داده ها ، خستگی رادیولوژیست ها را ارتقا دهیم و کیفیت مراقبت را ارتقا دهیم ، بهره وری ، دقت و ثبات را بهبود بخشیم ، ناکارآمدی ها را حذف کرده و میزان بروز پیگیری های ناموفق را کاهش دهیم.” SVP و مدیر کل راه حل های تشخیصی در Nuance.

دیدگاهتان را بنویسید