Pumpkin Spice Sweet Cream Cold Brew


ادویه کدو تنبل سرد

ممکن است پاییز باشد اما اینجا هنوز گرم است. اگر می خواهید همه حال و هوای پاییزی را بدست آورید ، اما بیش از حد گرم شده اید و غذاهای اصلی ادویه کدو تنبل هستند … من شما را گرفتم.

با پایه – و مقدار زیادی قند اضافی خداحافظی کنید! این دستور پخت خامه شیرین با ادویه کدو تنبل پاییز امسال ذهن شما را به خود مشغول می کند. این بهتر از هر چیزی است که سفارش دهید و بر خلاف 50 گرم قند موجود در PSL ، این فقط 3 گرم قند دارد!

با این حال ، من نمی خواهم شما را از کالری کمتر و قند کم آویزان کنم. این نیز به بهبود روحیه شما کمک می کند ، استرس را کاهش می دهد ، و حتی می تواند روزهای اصلی اضافی*شما را با خانم مادرزادی مقابله کند.

ادویه کدو تنبل قهوه دم کرده سرد با قند کم و مزایای تقویت روحیه

Miss Congeniality ترکیبی از سلامتی من است که حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی و سازگار است که با بدن شما برای بهبود روحیه شما کار می کند. برخی از مواد مورد علاقه من در زیر آمده است. بررسی کنید که او چه کاری می تواند انجام دهد!

شیر یال برای وضوح و تمرکز

اشوگاندا برای کمک به کاهش اضطراب و استرس

Mucana Prurines Y “dopa bean” – استرس را کاهش می دهد ، تمرکز را بهبود می بخشد ، میل جنسی را افزایش می دهد و خلق و خو را بالا می برد

Vitex agnus-castus ، یا chasteberry ، ممکن است باروری را افزایش داده و علائم PMS و یائسگی را کاهش دهد

ادویه کدو تنبل قهوه دم کرده با قند کم و مزایای تقویت روحیه

کرم شیرینی کدو تنبل سرد:

1/2 فنجان دم کرده سرد
1 قاشق غذاخوری پوره کدو خالص 1 فنجان شیر جو دوسر
1 قاشق غذاخوری Miss Congeniality
1/2 قاشق چایخوری ادویه کدو تنبل

*مواد را با هم مخلوط کرده و روی یخ بریزید

من نمی توانم منتظر بمانم تا شما این دستور غذا را امتحان کنید. من هرگز قهوه سرد را دوست ندارم (مانند این که در هوای 90 درجه به معنای واقعی کلمه قهوه داغ می نوشم) اما این متفاوت است! نمی توانستم نوشیدن آن را متوقف کنم! این مقدار مناسب شیرینی ، خامه ای ، با ضربه ای از لرزش های PSL است که به شما احساس راحتی می دهد.

به من نشان دهید که چگونه آن را به روال عادی خود در IG اضافه می کنید و مطمئن شوید که من راlovesweatfitness وLSFnutrition تگ کنید تا فرصتی برای اشتراک مجدد در صفحات ما ایجاد شود!دیدگاهتان را بنویسید