RecoveryOne 33 میلیون دلار برای فیزیوتراپی مجازی جمع آوری می کندشرکت دیجیتال درمان اسکلت عضلانی RecoveryOne اعلام کرد که در اوایل این هفته 33 میلیون دلار در بودجه سری C به دست آورده است. Cobalt Venture و TELUS Ventures به طور مشترک این دور را با مشارکت Cigna Ventures ، 7wireVentures و Leverage Health Solutions رهبری کردند.

این دور جدید تأمین مالی ، جمع آوری کل شرکت را به بیش از 50 میلیون دلار می رساند ، با توجه به Crunchbase

چکار میکند

این شرکت بر ارائه فیزیوتراپی مجازی به بیماران متمرکز است. مشتریان می توانند برنامه را با مشاوره از راه دور شروع کنند.

سپس پزشک می تواند یک برنامه بهبودی برای بیمار ایجاد کند که شامل جلسات ورزشی مجازی است که بیمار می تواند بر روی دستگاه متصل به آن ضربه بزند. فیزیوتراپیست های شرکت قادرند پیشرفت بیمار را در طول زمان پیگیری کنند.

بیماران همچنین می توانند در مورد هرگونه س questionsالی که پیش می آید با درمانگران پیغام دهند. این ابزار همچنین یک مربی بهداشتی را ارائه می دهد که به کمک آن به مراقبت و مراقبت از بیمار کمک می کند.

این شرکت با پرداخت کنندگان برای ارائه خدمات به اعضای خود همکاری می کند.

برای چیست

استارتاپ کالیفرنیای شمالی قصد دارد از پول نقد جدید برای ادامه رشد خود در بازارهای پرداخت کننده و کارفرما استفاده کند.

مارک لاک اولسون ، مدیرعامل RecoveryOne ، در بیانیه ای گفت: “تلاش های مستمر ما برای تغییر مسیر بهبودی ما را به این لحظه رسانده است که می توانیم به وضوح تأثیر قدرتمندی را که بر زندگی افرادی که از بیماری MSK رنج می برند ، داشته باشیم.”

“ما برای مصرف کنندگان ، مراقبین ، برنامه های بهداشتی و پرداخت کنندگان ارزش دائمی ایجاد می کنیم ، بنابراین این دور بودجه به ما کمک می کند تا این تلاش ها را افزایش دهیم و تأثیر خود را بسیار فراتر از 60+ مشتری و نزدیک به سه میلیون مصرف کننده تحت قرارداد امروز گسترش دهیم.”

اسنپ ​​شات بازار

امروزه بسیاری از شرکت های بهداشت دیجیتال روی فیزیوتراپی تمرکز کرده اند و دلارهای خطرناک به فضا سرازیر می شوند. در ماه جولای ، راه اندازی مراقبت های اسکلتی عضلانی دیجیتال SWORD Health دور سرمایه گذاری سری C 85 میلیون دلاری را اعلام کرد که مجموع سرمایه شرکت را در بالکن 135 میلیون دلار به ارمغان آورد.

Hinge Health یکی دیگر از بازیگران اصلی در فضای MSK است. در ماه ژانویه ، این شرکت وارد بازار شد 300 میلیون دلار بودجه برای سری D ، ارزش شرکت را به 3 میلیارد دلار رساند. همین امروز صبح ، Hinge خریداری wrnch ، توسعه دهنده فناوری بینایی رایانه ای که بدن را در حرکت اندازه گیری می کند ، اعلام کرد.

شرکت مدیریت مراقبت های مزمن Omada نیز با خرید شرکت فیزیوتراپی مجازی وارد فضای MSK شد Physera در سال 2020. در آوریل ، این شرکت ابزاری را ابداع کرد که از فناوری بینایی رایانه ای برای کمک به فیزیوتراپیست ها برای اندازه گیری دامنه حرکتی بیمار استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید