Salvestrol Platinum – مزایا و دستورالعمل ها

Salvestrol Platinum یک مکمل غذایی حاوی عصاره غلیظ میوه هایی مانند نارنگی، زغال اخته و پوست پرتقال است. همچنین حاوی مقادیر کمی از استئارات منیزیم با کیفیت گیاهی به عنوان یک عامل جریان است. این دارو به شکل کپسول در مقادیر قوت از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ سالوسترول در هر کپسول موجود است.

سالوسترول ها توسط گیاهان برای مبارزه با بیماری ها تولید می شوند. آنها توسط آنزیمی که فقط در سلول های غیر طبیعی تولید می شود فعال می شوند. سالوسترول ها با این آنزیم تعامل می کنند و ترکیباتی سمی برای سلول تولید می کنند که منجر به مرگ سلولی می شود.

سالوسترول ها در بدن انسان به روشی مشابه عمل می کنند. بدن ما برای مبارزه با رشد غیرطبیعی سلول، به عنوان مثال، برای از بین بردن سلول های سرطانی، به مقادیر کافی از سالوسسترول نیاز دارد. سالوسترول نمی تواند توسط بدن ما تولید شود، بنابراین دریافت مقادیر کافی از این مواد مغذی گیاهی به رژیم غذایی ما بستگی دارد.

کشاورزی مدرن، انتخاب غذا و فرآوری مواد غذایی منجر به کمبود این مواد مغذی ضروری در رژیم غذایی ما شده است. تخمین زده می شود که بیش از یک قرن پیش، متوسط ​​رژیم غذایی روزانه حاوی ۱۰ برابر مقدار سالوسترول هایی بود که امروزه مصرف می کنیم.

برای درمان با سالوسترول، یک مکمل قوی سالوسترول مانند سالوسترول پلاتین (۲۰۰۰ امتیاز در هر کپسول) سه بار در روز بعد از غذا داده می شود.

ایمنی

اگرچه سالوسسترول ها در دوزهای بسیار بالاتر از توصیه شده بی خطر در نظر گرفته می شوند، اما ایمنی در دوران بارداری و شیردهی ثابت نشده است و بنابراین در چنین مواردی نباید استفاده شود.

هیچ عارضه جانبی شناخته شده ای از Salvestrol Platinum وجود ندارد. همچنین برای کودکان بی خطر است، اما برای کودکان زیر ۱۲ سال باید با پزشک مشورت شود.

دوز

برای رسیدن به دوز دقیق برای پیشگیری یا درمان بیماری ها، آزمایش خون برای ارزیابی سطح آنزیم CYP1B1 که سالوسسترول ها را فعال می کند، ضروری است. دوز نیز به وزن بدن و BMI بستگی دارد. دوز نیز باید با توجه به نتایج درمان تنظیم شود.

به عنوان یک مکمل کلی، معمولا یک کپسول سالوسترول پلاتین ۱۰۰۰ امتیاز در روز توصیه می شود. سالوسترول باید همیشه همراه یا بلافاصله بعد از غذا مصرف شود.

تداخلات با سایر مکمل ها و داروها

ترکیب میوه ای که اغلب با درمان های دارویی تداخل دارد، نارینژنین است که در گریپ فروت یافت می شود. محصولات Salvestrol، از جمله Salvestrol Platinum، عاری از این ترکیب هستند.

به جز مواردی که نمی توان داروی خاصی را با میوه ها یا محصولات میوه ای که روی برچسب مکمل ذکر شده مصرف کرد، نیازی به نگرانی در مورد تداخل وجود ندارد. اگر شک دارید، باید با پزشک خود مشورت کنید.

در صورت وجود هرگونه نگرانی در مورد تداخل در طول درمان با یک داروی خاص، درمان باید چند روز پس از قطع داروی Salvestrol Platinum شروع شود. به طور مشابه، مصرف سالوسسترول ها باید تنها چند روز پس از پایان درمان دارویی از سر گرفته شود.

اثربخشی سالوسترول پلاتینیوم افزایش می یابد اگر مقدار توصیه شده روزانه مولتی مینرال و مولتی ویتامین را مصرف کنید. ویتامین های H و B3، منیزیم و سلنیوم در افزایش عملکرد سالوسترول بسیار موثر هستند. پروبیوتیک ها به بهبود جذب سالوسسترول کمک می کنند. بهتر است در حین مصرف سالوسترول پلاتینیوم، غذاهای ارگانیک مصرف کنید و به اندازه کافی ورزش کنید.

Salvestrol Platinum می تواند یک مکمل نجات دهنده زندگی باشد و در پیشگیری و درمان سرطان مفید در نظر گرفته شود. همچنین برای سگ ها بی خطر و موثر است، اما دوز آن باید با توجه به وزن حیوان محاسبه شود. سالوسترول روی گربه ها تاثیری ندارد زیرا آنزیمی که آن را فعال می کند تولید نمی کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر