Spring Health مبلغ 190 میلیون دلار برای ابزار بهداشت روانی دیجیتالی و کمک های مالی بیشتر برای سلامت دیجیتال دریافت می کندارائه دهنده مزایای سلامت روان Spring Health روز پنجشنبه اعلام کرد که مبلغ 190 میلیون دلار در سری C سرمایه گذاری کرده است و ارزش شرکت را به 2 میلیارد دلار رسانده است.

این دور توسط Kinnevik با مشارکت شرکت بیمه زندگی گاردین آمریکا ، تایگر جهانی ، Northzone ، RRE Ventures ، Rethink Impact ، Work-Bench ، بنیاد ویلیام کی وارن ، SemperVirens ، Able Partners و True Capital Ventures برگزار شد.

اسپرینگ گفت که سرمایه گذاری جدید جمع آوری کل شرکت را به 300 میلیون دلار می رساند. این برنامه قصد دارد از سرمایه برای گسترش استفاده از آن در بین کارفرمایان و همچنین مشارکت با برنامه های بهداشتی استفاده کند.

آوریل کوه ، “به عنوان یک جامعه ، ما با یک بحران بی سابقه بهداشت روانی جهانی روبرو هستیم که مدت زیادی از همه گیری کووید -19 فراتر می رود. بهار سلامت از سلامت روانی میلیون ها نفر در سراسر جهان حمایت می کند و ما تازه شروع کرده ایم.” مدیرعامل Spring Health ، در بیانیه ای گفت.

“وقتی وارد مرحله بعدی رشد می شویم ، از همکاری با Kinnevik ، که سابقه ای استثنایی در زمینه سلامت دیجیتال و تعهد عمیق به پایداری ، تنوع و تأثیر بلند مدت مثبت دارد ، بسیار خوشحال می شویم.”

آخرین بودجه بر اساس a 76 میلیون دلار سری B از اواخر سال 2020 و 6 میلیون دلار سرمایه گذاری از سال 2018 انجام می شود.


بستر جراحی دیجیتال Caresyntax از تمدید 30 میلیون دلار دور سری C خود خبر داد و مجموع افزایش دور را به 130 میلیون دلار رساند.

این دور در ابتدا توسط PFM Health Sciences ، LP رهبری شد. سرمایه گذاران دیگر شامل وجوه و حساب هایی هستند که توسط BlackRock ، ProAssurance ، Harmonix ، Relyens Group و IPF Partners مدیریت می شوند.

این بودجه به منظور توسعه پلتفرم آنها و گسترش راه حل های داده برای ارائه دهندگان خدمات درمانی مبتنی بر ارزش خواهد بود.

“در حالی که جراحی بیش از نیمی از کل درآمد بیمارستان را به خود اختصاص می دهد ، متأسفانه بزرگترین عامل عوارض و مرگ و میر بیماران پس از درمان است ، به این معنی که سیستم های بهداشتی باید از هر ابزاری که در اختیار دارند برای مدیریت خطر در داخل و اطراف OR استفاده کنند. ، ” گفت بیورن فون زیمنس ، بنیانگذار Caresyntax و مدیر ارشد تجارت ، در بیانیه ای.

“با توجه به تغییر سیستم های مراقبت های بهداشتی ایالات متحده در زمینه مراقبت های مبتنی بر ارزش ، Caresyntax یک مدل اثبات شده برای کاهش تنوع در نتایج جراحی ارائه می دهد و در نتیجه باعث افزایش سود مالی می شود.”

برنامه افزودنی بر اساس اصلی آن ساخته شده است سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری سری C در اواخر آوریل اعلام شد.


ایمن تو، سازنده یک ابزار مجهز به هوش مصنوعی برای تشخیص و پیشگیری از سقوط در بین بیماران مبتلا به زوال عقل ، دور مالی 19.5 میلیون دلاری سری A را بست.

این دور توسط Eclipse Ventures با مشارکت Funders Fund و سرمایه گذاران فعلی DCVC و Foundation Capital رهبری شد.

SafelyYou گفت که از این بودجه برای توسعه تجارت خود در جوامع مسکونی و خانه های سالمندان استفاده می کند.

جورج نتچر ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، در این باره گفت: “ما از اعلام بسته شدن بودجه سری A خود به رهبری Eclipse Ventures بسیار هیجان زده هستیم. این گامی دیگر در جهت دستیابی به چشم انداز ما برای SafelyYou است.”

“ما تجارت خود را برای ایجاد دنیایی بهتر برای کسانی که مبتلا به آلزایمر و زوال عقل هستند ، خانواده های آنها و همه کسانی که از آنها مراقبت می کنند ، راه اندازی کردیم. ما با تمرکز بر افتادن شروع کردیم ، اما نیازهای بسیار بیشتری وجود دارد. این فقط یک آغاز است برای ما ، و ما بسیاری از اطلاعیه های توسعه محصول را برای اشتراک گذاری در آینده خواهیم داشت. “


مستقر در نیوزلند به گزارش TechCrunch ، HeartLab ، که نرم افزاری با قابلیت هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل اکوکاردیوگرام انجام می دهد ، 2.45 میلیون دلار به عنوان بذر کمک مالی کرد.

این شرکت گفت که از سرمایه خود برای توسعه به ایالات متحده تا اوایل سال آینده استفاده خواهد کرد.

ویل هویت ، مدیر عامل شرکت TechCrunch گفت: “برای شروع ما می خواهیم با کلینیک های کوچک و متوسط ​​در ایالات متحده صحبت کنیم.”

“ما در واقع دریافتیم که محصولات ما بیشتر در آن کلینیک ها محبوب هستند زیرا جایگزین نرم افزار بیشتری نسبت به کلینیک بزرگتر است. در کلینیک بزرگتر برخی از این نرم افزارها که قبلاً باید خریداری می کردند ، در مقایسه با کلینیک کوچکتر ، مواردی است که به هر حال نمی توانستند به آن دسترسی پیدا کنند.

“بنابراین وقتی به ایالت ها می رسیم ، می خواهیم حمل و نقل را عمدتا برای آن دسته از کاربران آغاز کنیم در حالی که کار می کنیم چگونه بهترین پیشنهاد خود را به کلینیک های بزرگ تر ارائه دهیم.”


Santé Venturesیک شرکت سرمایه گذاری در مراحل اولیه برای شرکت های بهداشت و سلامت ، پنجشنبه اعلام کرد که 260 میلیون دلار در چهارمین صندوق خود جمع آوری کرده است.

صندوق IV سانته سرمایه گذاری را از شرکای خود از جمله سیستم بازنشستگی کارکنان مدرسه دولتی پنسیلوانیا و سرمایه گذاران جدید نهادی در آسیا و آمریکای لاتین تأمین کرد.

سانته گفت که این صندوق در 15 تا 25 شرکت سرمایه گذاری می کند که هدف آنها بهبود هزینه های سلامت است.

کوین لالاند ، بنیانگذار و مدیر عامل Santé Ventures ، در بیانیه ای گفت: “ما به طور مستقیم دیدیم که چگونه رویدادها در 18 ماه گذشته سرعت پذیرش فناوری را در همه جنبه های زندگی ، به ویژه در مراقبت های بهداشتی ، افزایش داده است.”

“درک عمیق تیم ما از سیستم های بیولوژیکی ، یادگیری ماشین و اقتصاد صنعت سلامت ، یک بستر سرمایه گذاری واقعاً متمایز را ارائه می دهد. استراتژی پورتفولیو منضبط Santé به منظور ایجاد موفقیت در بازده سرمایه گذاری در سطح صندوق با ارائه عملکرد برتر مستقل از سال و طراحی شده است. چرخه وسیعتر اقتصاد کلان ، همانطور که در موفقیت سابقه ما در 15 سال گذشته نشان داده شده است. “

دیدگاهتان را بنویسید