Tesmin از پنل کاربری جدید خود در ۴ سالگی خود رونمایی کرد


Tesmin به عنوان بستری برای خرید و انتشار گزارش های تبلیغاتی وی از سال ۱۳۹۵ کار خود را در وب سایت فارسی آغاز کرد که این مجموعه با توجه به حمایت کاربران خود توانسته در مدت کوتاهی به یکی از بزرگترین تامین کنندگان این حوزه در وب سایت فارسی تبدیل شود و توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. Tesmino در ابتدای راه خود پنلی ارائه کرد که در زمان خود بسیار عالی بود و قادر بود اکثر نیازهای کاربران خود را برطرف کند. اما با گذشت زمان سطح نیاز کاربران این پلتفرم افزایش یافته و انتظار داشتند با پنل بزرگتر و سریع تری کار کنند.

از آنجایی که Tesmino از ابتدای فعالیت خود هدف خود را جلب رضایت کاربران قرار داده است، نتوانسته نیازها و نیازهای مشتریان و کاربران خود را نادیده بگیرد. تیم Tesmino پس از پی بردن به مشکلات رایج کاربران هنگام کار با پنل، با کمک متخصصان خود به سرعت دست به کار شدند تا پنلی را طراحی کنند که به بهترین وجه پاسخگوی نیازها باشد. این پلتفرم تصمیم گرفت در چهارمین سالگرد تولد خود از پنل خود رونمایی کند و به این ترتیب پاسخگوی اعتماد مخاطبان خود باشد. در این مقاله برخی از بهترین و مهم ترین ویژگی های پنل جدید Tesmino را به شما نشان خواهیم داد. با ما بمان.

ویژگی های پنل جدید Tesmino

پنل جدید Tesmin دارای ویژگی های خاصی است که می تواند بسیاری از انتظارات همتایان خود را برآورده کند. در این مقاله به بیان برخی از مهم ترین ویژگی های این پنل می پردازیم.

  • رابط کاربری آسان برای خرید گزارش و بک لینک

داشبورد جدید به گونه ای طراحی شده است که کاربر بتواند به راحتی سفارشات خود اعم از گزارش و بک لینک را ثبت کند و در این فرآیند دچار مشکل نشود. از ابتدای ورود به پنل متوجه خواهید شد که مراحل ثبت سفارش چقدر آسان است. مهمترین چیزی که در هنگام کار با پنل مشهود است سرعت فوق العاده آن است. در حین سفارش یا به طور کلی کار با پنل شاهد سرعت پایینی نخواهید بود.

  • بررسی سلامت سایت های بک لینک

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان پس از ثبت بک لینک، پیگیری وضعیت آنهاست. در داشبورد جدید Tesmin، کاربران می توانند به راحتی وضعیت سلامت بک لینک ها را بررسی کنند (از جمله اینکه آیا آنها ردیابی یا حذف می شوند یا خیر) و در صورت بروز هرگونه مشکل با تیم پشتیبانی تماس بگیرند.

  • بررسی سلامت رپورتاژ آگهی

اقداماتی برای نظارت بر سلامت رپورتاژ تبلیغاتی مشابه بک لینک انجام شده است. با کمک داشبورد جدید، کاربران می توانند به راحتی متوجه شوند که آیا لینک موجود در گزارش خود یا هر یک از لینک های پشتی گزارش، حذف شده یا حتی در انکر تکست تغییر کرده است. به محض بروز هر مشکلی، مشتری در اسرع وقت متوجه آن خواهد شد.

  • ویرایشگر پیشرفته با قابلیت آپلود مستقیم فایل های Word

برخی از کاربران در حال کار با پنل قدیمی Tesmino اعلام کرده اند که ویرایشگر پنل با باگ های مختلفی مواجه است و نمی تواند به خوبی با آن کار کند. در پنل جدید کارشناسان واحد فنی Tesmin تمامی مشکلات را به بهترین نحو حل کرده و یک ویرایشگر پیشرفته طراحی کردند. در این ویرایشگر کاربر به راحتی می تواند فایل را همراه با توضیحات آپلود کند و دیگر با مشکلات زیادی مواجه نشود، به دلیل امکان ویرایش و آپلود آنلاین در ویرایشگر همچنان مانند قبل موجود است.

  • مدیریت پیشرفته گزارش های ثبت شده

مدیریت کمپین گزارش دهی در پنل جدید پلتفرم Tesmino به یک کار راحت و کاربردی تبدیل شده است. در این پنل کاربر می تواند به راحتی متوجه شود که در گذشته از چه کلیدواژه هایی برای سفارش گزارش استفاده کرده است. چند گزارش در رسانه ها منتشر کرده است؟ وضعیت کمپین های رپورتاژ آگهی چگونه است؟ در هفته گذشته (یا هرگز) چند گزارش منتشر کرده است؟ این موارد تنها بخشی از امکانات مدیریت گزارش دهی در داشبورد جدید است.

  • بهبود فرآیند ثبت سفارش برای تولید محتوا

کاربران گرانقدر Tesmin برای ثبت سفارش تولید محتوا در داشبورد قدیمی با مشکلات مختلفی مواجه شدند. برخی از این عزیزان بیان کرده اند که روند سفارش محتوا کمی کند است و به مشکلات مختلفی مربوط می شود. تیم فنی Tesmino در حین طراحی پنل جدید به طور ویژه به این موضوع نگاه کرده و سعی کرده است تا سرعت پنل را به بهترین شکل ممکن افزایش دهد. Tesmin به کاربران ارزشمند خود قول می دهد که هنگام ثبت نام سفارش تولید محتوا یا به طور کلی اعمال دیگر با کندی مواجه نشوند.

  • بهبود فرآیند اطلاع رسانی

در پنل جدید کاربران با توجه به تمایل خود می توانند به سه روش اعلان های لازم را دریافت کنند:

۱. تلگرام-ربات

۲. پیامک

۳. ایمیل

پس از ورود به پنل، کاربران می توانند انتخاب کنند که از کدام یک از این روش ها می خواهند اطلاعات دریافت کنند.

  • اطلاعات گسترده در مورد رسانه ها

هر مشتری قبل از ثبت سفارش رپورتاژ آگهی باید با قوانین و شرایط رسانه ها به خوبی آشنا باشد. از جمله اطلاعاتی که ممکن است کاربران هنگام سفارش به آن نیاز داشته باشند عبارتند از:

امکان درج در دسته بندی های مربوطه

· امکان ورود در روز پنجشنبه

· امکان درج عناوین

· قابلیت درج تصاویر ALT

· امکان درج بدون تگ گزارش

· امکان درج در صفحه اصلی

امکان ورود به دامنه متفاوت

· امکان درج ویدیو

امکان درج تگ

· امکان درج مانتو مشکی

در پنل جدید تاسمین تمامی این اطلاعات به صورت یکجا در اختیار مشتریان قرار می گیرد. با انتخاب رسانه، کاربر به راحتی می تواند با انتخاب گزینه “اطلاعات بیشتر” به تمامی این اطلاعات دسترسی داشته باشد.

حرف پایانی

توابع ذکر شده در این مقاله تنها بخشی از عملکرد پنل جدید Tesmino است. پس از شروع کار با این پنل، کاربران امکانات دیگری را خواهند یافت که ممکن است آنها را شگفت زده کند. اگر تجربه کار با پنل جدید این پلتفرم را دارید، با کمال میل نظر خود را با ما در میان می گذاریم.